Мъж Телец -16

  • 49 980
  • 750
  •   1
Отговори
# 660
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Джулая и това го казва жената рак която се бори да преодоле е мажа телец незна колко години вече
Четенето с разбиране не се ли учи още в 1ви клас?! Както и правописа? Grinning

При нас е обратното. Той търчи след мен. Какъв интересен живот....как се обърна палачинката след като скъсахме преди бая години Mr. Green

# 661
  • Мнения: 5 819
   Откакто прекратих всякакви отношения с моя бивш телец, се чувствам много по-спокойна и уравновесена. Не се тревожа кога ще се обади, какво мисли за мен и нашите взаимоотношения, уважава ли ме и цени ли ме и т.н. Много ме натоварваше този мъж с неговия негативизъм и очакването за неочакваното.

   Намерих сили в себе си и изтрих всички негови контакти след поредната му изцепка. Накрая се обади след 8-9 месеца и аз му отвърнах с груб тон, че всичко приключи, вината е само негова, да престане да ме тормози оттук-нататък. Също му казах, че достатъчно ми разби живота.

    Само за едно нещо му благодаря - научих много ценни уроци от неговото държание и ако искам да се себеуважавам и да се обичам, никога да не позволявам на никого да се държи по този гаден начин с мене, като боклук и парцал, както този мъж се държеше с мене.

Последна редакция: сб, 23 мар 2019, 08:04 от Jennifer_w

# 662
  • Мнения: 6 878
Хей😀, как сте? Почти 20 дни никакво движение в темата. Аз мислех, че телетата на пролет се събуждат, но сякаш не съвсем🤣 По този повод - ние с едно познато теле се каним да се видим на среща още от декември, след това той изчезна по телешки и сега от края на март се активира да пита кога ще се видим и къде 😁 Много е харизматичен, но май и той не знае какво иска. Мисля, че ме харесва, излизали сме по приятелски, споделял ми е много лични неща. Познавам го от година, но вече  сякаш загубих интерес. Още повече, че дори и да станем близки - пак ще изчезне, за да мисли, а нямам чак толкова много търпение. Априлски телец е, имам повече наблюдения върху майските, но май положението и с априлските не е много по-различно.

# 663
  • София
  • Мнения: 38 213
От опит - ако мъжът /може и телец/ иска нещо сега, той го взима сега. Ако отлага, значи мисли, че няма нужда от това нещо сега.
Недей да предпоставяш, де. Излезте, пък ще видиш какво ще стане.

# 664
  • Мнения: 6 878
Free Agent, благодаря за мнението, имам доста опит с телци, по-скоро исках да споделя, че се опасявам, че и с поредния е същото и затова не се вживявам много. Но съм с надежда да открия нещо ново като телешко качество, нова и неоткрита досега черта от характера Simple Smile
Нямам наблюдение, че взимат всичко веднага, по-скоро изчакват, особено за по-големите крачки. Но е възможно да се колебае, разбира се, по-скоро е това. И не отлага, а сякаш не бърза и не иска да рискува. Което, разбира се, не пречи да се занася и шегува с мен -  когато му споделих, че търся жилище ми каза, че този мой проблем щял да отпадне, когато отида да живея при него. Аз съм разведена отдавна - 7-8 г. и отдавна не живея с мъж, той това много добре го знае.
Може пак да тества нещо, знае ли човек вече Simple Smile По-скоро го чувствам като близък човек, приятел и на това държа в случая.

# 665
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Което, разбира се, не пречи да се занася и шегува с мен -  когато му споделих, че търся жилище ми каза, че този мой проблем щял да отпадне, когато отида да живея при него.
А какво ще стане, ако му кажеш - "Само да събера багажа и утре се пренасям у вас"? tooth

# 666
  • Мнения: 18 229
А... опипва почвата. Понякога Телците са доста пасивни. Обяснението за мен е, че не разбират женските сигнали. Поне моят е такъв - ако не се каже в прав текст, той не разбира. Всякакви увъртания, намеци - все едно нищо не си казал. Веднъж ми казаха за една жена, която се скъсала да го ухажва, но той не я харесал /преди да се запознаем/. Попитах го. Чух цялата история от негова гледна точка. Той милия нищо не проумял от всичките й опити, само се озадачил от някои неща. Обясних му какво е имала предвид с изказванията и действията си. Той се засмя. "Ми защо не е казала направо?" Това е логиката на Телеца.

