Резултат при болест на Даун - тема 3

  • 107 814
  • 1 046
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 670
Мога ли да помоля за мнения за моите резултати? Писах на проф. Кременски, според него няма място за притеснение, моят доктор ще видя в края на седмицата. На 39 съм, трето дете.

Много ще съм ви благодарна!

Коментари под изследването още няма нанесени, казаха, че ще е готово утре.

# 241
  • Мнения: 62
При д-р Гърчев човека направи три убождания но се изпоти пет пъти,накрая стана извини ми се и ми предложи след две седмици да пробваме пак.А опитите са неуспешни защото като вкара иглата и получавам контракции.Според него причината е че съм в 17+4 г.с.Но аз вече май решавам да направя прена теста.

# 242
  • Мнения: 18 530
jLo, на мен ми изглеждта добре твоите резултати. Ако и на ФМ си ОК, не виждам за какво се тревожиш?

# 243
  • Мнения: 872
Мога ли да помоля за мнения за моите резултати? Писах на проф. Кременски, според него няма място за притеснение, моят доктор ще видя в края на седмицата. На 39 съм, трето дете.

Много ще съм ви благодарна!

Коментари под изследването още няма нанесени, казаха, че ще е готово утре.
А къде писа на Кременски, аз писах в петък но отговор нямам

# 244
  • Мнения: 1 670
jLo, на мен ми изглеждта добре твоите резултати. Ако и на ФМ си ОК, не виждам за какво се тревожиш?
Притесни ме възрастовият риск, въпреки че го очаквах.
ФМ беше идеална според доктора. Благодаря ти! Hug

villygdr писах му на мейла в yahoo, отговори ми до час, след още час допълни отговора си. Ако искаш да проверя точно какъв беше? Мисля kremensk@yahoo.com

# 245
  • Мнения: 18 530
Както ми казаха и на мен навремето: "На тая възраст какво очакваш" Simple Smile Това си е нормалния възрастов риск за всяка жена на тази възраст, няма как да ти дадат друг Simple Smile

# 246
  • Мнения: 499
Това е мейла на Кременски Simple Smile И аз му писах на него в петък,отговор получих в неделя. След среща с него в МД истински ме зарадва този човек. Адски добронамерен,спокоен и вдъхващ доверие.

# 247
  • Мнения: 872
И аз на него писах но не получих отговор, утре ще пусна пак.

# 248
  • Мнения: 1 670
Предполагам получава ужасно много и се случва да пропусне нещо.

# 249
  • Мнения: X
Събота и неделя са почивни дни.
А ако не сте задали конкретен ясен въпрос

# 250
  • Мнения: 173
Момичета, а може ли съвет за добър специалист ФМ в Пловдив.? По възможност без Кръшков
В Пловдив ми препоръчаха Даскалов за фетална, бях спешен случай и още на същия ден като обясних по телефона ми намериха час. Лекарят е много внимателен, има добра апаратура и си разбира от работата.

# 251
  • Мнения: 499
Здравейте,дами Simple Smile Аз се включвам с добри новини. Вчера бях на преглед,гънката почти е изчезнала,видяда две изразени носни костици , сърцето се развива и функционира много добре.. Като цяло не видяха нищо притеснително към момента ❤ Разочарована съм обаче от генетичката , при която ни изпратиха с остатъка от  ДнК пробата, с която трябваше да направят микрочипиране..след като не ми се обади с информация в уговорената седмица,аз звъннах и тя каза,че пробата не е годна за въпросното изследване и я е предала на други свои колеги,които да извършат друг вид генетични изследвания и вече седмица чакам отговор от тях.... Вече почвам да се съмнявам,че изобщо ще се направи нещо. Но към момента съм спокойна,че нещата драстично се подобриха Simple Smile

# 252
  • Мнения: 62
Gergia радвам се че при теб нещата са добре.Дай Боже при всички да бъде добре.Моите резултати излезнаха и бебенцето няма Даун ураааа.

# 253
  • Мнения: X
Браво,Ваня!Браво, Георгия!

# 254
  • Мнения: 499
Gerda, смятам към 17-18 г.с. да отида отново във Фемина. Помня,че ти май беше споделяла добри впечатления за рях, но кой специалист би ми препоръчала? Извинявам се,ако съм се объркала Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт