Предстои ми инсеминация - Тема No 26

  • 52 492
  • 799
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 6
Здравейте момичета,
На мен ми предстой инсеминация може ли да ми кажете колко от вас са с успешна?
Ние сме с мъжки фактор.

# 541
  • Мнения: 102
Добро утро, момичета моето 4-то неуспешно инсе приключи. Някоя от вас да е наясно колко време се чака за одобрение от фонда? На всички които чакат резултати успех, знам че имаше още няколко момичета за днес Simple Smile

# 542
  • Мнения: 6
От 3 до 4 месеца се чака по фонда до колкото знам.
А при вас какъв е проблема?

# 543
  • Мнения: 102
От 3 до 4 месеца се чака по фонда до колкото знам.
А при вас какъв е проблема?

неизяснен стерилитет

# 544
  • Мнения: 211
Добро утро, момичета моето 4-то неуспешно инсе приключи. Някоя от вас да е наясно колко време се чака за одобрение от фонда? На всички които чакат резултати успех, знам че имаше още няколко момичета за днес Simple Smile
Около 2 месеца.

# 545
  • Мнения: 592
    От 3 до 4 месеца се чака по фонда до колкото знам.
    А при вас какъв е проблема?

    неизяснен стерилитет

    Джули, и ние сме с неизяснен стерилитет.  Искам до есента да ти направя 4-те и да си подам документите. Знаеш ли освен АМХ-то , нещо друго гледат ли, за какво биха могли да не ни одобрят? Някой ако е минал през процедурата да сподели моля. 
    Чакаме положителни новини във форума, да затворим месеца с надежда все пак:)

    # 546
    • Мнения: 91
    Днес моята първа инсеминация категорично и затвърдено приключи с идването на М.Този цикъл пропускаме,защото овулацията се пада около празниците.Успех на чакащите и весер празник.

    # 547
    • Мнения: 6
    Здравейте,
    Имахте ли предназначени някакви изследвания преди нея?
    И в коя клиника сте?
    Благодаря ви!

    Днес моята първа инсеминация категорично и затвърдено приключи с идването на М.Този цикъл пропускаме,защото овулацията се пада около празниците.Успех на чакащите и весер празник.

    # 548
    • Мнения: 91
    Здравейте,
    Имахте ли предназначени някакви изследвания преди нея?
    И в коя клиника сте?
    Благодаря ви!

    Днес моята първа инсеминация категорично и затвърдено приключи с идването на М.Този цикъл пропускаме,защото овулацията се пада около празниците.Успех на чакащите и весер празник.
    Пуснахме хепатит Б, С , спин,сифилис,кръвна група за мен,микробиология и цинана маска.Мисля,че това са стандартните изследвания.Излязоха около 210лв. 160 в лабораторията и 50 оставих в болницата за цинона маска и микробиология,а може би и преглед.Това са цените във Варна,можеби цените са различни.

    # 549
    • Мнения: 89
      От 3 до 4 месеца се чака по фонда до колкото знам.
      А при вас какъв е проблема?

      неизяснен стерилитет

      Джули, и ние сме с неизяснен стерилитет.  Искам до есента да ти направя 4-те и да си подам документите. Знаеш ли освен АМХ-то , нещо друго гледат ли, за какво биха могли да не ни одобрят? Някой ако е минал през процедурата да сподели моля.  
      Чакаме положителни новини във форума, да затворим месеца с надежда все пак:)

      Аз подадох документи за фонда преди няколко дена. Само АМХ ни искаха. Изискването от 01.04.19 вече е хормонът да е по-висок от 0.5, а не както преди е бил над 1. Друго не са искали. Попълват се само декларации за информирано съгладие, подобно на документите преди инсеминация. Не искт FSH вече явно, защото преди са искали и него. Нашите изследвания за спин, хепатит и прочие бяха от началото на януари, но не са ни искали и тях. Това е.

      # 550
      • Мнения: 592
      Здравейте, искам да попитам тези от вас с неуспешна инсеминация, забелязахте ли цикълът ви да е по-обилен/продължителен? Аз вече 4ти ден не спирам, което ми е необичайно.

      # 551
      • Мнения: 91
      Да и при мен се случва нещо подобно.Петък ми дойде с ужасни болки и още ми тече,до сега трябваше да да съм забравила.И няколко дни преди това борки и 6афяво зазапване.

      # 552
      • Мнения: 79
      И аз се записвам с неуспешно инсе. Сега чакам цикъл. На вас колко време ви закъсня? Аз бях на 2 х 2 интравагинално Утрогестан.

      # 553
      • Мнения: 102
      И аз се записвам с неуспешно инсе. Сега чакам цикъл. На вас колко време ви закъсня? Аз бях на 2 х 2 интравагинално Утрогестан.
      аз пиех дуфастон + 2х2 Утрогестан и 2 дни след спирането ми идваше МЦ всеки път, но от другите момичета знам, че миже и повече да се позабави

      # 554
      • Мнения: 592

      Имаше поне две момичета още, които трябва да са правили тест...желая от сърце мълчанието да означава, че са били положителни, ще се радвам да споделят, ако е така, за да се внесе малко надежда в групата Simple Smile))

      Общи условия

      Активация на акаунт