Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - тема 10

  • 73 874
  • 795
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 5 405
Не е лоша Фит30. За по-напреднали е, лично мнение, но си има прозорче и за Начинаещи в самото видео.

# 481
  • София
  • Мнения: 2 060
Аз пробвах Високоефективната тази седмица и съм със смесени чувства. Първата част хем имам чувството, че не ме натоварва достатъчно, хем с гири от 3 кг. ми идват в повече повторенията. Втората част на програмата е с ластици и определено не ме натоварва достатъчно.

# 482
  • София
  • Мнения: 1 877
Включвам се и аз в темата. Обстановката наложи да преоткрия тренировките в домашни условия. От понеделник започнах 90-дневния challenge, ниво 2. Не съм тренирала досега с тренировки на Руми, още се нагласям, но определено засега съм доста мотивирана.

# 483
  • Мнения: 61
Минавам да кажа, че след една седмица от втора врътка (с уголемени количества на храната до 1500-1600 калории и разрешени заменки) + редовни тренировки вече имам 1,5 см от талия смъкнати!

С килограмите върви много бавно, около 200 гр смъкнати може би, но това няма никакво значение, защото почти нямам мазнини за горене предполагам толкова, а и от тренировките се надявам да развивам мускулна маса.

Не правя на Руми тренировките, защото ми зареждат проблемно, а едни много подобни от друга платформа.

# 484
  • София
  • Мнения: 361
AlbaModa, бихте ли споделила коя е платформата?

# 485
# 486
  • Мнения: 7 653

Да не говорим, че във връзка с Коронавируса Зузка отключи всички програми от платформата/ сайта си. Heart Eyes Не визирам ютуб канала. Simple Smile

# 487
  • Мнения: 61

Да не говорим, че във връзка с Коронавируса Зузка отключи всички програми от платформата/ сайта си. Heart Eyes Не визирам ютуб канала. Simple Smile

О, да сега видях, че е обявила! Страхотно!
Ето тук информацията за временно безплатно ползване на платформата!

Username: ZPASS
Password: ZPASS2020

zuzkalight.com

# 488
  • Мнения: 191
Здравейте,
Взех си едно от менютата и искам да попитам дали имате идея с какво да заместя лимец? И мога ли вместо фурми да ползвам стафиди? Но лимецът ми е по- проблемен...

# 489
  • Мнения: 725
Здравейте,
Взех си едно от менютата и искам да попитам дали имате идея с какво да заместя лимец? И мога ли вместо фурми да ползвам стафиди? Но лимецът ми е по- проблемен...

Фирми и стафиди откъм калории са почти едни и същи, не виждам защо да не може.
Лимецът може би със спелта. Не знам защо искаш да го заменяш. Понеже аз се храня без глутен, единственото, което виждам у лимеца е глутена.

# 490
  • Мнения: 191
Не съм в България и тук ми е много трудно да открия лимец, трябва да ходя на неудобни места, предвид сегашната ситуация...има други разни лесно достъпни култури, има и спелта! Благодаря!

# 491
  • Мнения: 725
Есен, разбирам. Ами щом има спелта, пробвай с нея. Друго подходящо брашно не се сещам за в момента.
 Аз съм правила смес от спелта и овесено брашно, и резултатът е бил Ок.

# 492
  • София
  • Мнения: 191
Момичета, аз имам два режима от Руми ( от старите с 28 дни и от по-новите с 14 дни). В момента спазвам режима на Атанас Узунов, но си мисля предвид, че тренирам в къщи дали да не си направя 1-2 месеца на Руми режима.. Така и не съм ги спазвала стриктно за повече от 2 седмици..Споделете вие какви резултати сте постигнали с по-дълго спазване на режимите..? Един вид дайте да се мотивираме:)!

# 493
  • Мнения: 61
Момичета, аз имам два режима от Руми ( от старите с 28 дни и от по-новите с 14 дни). В момента спазвам режима на Атанас Узунов, но си мисля предвид, че тренирам в къщи дали да не си направя 1-2 месеца на Руми режима.. Така и не съм ги спазвала стриктно за повече от 2 седмици..Споделете вие какви резултати сте постигнали с по-дълго спазване на режимите..? Един вид дайте да се мотивираме:)!

Да, режимите на Руми са много ефективни.  Правила съм няколко врътки -- винаги по 3-4 кг свалям, ако имам излишни.  Последното завъртане свалих само половин, но нямах за сваляне, а се натрупват и мускули с тренировките.  Сега правя поредно завъртане и свалих още половин килограм, но вече килограмите не ме интересуват толкова -- просто тренировките много добре извайват в комбинация с точната храна.
Препоръчвам ти режима, особено сега като и без това всички са в карантина.
Аз също не съм кой знае колко стриктна, дори и след две седмици да наруша, после пак си продължавам.

# 494
  • София
  • Мнения: 1 877
Здравейте, аз вече 3-та седмица правя 90-дневния challenge на Руми и честно казано съм доста доволна. Не следвам неин режим, а внимавам какво ям и броя калории. Двете неща в комбинация определено дават резултат.

Личното ми мнение е, че при нормален ритъм на живот (работа, социален живот) този challenge е труден за спазване, но за настоящата ситуация е перфектен. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт