Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - тема 10

  • 73 746
  • 795
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 197
Ако някой тренира с Уникална би ли споделил повече.Аз очаквам 7 минутните тренировки ,които ще получа като бонус  от закупено зимно меню.

# 346
  • Бургас
  • Мнения: 96
Аз пак да си кажа, тренирам по график 5 пъти седмично и не се съобразявам в цикъл ли съм или не. Даже забелязвам, че цикълът ми е протича много по-леко и неусетно като тренирам. Разбира се, това не се отнася до случаите, когато съм болна или има някаква друга причина да си наложа почивка.
Напълно подкрепям Simple Smile
При трениране по читава програма не би трябвало да се натоварва една и съща мускулна група в поредни тренировъчни дни. Така мускулната треска не е проблем за мен лично. Аз пропускам само ако нещо се омотам с времето или съм със запушен нос. На почивки нося ластици, но и гири съм влачила:-) Направо ми е некомфортно на тялото като си пропусна тренировката, но аз тренирам вкъщи от началото на  2014 и явно съм свикнала:-)

# 347
  • Мнения: 7 472
Ако някой тренира с Уникална би ли споделил повече.

На мен в Уникална някои упражнения ми идват прекалено изчанчени, но има и хора, на които им допадат, поне така казват. Grinning Отделно е доста натоварваща. Не е за хора с проблеми в кръста, също така.

# 348
  • пловдив
  • Мнения: 1 088
Момичета, аз тренирам с едни тренировки към индивидуално меню. Сега през януари се случи, че почти всички вкъщи се разболяхме и близо две седмици бях вкъщи с децата, съответно без да тренирам. Сега като започнах съм пълна нула, все едно започвам всичко отначало, нямам сили една пълна тренировка да направя.

# 349
  • Мнения: 197
Момичета,някой да има проблем с групата във ФБ Здрави и щастливи с Руми?От няколко дена не мога да вляза в нея.

# 350
  • Мнения: 2 461
Момичета,някой да има проблем с групата във ФБ Здрави и щастливи с Руми?От няколко дена не мога да вляза в нея.
не

# 351
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
И при мен няма проблем, влязох току-що.

# 352
  • Мнения: 7 472
Няма проблем с групата.
Да не са те изключили?

# 353
  • Мнения: 197
Възможно е ,но не разбирам защо?Както и да е ще пиша до админите за да разбера.

# 354
  • Мнения: 7 472
Възможно е ,но не разбирам защо?Както и да е ще пиша до админите за да разбера.

Ще ми е интересно да споделиш какъв е отговорът. Wink

# 355
  • Мнения: 197
Привет,оказа се че съм премахната от групата,т.к. тя е само за позитивни и хвалебствени постове, а моите нарушават правилата.Не си мислете че съм обидила някой или съм писала нещо лошо за тренитовките и менютата.Просто когато някои сподели , че видеото на платената програма му забива и има проблем , споделих и моите неволи.Така , че мили момичета, пишете само позитивни  постове,дори и да имате проблем.Стана ми много  болно и смешно.Следя  Руми от самото начало имам много нейни продукти, успях да отслабна и да се чувствам добре ,запалих страшно много мои приятелки да я следват в ФБ, да ползват нейната козметика.В същото време получавам на мейла си благодарствено писмо ,че следя сайта и че ползвам нейната козметика.Пиша всичко това , за да споделя с вас  да внимавате ,защото може да сте следващите премахнати.Хубав ден на всички.

Последна редакция: сб, 15 фев 2020, 20:57 от roanda 80

# 356
  • Мнения: 2 518
И...ще продължиш ли да бъдеш фен? Каква смешка. Т.е.би било смешно, ако не беше толкова абсурдно и нелепо. Допускат се само клакьори.

# 357
  • Мнения: 1 203
😳 wow ... нямам думи просто. Чак толкова не съм очаквала ...

# 358
  • Мнения: 7 472
Милото, усмихнато и позитивно Руми...Imp
Думи нямам!!! А имаШЕ потенциал! Да премахнеш някого само и само защото е споделил, че не е успял да се възползва от услуга, за която е платил?!???
Наистина е тъжно е, абсурдно и нелепо!

# 359
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 918
Да, няма смисъл да коментирам защото всички разбираме за уникалнопрекрасната личност. А народът продължава да й пълни джоба... Ние сме си виновни, не мислите ли? Ние позволяваме това отношение.
Препрочетох си поста и звуча като хейтър, но споделеното от дамата ме ядоса, че хората биват третирани по този начин. И не за първи път. Изритват те защото възразяваш, че не получаваш нещото за което си платил...

Общи условия

Активация на акаунт