# 667
  • Мнения: 6 878
Което, разбира се, не пречи да се занася и шегува с мен -  когато му споделих, че търся жилище ми каза, че този мой проблем щял да отпадне, когато отида да живея при него.
А какво ще стане, ако му кажеш - "Само да събера багажа и утре се пренасям у вас"? tooth
Да, явно точно това е очаквал да чуе, но аз му предложих да си купим общо, тъкмо да е справедливо Yum
Пак започна да мисли. То и аз прекалих, естествено, но влязох в неговия тон. А и така е директно - без намеци Simple Smile))
Съгласна съм, че не обичат намеци, но и да им говорят директно, с цел да ги форсират, мотивират и т.н. - в никакъв случай Simple Smile

# 668
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
А... опипва почвата. Понякога Телците са доста пасивни. Обяснението за мен е, че не разбират женските сигнали. Поне моят е такъв - ако не се каже в прав текст, той не разбира. Всякакви увъртания, намеци - все едно нищо не си казал.
Моят екс Телец ми е казвал същото - да му се казва директно всичко, защото въобще не разбирал женските намеци/трикове/начини на мислене и т.н. Само дето при него и директните разговори не вършеха работа  Whistling Общо взето много му куцат възприятията. Той не лови нюансите в живота. Хем Телецът иска по-хард, директна, умна и оправна жена, дето не пърха с мигли, не е слаба и лигава, да не се налага да си напъва мозъка да я разгадава и да й угажда. Хем започва да мрънка и да се оплаква, че нямало женственост, чувствителност, ала-бала... Няма угодия. Crazy Циркосвания някакви, дето отдавна не му се хващам hahaha Което не пречи периодично да се пробва да ме подкопава Crazy

Съгласна съм, че не обичат намеци, но и да им говорят директно, с цел да ги форсират, мотивират и т.н. - в никакъв случай Simple Smile
И тогава коя е печелившата формула при Телеца? Да развием някое личностно разстройство, докато се въртим на петичка около несигурността му какво иска от жената до себе си?! newsm78 Crazy

# 669
  • Мнения: 730
Аз разкарах Телеца. Всичко беше много добре в началото, но жалките му опити за манипулация ставаха все по-нескопосани. Все си мислех, че ще се успокои и кротне, но не би. Той така си е свикнал да се отнася с жените. Всичко при него си остава само на думи. Иска откритост, но той самият шикалкави, скрива и изопачава факти, дори лъже. Бих казала лош манипулатор. Искам по-умен мъж! Smile

# 670
  • София
  • Мнения: 38 213
Вярно е това с откритите разговори. Колко пъти съм говорила с моя тиквеник!
Ама за големи проблеми. Той седи и мисли. След около 2-4 г вземе, че го измислили. Много съм търпелива.
На вас, ако не ви се чака - бягайте. Аз си откарах в чакане...

# 671
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
JoyJoyJoy

# 672
  • Мнения: 730
Хахаха, точно! Grin

# 673
  • Мнения: 33
Здравейте! Нека побутнем темичката! Grinning
Зодия Близнаци съм и както се досещате, половинката е теле(ц)! Grinning
По принцип не вярвам толкова в зодиите, но от любопитство реших да се зачета за мъжа телец иии... да. Доста от нещата, които успях да прочета се отнасят за моето теле:
- домошар (което не е задължително лошо)
- инертен (това ми е трудно да го преглътна все още)
- злопаметен (не го разкрива веднага, но ще го разбереш впоследствие)
- неподатлив на промяна (колкото повече му говориш и му "пилиш", толкова повече дава назад)
- липса на всякаква инициатива, което често ме оставя с въпроси и вкарва много напрежение във връзката ни, напрежение, което естествено, той не обича
- не показва чувствата си и не обича да говори за тях, а ако го натиснеш абсурд
Тааа... може много да изпиша, ама вероятно във всички теми е изписано Grinning
Наистина доста особена зодия, все още не съм уловила тънкостите Grinning

# 674
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен Simple Smile Прочетох всички теми . Задия Лъв съм с асцедент Телец . Накратно виждаме се от 4 месеца .  Той е по активния . Последната седмица леко се е дистанцирал . Търпелива съм . Не го притискам . Объркана съм , но не го показвам . Нещото , което ме дразни е че понякога организира срещи , на който не удва и на следващия ден се държи все едно нищо не се е случило . Един единствен път му споделих , че това ме дразни и уж ме разбра ...... но продължава да го прави Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт