"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 39

  • 53 944
  • 740
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2
Здравейте , с мъжа ми правим първи опит за бебе и мисля че се е случило на 31.08 тогава беше последния ден от овулацията ми . Трябва да ми дойде на 12 .08 и Пт два дни имам болки в яйчниците и днес около пъпа ,а по принцип нямам такива болки преди цикъл и днес чувствам че имам температура и ме обливат постоянно горещи вълни ,чувствам се като болна . Дали е възможно да се е случило нямам тъпение да изчакам до датата и да си направя тест ☺☺☺

# 196
  • София
  • Мнения: 10 642
Овулацията се случва за 1 секунда, пука се фоликула и толкова! Няма първи и последен ден от овулация!
Бременността не е болест, за да очаквате нещо да ви боли.

# 197
  • Мнения: 2 836
 Момичета, помагайте !
Закъснява ми с 4 дни , имах болки в корема ( все едно ще ми идва), силни болки в гърдите от 4 дни .Рано ли е да си правя тест ?
И ако съм бременна, болката в гърдите дали ще повлияе по някакъв начин отрицателно ( тъй като имам фиброзна мастопатия,.която ми казаха нищо да не я правя) ?

# 198
  • София
  • Мнения: 10 642
Момичета, помагайте !
Закъснява ми с 4 дни , имах болки в корема ( все едно ще ми идва), силни болки в гърдите от 4 дни .Рано ли е да си правя тест ?
И ако съм бременна, болката в гърдите дали ще повлияе по някакъв начин отрицателно ( тъй като имам фиброзна мастопатия,.която ми казаха нищо да не я правя) ?
Направи си тест!
Болката е симптом, не причина! Тя се причинява от нещо, не обратното

Последна редакция: нд, 09 сеп 2018, 13:31 от Nandin

# 199
  • Мнения: 15
Здравейте по горе бях писала с въпрос за зъкаснение и зацапване,днес направих тест белийв и много слабо се вижда твора черта. Бих искала да видя вашите отговори и мнения,а сутринта смятам да направя още един тест.

# 200
  • Мнения: 30
Кога се появи чертата. Направи шуърчек

# 201
  • Мнения: X
Има доста случаи в предишните теми с лъжливи черти точно на тестове на Билийф. Вземи си Шуърчек и точно спази указанията на опаковката за времето на отчитане. Всякакви черти, независимо от цвета, появили се след времето на отчитане не трябва да се взимат под внимание.

# 202
  • Мнения: 15
Кога се появи чертата. Направи шуърчек

На петата минута както пише по указания.Направих го днес 5ти ден закъснение като веднъж дневно два ,три дни получавам като петно само кафяво зацапване и до там,нито ми идва течение ,а вече трябваше да ми е свършило,а болежките и симптомите още си ги имам засилени даже.Взех и шуър чек,но той беше не валиден нямаше я първата контролна линия и нищо не стана.

# 203
  • Мнения: 5 468
На мен чертата ми прилича точно на изпарителна, каквито постоянно излизат на тази марка. Освен това, при 5 дни закъснение, чертата вече трябва да ти избоде очите, ако си бременна. Много вероятно е зацапването да е предвестник на менструацията ти. Понякога преди М може да се появи кафяво зацапване, което най-често се дължи на изчистване на стара менструална кръв.

# 204
  • Мнения: 15
На мен чертата ми прилича точно на изпарителна, каквито постоянно излизат на тази марка. Освен това, при 5 дни закъснение, чертата вече трябва да ти избоде очите, ако си бременна. Много вероятно е зацапването да е предвестник на менструацията ти. Понякога преди М може да се появи кафяво зацапване, което най-често се дължи на изчистване на стара менструална кръв.
Ами смятам да направя шуър чек. То ми зацапва само ,но така и не идва течение или поне като в началото по леко.Теста го правих по обед и не знам защо взех тази марка,цял ден поглеждах теста и до сега чертичката се долавя,но определено ме обърква и притеснява повече.

# 205
  • Варна
  • Мнения: 1 885
В упътването на всеки тест пише след колко минути вече не е валиден и няма смисъл да гледате теста цял ден.

# 206
  • Мнения: 3
Zdraveite i ot men! Menstruaciata mi trqbva da doide na 13.09 az napravix testa na 9 vtorata cherta beshe rozova dnes pak napravix lentichka test i tuka vtorata beshe bleda,no mislq che e rano za ginekolog a i na 8 imashe zacapvane rozovo i sprq za tova i napravix testa vchera...Ta vuprosa mi e momicheta dali sum pozabremenqla?(silno se nadqvame da e taka) blagodarq vi lek den! :*

# 207
  • Мнения: 6 304
Според мен си бременна. На док. се ходи при 10 дена закъснение за да се види.  Peace
         Постарай се само да пишеш на кирилица. Правила на форума   Peace

# 208
  • Мнения: 3
Не знаех,извинявам се за което!Силно се надявам да е така благодаря много.😍🤞🏻

# 209
  • Мнения: 515
Момичета преди няколко дни писах за положителния ми тест. На следващия ден направих и Shurecheck и той беше положителен. Днес пуснах кръвен резултата е 346.20 mIU/ml, знаете ли горе долу коя гестационна седмица трябва да е това ? Благодаря ви предварително! И се извинявам, ако въпроса ми не е за тук.

Общи условия

Активация на акаунт