Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - тема 10

  • 73 738
  • 795
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 61
ТиЛи, моя грешка, шест месеца са от последното подновяване, но ми се сториха като три. Но и за шест не бих платила вече. Румяна се изчерпа според мен. В допълнените рецепти от лятно гледам "диня със сирене", "качамак с масло", а и останалите и рецепти са от рода на таратор, мусака, картофи с копър. Не е нещо, за което да е нужно да се дават пари, а и особено на всеки шест месеца Joy

# 631
  • Мнения: 1 146
Здравейте, записвам се при вас. Аз имам индивидуален режим, изготвен преди години. Започнах го пак в края на Февруари и изкарах 3-4 месеца с тренировките към менюто, после си купих Зимно меню, което хич не ми допадна и не съм се хранила по него, но използвах тевнировките. Сега не мога да се настроя да съм на режим пак и след 12 свалени килограма съм в застой. Иначе с упражненията не съм спряла. Вчера завърших седмица 4 от Корем мечта. Иска ми се да си купя Пъстро или Лятно, но ми се искаше някой, който им и двете да ми препоръча кое да взема. И четох последните страници, но не намерих коментар. Извинявам се ако сте коментирали по-назад.

Да дам отзив за Корем мечта. Мисля, че е страхотна. С нищо никога не съм се потила така. Някои упражнения успявам да правя в ниво 3, някои ниво 2,я някои ми идват доста трудни и се е случвало в някоя тренировка даже с реша д пропусна цяло упражнение, или да направя по-малко повторения, но като цяло се справям и ми харесва програмата. Дано да има добър ефект за корема ми, който ми е най-проблемна та зона.

# 632
  • Мнения: 197
Здравейте, записвам се при вас. Аз имам индивидуален режим, изготвен преди години. Започнах го пак в края на Февруари и изкарах 3-4 месеца с тренировките към менюто, после си купих Зимно меню, което хич не ми допадна и не съм се хранила по него, но използвах тевнировките. Сега не мога да се настроя да съм на режим пак и след 12 свалени килограма съм в застой. Иначе с упражненията не съм спряла. Вчера завърших седмица 4 от Корем мечта. Иска ми се да си купя Пъстро или Лятно, но ми се искаше някой, който им и двете да ми препоръча кое да взема. И четох последните страници, но не намерих коментар. Извинявам се ако сте коментирали по-назад.

Да дам отзив за Корем мечта. Мисля, че е страхотна. С нищо никога не съм се потила така. Някои упражнения успявам да правя в ниво 3, някои ниво 2,я някои ми идват доста трудни и се е случвало в някоя тренировка даже с реша д пропусна цяло упражнение, или да направя по-малко повторения, но като цяло се справям и ми харесва програмата. Дано да има добър ефект за корема ми, който ми е най-проблемна та зона.

Имам всичките менюта ,като на мен лично най-много ми допада пъстрото,от него съм приготвяла най-много рецепти.Това е мое мнение.Лятното е също разнообразно и в момента има още 25 бонус рецепти .Аз лично не съм очарована от тях.Като четох коментарите виждам че и други са на това мнение смешно е да добавиш рецепта диня със сирене.Тренировките са хубави,не съм пробвала корем мечта,т.к. проблемна зона са ми бедра и бричове и в момента съм на трета седмица хибриден календар  на фит 30 и дупемания,също променям или заменям по изчанчените упражненея и се радвам да прочета ,че не съм единствена.Хубав и успешен ден.

# 633
  • Мнения: 7 471
Лятното е също разнообразно и в момента има още 25 бонус рецепти .Аз лично не съм очарована от тях.Като четох коментарите виждам че и други са на това мнение смешно е да добавиш рецепта диня със сирене.

Само да уточня, че "бонус рецептите" са срещу допълнително заплащане. Grinning

Вие пък сега, какво не ви харесва динята със сирене? Сетили ли сте се да й боднете мента/ джоджен? Това е уникалният елемент в рецептата, недейте така. Joy

# 634
  • Мнения: 2 687
идеята на тези рецепти не е, че са трудни рецепти, а че са изчислени рецепти и идейни също.

аз имам и пъстро и лятно, но не мога да кажа кое ми харесва повече Simple Smile

ох на корем мечта много ме дразни пъшкането... само мен ли, чак не го понасям просто...

# 635
  • Мнения: 61
[
Zlatence, благородно ти завиждам за свалените килограми и сантиметри. Аз започнах преди почти 2 месеца с индивидуален хранителен режим и тренировки и не съм свалила дори половин килограм. На см. има някакво раздвижване, факт, тялото ми също изглежда по-стегнато, но не свалям килограми...какво ставаааааа Grinning
Stell_ana, според мен за това допринасят два фактора:
1) Тялото ти е мускулесто (Поздравления!), защото имаш опит и дисциплина с тренировките и правилното хранене. Перфекционист си във всяка една сфера на живота, най-вероятно имаш корем-мечта и свалянето на килограми не е единствената ти цел в живота.
2) Което следва също и от 1) подложена си на стрес, което покачва кортизола и на килограми не сваляш. Доказано е, че дори една пропусната закуска увеличава кортизола.

Правилно е казала Руми да не се вманиачваш на тема килограми. Има много снимки е нета на стегнати жени, които на повече или същите килограми изглеждат по-добре. Мнозинството свалили дами са такива, които тепърва са почнали да правят нещо за себе си и преди са били стабилно пухкави.

Имам колежка, която не спортува, гладува редовно в скъп дебелариум, отслабва там по 6 кг за две седмици и продължава да изглежда ужасно. А и по думите ѝ смъкнатите 6 се връщат също толкова бързо в рамките на две седмици.🤦

New B,
И на мен пъстрото най-ми допада ✌️

Последна редакция: вт, 30 юни 2020, 11:21 от AlbaModa

# 636
  • Мнения: 1 146
Благодаря за мненията. Аз се бях насочила към лятното, заради рецептите за режимен сладолед (не мога без сладолед през лятото), но щом на доста хора допада повече пъстрото, ще взема първо него. Дано и там има някакви глезотийки сладички Simple Smile

А на някой ако му се споделя лесна и сполучлива рецепта за режимен сладолед от лятното, ще съм супер благодарна.

# 637
  • Мнения: 61
Благодаря за мненията. Аз се бях насочила към лятното, заради рецептите за режимен сладолед (не мога без сладолед през лятото), но щом на доста хора допада повече пъстрото, ще взема първо него. Дано и там има някакви глезотийки сладички Simple Smile

А на някой ако му се споделя лесна и сполучлива рецепта за режимен сладолед от лятното, ще съм супер благодарна.

В пъстро има  морковен кейк, шоколадов лава кейк, домашна нутела, баница с кокосово мляко и юфка, смути с банан и шоколад, смути със сметана, кокос и череши и един сладолед с кокосово мляко и боровинки, който лично на мен не ми се получи много, но баницата с кокос ми е любима.

В лятно като че ли има по-сполучливи десерти -- там има баница с ягоди, тирамису (което ми е любима рецепта), смути с малини и пъпеш (моя също мнопго любима рецепта), мъфини с череши, домашна лютеница, сладолед с какао, сладолед с круши, парфе с лимон. 

Сладките и сладоледите като че ли в лятно са по-сполучливи, но това е мое лично мнение.  Като цяло готвя най-вече от пъстро Simple Smile

# 638
  • Мнения: 197
Благодаря за мненията. Аз се бях насочила към лятното, заради рецептите за режимен сладолед (не мога без сладолед през лятото), но щом на доста хора допада повече пъстрото, ще взема първо него. Дано и там има някакви глезотийки сладички Simple Smile

А на някой ако му се споделя лесна и сполучлива рецепта за режимен сладолед от лятното, ще съм супер благодарна.
Виж сайта vili's time  или  know how to cook.

# 639
  • пловдив
  • Мнения: 1 088
Момичета, аз в момента правя push, но днес към 15-30/16 ч., постоянно "забиваше" и си провалих тренировката. Пробвах от две устройства около 15-20 мин, ту - започваше, ту - спираше и накрая се отказах.
Иначе имам индивидуален режим от преди години и тренировки и ако е така се чудех дали да не ги почвам пак тях...

# 640
  • Бургас
  • Мнения: 96
ох на корем мечта много ме дразни пъшкането... само мен ли, чак не го понасям просто...
хаха, мъжът ми е потресен от това пъшкане. Една сутрин специално стана да види какво съм пуснала аз в хола😂

# 641
  • Мнения: 275
Stuck Out Tongue Closed EyesStuck Out Tongue Closed Eyes
ох на корем мечта много ме дразни пъшкането... само мен ли, чак не го понасям просто...
хаха, мъжът ми е потресен от това пъшкане. Една сутрин специално стана да види какво съм пуснала аз в хола😂


И на мен ми е отвратително пъшкането,а децата и мъжът ми ме спукват от бъзик Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 642
  • Мнения: 1 494
На мен не, защото така се уча да стягам корема по-добре. И да ми стане навик. Иначе и на моя син му беше много смешно Simple Smile.
Днес сутринта тренирах на двора под прозорците на лелята на мъжа ми. И разбира се го пропуснах Grinning Grinning Grinning.

# 643
  • Мнения: 2 687
хахахаххаа ми да, кой знае какво ще си помислят хората

иначе аз обичам да диша и издишва шумно, определено, но тук е много много пъшкане от натоварването, аз съвсем не го понасям, действа ми... задушливо

абе лятното е по-свежарско, вземи си него, пък към октомври - боцни пъстрото Simple Smile

# 644
  • Мнения: 137
Аз си пускам музика и изобщо не я слушам, само я гледам.

Общи условия

Активация на акаунт