Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - тема 10

  • 73 906
  • 795
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 81
И аз си пускам музика и не я слушам Satisfied
Може ли мнения за 7 минутната програма? Как е?
Аз сега съм с пъстрото меню, но взе да ми омръзва. Иска ми се нещо по- кратко 🙂 в никакъв случай обаче няма да се отказвам Yum

# 646
  • Мнения: 876
Здравейте!

Не ми допадат тренировките на Руми нещо - не знам защо, но не ги чакам с нетърпение. Някои упражнения са доста изчанчени, не ми допада и пъшкането. За 2 седмици на корем мечта не мръднах и милиметър, нямах мускулна треска нито веднъж, но потенето си е факт. Минах си на старата програма през една апликация и май ще си следвам нея, заедно с индивидуалния си режим от Руми. Не мога да отрека, че той ми е доста на сърце, само че съм в застой и реших за направя 4-5 дни, в които не съм толкова стриктна и от понеделник да продължа. Имам 5кг до целта, като на 3 ще съм много щастлива, а останалите 2 за разкош. 😁

# 647
  • Мнения: 2 687
7те мин са ми твърде кратки... Но казва, че си е ефективно за метаболизма.

# 648
  • Мнения: 6 697
На мен са ми идеални, но аз съм си мързелива. На кг не съм мръднала, но видимо се вталих, разбира се с ограничено хранене.

# 649
  • Мнения: 275
Аз тренирам от 1 месец начинаеща корем-мечта, на кг почти не смъквам, обиколките в см. сякаш също, но пък видимо в огледалото има разлика....Според вас да мина, ли на ниво напреднали и вие как карате по програмата?
Изкарвате си всичките 12 седмици, ниво начинаещи и после преминавате на още 12 седмици напреднали, или като ви свършат 12 седмици я смятате за приключена тази програма?

# 650
  • Мнения: 982
Здравейте! Приемате ли нови членове във вашия екип?
Аз открих Руми малко преди началото на карантината. Да уточня, че целта ми не е сваляне на кг - височина 172см, тегло 56кг, а стягане и оформяне. Започнах с 3 седмица тренировки за начинаещи, последвани от 90-дневното предизвикателство - ниво 2, а сега съм на 3-та седмица от тренировъчна програма "Уникална" - ниво 3. Имам закупена "Дупемания", която възнамерявам да започна, когато премина през "Уникална".
 След приключване на 90-дневното предизвикателство забелязах стягане в зоната на ръцете, бедрата и дупето, както и оформяне на прасец. Уникална на мен ми допада, макар че понякога намалявам леко темпото, с цел да изпълня правилно упражнението, а понякога след 15-то повторение ми се налага да редуцирам до ниво 2. Пъшкането не ми пречи, тъй като и аз го правя - така не забравям да стягам коремните мускули. Тренирам в 6 часа сутринта, не ме чуват у дома Simple Smile.
По отношение на храненето - не следвам режим на Руми, но понякога използвам рецептите на сайта. Проблем с храненето нямам, старая се да е здравословно и в нормални количества.
Пожелавам ви успешен ден!

# 651
  • Мнения: 81
Стана ми интересно, по повод предният коментар на dea76 че тренира сутрин в 6ч Heart
Вие кога тренирате? Тези които сте с деца - сутринта рано, или по друго време? Аз лично също ставам сутрин преди да се събуди малката, но понякога наистина ми е супер трудно, тъй като работя на смени и карам нощни. Но се старая да съм редовна Innocent

# 652
  • Мнения: 982
Стана ми интересно, по повод предният коментар на dea76 че тренира сутрин в 6ч Heart
Вие кога тренирате? Тези които сте с деца - сутринта рано, или по друго време? Аз лично също ставам сутрин преди да се събуди малката, но понякога наистина ми е супер трудно, тъй като работя на смени и карам нощни. Но се старая да съм редовна Innocent
Аз ставам в 6, преди всички вкъщи, и денят ми започва с тренировка. Ставането рано не ми е трудно. Със съня наваксвам в събота и неделя, когато почивам от тренировки е спя до по-късно. Wink За себе си съм установила, че това е най-подходящия вариант. Работя от 8 до 17. Дъщеря ми е на 9, ако това има някакво значение.

# 653
  • Мнения: 1 495
Аз се събуждам около 6 и към 6,30 се наканвам обикновено.
Някои сутрини като тренирах с ниво 2 даже и не почвах Simple Smile.
Сега тренирам с "Корем Мечта" ниво 1 и малко са леки тренировките, но поне ги правя с желание.
А ако не тренирам сутринта после ми е много трудно да се наканя и да съобразя тренировката да е преди или няколко часа след хранене.

# 654
  • Мнения: 1 150
Аз съм в отпуск по майчинство и тренирам следобяд, веднага след като заспи малкия. Като стане по-голям и по-предвиди, и аз бих тренирала рно сутрин, но за момента не е възможно при мен.

# 655
  • София
  • Мнения: 2 686
Аз тренирам в обедната почивка. Имаме една стаичка за такива цели. Има дъмбели, пудовки, топка, степер, ластици.. идеална работа ми върши. А и хората са мързеливи, от 55 човека тренираме трима.

Няма как до се изкъпя после, но се справям. Действа ми много тонизиращо.
Понякога и след работа тренирам, но по-трудно се организирам.

Иначе аз се боря с вечния си целулит  и едни 2 кила дето ме дразнят.

# 656
  • пловдив
  • Мнения: 1 090
Поздравления на всички, който тренират рано сутрин. Аз тренирам следобяд, тъй като съм в майчинство.
Сутрин трудно се събуждам, камо ли тренировка да правя 😉 Разбира се всичко си е до темперамент и настройка.

# 657
  • Мнения: 6 697
Старая се да тренирам сутрин, тонизирам се и се зареждам с енергия.
Някой да започна с Ръце на кралица?

# 658
  • Мнения: 14
Момичета, вашата кореспонденция с Руми изтрита ли е след края на платения период при индивидуален режим? Преди малко се разрових в пощата ми, за да потърся нещо, което обсъждахме с нея и не мога да открия нито нейните, нито моите имейли....адски странно е.

# 659
  • Мнения: 1 150
Момичета, вашата кореспонденция с Руми изтрита ли е след края на платения период при индивидуален режим? Преди малко се разрових в пощата ми, за да потърся нещо, което обсъждахме с нея и не мога да открия нито нейните, нито моите имейли....адски странно е.

Моите си стоят. Сложила съм си ги в папка за по-лесно откриване.

Общи условия

Активация на акаунт