Благоевград- тема 37

  • 75 969
  • 472
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 497
Здеавейте, от къде освен Метро и Бриколаж, може да се закупи опаковъчно фолио- стреч и с балончета?

Последна редакция: вт, 19 окт 2021, 19:26 от radi86

# 361
  • Мнения: 2 796
Учител по френски за начинаещ за индивидуални занимания, в краен случай в малка група - онлайн или присъствено??

# 362
  • Мнения: 39 238
Някой знае ли с какво се занимава фирма Star's Health Ltd?

# 363
  • Благоевград
  • Мнения: 48
моля препоръчайте ми добър учител по английски, за частни уроци подготовка за IELTS.

# 364
  • Мнения: 44
Здравейте, може ли да ми предложите някои от Благоевград които дава курсове по фризьорство на достъпни цени ?
Питах една фризьорка търси ми 5 хил.лв 🙄  наистина е много добра но чак до толкова възможност нямам 😏

# 365
  • Мнения: 110
RageImp
Здравейте, може ли да ми предложите някои от Благоевград които дава курсове по фризьорство на достъпни цени ?
Питах една фризьорка търси ми 5 хил.лв 🙄  наистина е много добра но чак до толкова възможност нямам 😏
[/quote
Фризьорите в този град откачиха. Мислят си, че цените трябва да са им европейски:angry:

# 366
  • Мнения: 2 796
Има ли някъде в града реален магазин/склад, където да се продават целофанови пликове по размер? Такива, които ползват за мартеници, сувенири.

# 367
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Привет,  от къде мога за купя хубави сурвачки, искам по традиционни, тези пред Ларгото са ми много  комерсиални. Flowers Evergreen Tree

# 368
  • Мнения: 9 483
Може да провериш в магазина за български неща при Бакалов, както и в Саваго до него.
Не знам дали продават, но за тях се сещам като идея.
Другия вариант е да си направите сами. Simple Smile

# 369
  • Мнения: 12
Здравейте, дами!
Тази година искаме да се оженим с моя годеник. Той е от Благоевград, а аз живея в града от година и половина и затова ми е трудно да преценя откъде да започна с организацията на сватбата. Искам да ви попитам за хубави места за малка сватба (ресторант + хотел, защото ще има гости от други градове), а също така и за препоръки за сватбена агенция, която може да съдейства с организацията, без да се утежнява много бюджета. Благодаря!

# 370
  • Мнения: 1 397
Здравейте, дами!
Тази година искаме да се оженим с моя годеник. Той е от Благоевград, а аз живея в града от година и половина и затова ми е трудно да преценя откъде да започна с организацията на сватбата. Искам да ви попитам за хубави места за малка сватба (ресторант + хотел, защото ще има гости от други градове), а също така и за препоръки за сватбена агенция, която може да съдейства с организацията, без да се утежнява много бюджета. Благодаря!

Да съжаление в града ни не останаха много читави заведения. Цените са баснословни,а качеството под всякаква критика. Вариант за настаняване и ресторант на първо четене ми идва Омон. През пролетта е прекрасно отвън на шатричките. Орбита ще е доста по-високо като бюджет.

# 371
  • Мнения: 3 526
Аз бих предложила Езерец и Парк- Бачиново.

# 372
  • Мнения: 755
Категорично Хотел Парк Бачиново е най-доброто място за сватба в Благоевград! Моята сватба беше там и останах много доволна, а и там съм ходила на няколко сватби на мои близки и те са супер доволни.
Аз имам друго питане. Търся хамали за качване на мебели. Някой да има контакт?

Последна редакция: пт, 07 яну 2022, 13:28 от Shanan4e

# 373
  • Благоевград
  • Мнения: 512
Здравейте. Бихте ли ми препоръчали добър зъболекар? Такъв, който си разбира от работата и ще обърне нужното внимание. Става въпрос за кариеси, почистване на зъбен камък. Благодаря.

# 374
  • Мнения: 755
Доктор Златков, Дентика.

Общи условия

Активация на акаунт