Благоевград- тема 37

  • 75 937
  • 472
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 701
Добре дошли в новата тема 😊

Линк към предишната- Благоевград- тема 36

# 1
  • София
  • Мнения: 2 701
И за да не е просто запис, по въпроса от предишната тема, може да споделите от кой фризьор/салон сте доволни.
Аз ходех при Виктор до книжарница Перун, мило и внимателно момче 😊

# 2
  • Мнения: 6 833
Благодаря за новата тема! 🍀

Аз ходя във фризьорския салон на х-л Ален Мак, доволна съм ✌

Нас вече ни вълнуват градински трепети и страсти, много бързо си отмина лятото.

# 3
  • Мнения: 973
Аз съм пробвала доста салони , но съм най-доволна от Слави във Фигаро

# 4
  • Мнения: 11
Здравейте,
Може ли да ми кажете къде в Благоевград има магазини с евтини (китайски), дамски дрехи.

# 5
  • Мнения: 254
Здравейте,
голям китайски магазин има в Грамада, в близост до Лидл, преминавате релсите след него и се пада та на около 100м оттам... не знам дали обясних добре, не съм от Благоевград Simple Smile

# 6
  • Мнения: 6 833
Няколко пъти съм била в него и дрехите ми се сториха с доста високи цени като за китайски магазин. Затова и не го предложих.

# 7
  • Мнения: X
На центъра, до пощата има магазин "Hiper", същият магазин го има и на цветарките. Цените са сравнително ниски.

# 8
  • Мнения: 11
tinkerbell88 може ли да ми кажете (за цветарките) нещо по ориентировъчно, като улица или някое известно място, че не съм от Благоевград
Иначе, благодаря на всички за отговорите Simple Smile
Ако някой се сеща за други магазини нека пише.
Позитивен ден на всички! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 9
  • Мнения: 11
Няколко пъти съм била в него и дрехите ми се сториха с доста високи цени като за китайски магазин. Затова и не го предложих.

Аз също съм ходила в него, но като че ли, за дамски дрехи (по - мадежки) няма голям избор...

# 10
  • Мнения: 6 833
amor_85, като тръгнеш от 3-то училище надолу посока гарата, след кафе Радина е магазина.

# 11
  • Мнения: X
tinkerbell88 може ли да ми кажете (за цветарките) нещо по ориентировъчно, като улица или някое известно място, че не съм от Благоевград
Иначе, благодаря на всички за отговорите Simple Smile
Ако някой се сеща за други магазини нека пише.
Позитивен ден на всички! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Магазинът се намира на бул. "Св. Кирил и Методий", това е булевардът, който е от гарата нагоре посока центъра.  До него има банка PNB Paribas, а от другата страна на булеварда има друга банка - мисля, че Уникредит. Няма как да не го намерите, там няма много магазини за дрехи.

# 12
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Здравейте, момичета : ) За мъничко влизам в темата ви по следния повод. Чух за момиче от Благоевград,което работи като модел във Франция и има опит в реклами за вино. Дали някоя сред вас знае кое е и къде мога да погледна нейни фотосесии и заснети реклами ?

# 13
  • София
  • Мнения: 2 701
Може би е Александра Богданска 😊

# 14
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Не, не е тя :  )) Това,момиче работи предимно  във Франция и не е известна тук. Мислех,че  може би на местно ниво се знае коя е ...

Общи условия

Активация на акаунт