Признайте си

  • 4 696
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Тръпка....какво беше това newsm78....за съжаление почти ми е минала Confused....успокоявам се, че е преминала в друго чувство.

# 46
При нас тръпката я има и то доста голяма. Все пак сме женени само от три години и като се прибави излизането преди това стават около пет. При нас тръпката е доста голяма, особено като се има предвид че мъжо трябва да пътува от време на време и го няма около 2 седмици. Като се върна...тръпката е огромна  Heart Eyes Crazy

# 47
  • Мнения: 5 647
Тръпката отминава бързо, но за сметка на това остават по-силните чувства и уважението един към друг, което всъщност е в основата на една връзка. 

# 48
  • София
  • Мнения: 2 967
Вече почти не мога да я уестя, чудя се какво става и да си призная малко ми е тъжно.

# 49
  • Мнения: 534
Радвам се че при нас въпреки някои сериозни скандали още я има и е силна.
 Thinking Може би с времето ще премине,а може би не?

# 50
  • Мнения: 83
При мен пък случая е обратен на повечето тук изброени.
Ние сме заедно от 12г.,но винаги сме работили в различни "смени".Той работи нощем,а аз денем.Понякога не се срещаме по 10тина дни,много говорим  и общуваме благодарение на техниката Mr. GreenНо пък благодарение на това и до днес като се видим си изкарваме чудно,няма как да загубим тръпката,просто няма.ЕЕЕЕ,все пак сме на години,улегнахме и двамата,а и след раждането на Вайа нещата наистина се поуспокойха,но............Тръпка си има  bouquet

# 51
  • Мнения: 253
Ние сме заедно от 11г,но все още има тръпка.Вярно,че понякога изчезва,но за малко и като се появи не ме питай Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 1 849
Винаги ми се подкосяват краката и ми тупка сърцето като го видя. Преди първото раждане бяхме по 24 часа заедно и като родих нищо друго не правех освен да слухтя стъпките по стълбите ooooh! И сега е така, копнея за всяка минута заедно и му се сърдя когато вечер е уморен и отива да спи, а аз искам да сме заедно. Най-голямата ни мечта е да оставим хлапетата някъде и поне два дни да сме само двамата, ще видим може и да стане като започнат университета Laughing (сега са на 3 и на 7 месеца). Не вярвам, че тръпката някога ще ни мине.

# 53
  • Мнения: 2 672
ами все още си тръпна по него. Heart Eyes
ей, днес например се обажда - вдигам апатично/тъжно , щото е на работа и като се обажда ми става по-кофти от това ,че сме разделени. Казва ми ,че се е прибрал по-рано и къде съм за да дойде. Еми така се зарадвах и развълнувах, че ще бъдем повече време заедно, че ми се схвана вратът да се обръщам и да гледам идва ли вече при нас - чакахме на опашка пред кухнята.

# 54
  • Мнения: 1 120
Заедно сме повече от 12год. и тръпката не е отминала Grinning

# 55
  • Мнения: 5 317
Има тръпка,дори на моменти много силна. Blush

# 56
  • Мнения: 494
Тръпка....какво беше това newsm78....за съжаление почти ми е минала Confused....успокоявам се, че е преминала в друго чувство.

Пднякога се питам дали въобще я е имало .Но щом съм с него явно нещо е останало, дали е тръпка незнам, но уважение можеби.

Общи условия

Активация на акаунт