Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 авг. 2018, 13:32 ч.

Резултат при болест на Даун - тема 3

• 32 699
  • 526
  •   2
Отговори
# 525
  • София
Здравейте всички!
Изчетох почти всички теми и мнения и се притесних още повече за своите резултати. Днес ми излязоха и резултатите за Даун ми изглеждат притеснителни. Пратих ги на гинеколожката си и тя каза, че резултатите ми са 3 пъти по-добри от тези за моята възраст (на 31 години съм). Излиза ми високо отклонение на биохимичния риск и не знам кой-показател е по-важен/най-важен. В момента съм в 11 седмица и 6 дни, изследването ми направиха вчера.
Може ли за мнение и за тълкуване на резултатите, че вече се подърквам? Disappointed Cold Sweat

# 526
Здравейте всички!
Изчетох почти всички теми и мнения и се притесних още повече за своите резултати. Днес ми излязоха и резултатите за Даун ми изглеждат притеснителни. Пратих ги на гинеколожката си и тя каза, че резултатите ми са 3 пъти по-добри от тези за моята възраст (на 31 години съм). Излиза ми високо отклонение на биохимичния риск и не знам кой-показател е по-важен/най-важен. В момента съм в 11 седмица и 6 дни, изследването ми направиха вчера.
Може ли за мнение и за тълкуване на резултатите, че вече се подърквам? Disappointed Cold Sweat

Аз не виждам нещо притеснително... Моят биохимичен риск беше 1:28, пък бебо си е здрав. Точно хормоните, според мен, са най-ненадеждният показател. Винаги можеш да си направиш неинвазивен тест за пълно спокойствие Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт