Защо почти всичко.....

  • 4 871
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 150

Айде да видим дали ще ми се обидиш.  Grinning Имаш ужасна правописна грешка в подписа.

Не няма, умишлено е.
На прет  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 7 914
Ми аз съм тук,yoyoto  ама се чудя как да открадна куклата на Бу, че страшно ме кефи newsm78


 Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 377
Абе къде изчезнаха всички от хубавата темичка? newsm78
Обикалят из другите теми да събират матрЯл.

# 33
  • Мнения: 6 155
Ей сега изчетох мармаладените теми   ooooh!
90% от писалите в тях са чели през ред или по диагонал. Едва ли е толкова трудно да се схване основната идея, но ...явно е желанието да се  заяждат, да обиждат. Tired
Или е от времето или 9-та степен на недоклатеност по Лиска Mr. Green

# 34
  • Мнения: 3 405
Предлага, да се разделим на 2 отбора : 1. Тези , които обичат шипков мармалад и тутманик с кисело мляко Wink
                                                                  2. Тези, които я карат на кафе и пица Wink

После ще се претеглим на един кантар, и които са по-тежки(общо) пИчелят жълтата ф(л)анелка Joy

# 35
  • out of space
  • Мнения: 8 569

Айде да видим дали ще ми се обидиш.  Grinning Имаш ужасна правописна грешка в подписа.

Не няма, умишлено е.
На прет  Mr. Green



Ааааа знаех си, че точно така ще кажеш!  Grinning

Изчетох мармаладената тема. Нито ми е смешна, нито тъжна.

# 36
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Или е от времето или 9-та степен на недоклатеност по Лиска Mr. Green
Второто Mr. Green

...ама четворка!

Гипс.

# 37
  • Мнения: 1 150
Ааааа знаех си, че точно така ще кажеш!  Grinning

Ако ти е трън в окото, да коригирам   Laughing



Направо трегер си ти, нямаш бутане  Mr. Green

# 38
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Ааааа знаех си, че точно така ще кажеш!  Grinning

Ако ти е трън в окото, да коригирам   Laughing



Закачам се!  Grinning

# 39
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Като ще коригираш, коригирай докрай  Wink

# 40
  • Мнения: 1 150
Като ще коригираш, коригирай докрай  Wink

Ниама пък така изкам огодно ми е   Crazy

# 41
  • Мнения: 4 965
Яяяя, вместо да пишете глупости, всички с тутманиците (щото знам кои сте  Mr. Green) + Ерика (щото тя е тайната ми либоффф), вземайте по един чадър и да ходим във въпросното заведение да си правим майтап с въпросния сервитьор (и той ми е слабост).
Че ще вземе да ми стане едно хууубаааавооо.

Бу, аз пък знам и какво е станало с куклата ти - няма връщане, да знайш. Преди 2 дни я открих заровена в парка - само главата й стърчеше - беше с дълги розови плитки (същата ли е?). Че Стръчката често се навърта там и може лесно да прикрие следите. Пък и пари не видях наоколо  newsm78.

# 42
  • Мнения: 1 150
Яяяя, вместо да пишете глупости, всички с тутманиците (щото знам кои сте  Mr. Green) + Ерика (щото тя е тайната ми либоффф), вземайте по един чадър и да ходим във въпросното заведение да си правим майтап с въпросния сервитьор (и той ми е слабост).
Че ще вземе да ми стане едно хууубаааавооо.

Бу, аз пък знам и какво е станало с куклата ти - няма връщане, да знайш. Преди 2 дни я открих заровена в парка - само главата й стърчеше - беше с дълги розови плитки (същата ли е?). Че Стръчката често се навърта там и може лесно да прикрие следите. Пък и пари не видях наоколо  newsm78.


 newsm62 newsm62  beer Тръгвам, само да посмееш да не дойдеш  Mr. Green
А за куклата - не съм аз, знам кой е ама няма да кажа  Crazy
И не може да й стърчи само главата, защото беше разчленена пошвъзможно най-грубия начин. Та ако обичаш не така, че ще объркаш Бу, после туко виж ме осъдила за нанесени морални щети или там както беше  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 46 437
В началото ми пукаше, че някой се засяга от думите ми, сега ми е все тая, явно така им е по-интересно.
Аз съм влизала в много спорове, но това само ме стимулира да ровя за още информация, а не да се държа като ощипана мома ...

# 44
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Бу, после туко виж ме осъдила за нанесени морални щети или там както беше  Mr. Green
Стрът, ще те осъдя за укриване на информация!!!
Жалон!

Общи условия

Активация на акаунт