Кафеавтомат Philips EP3550

  • 1 230
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 489
От доста време се каня да си купя кафеавтомат,защото ми омръзна да мия ръкохватката и да събирам разсипано кафе.Спрял съм се на този модел :            https://www.emag.bg/espreso-mashina-philips-super-automat-sistem … -00/pd/DFD7YDBBM/
Ако някой е ползвал този или подобен на Philips нека сподели мнение.Интересуваме правили силно кафе,имали хубав каймак , капучиното сполучливо ли е,може ли да се прави само топло мляко.
Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 2 404
Вкъщи сме с такава/вече половин година някъде/, аз си я харесвам, харесва ми кафето, което прави, но има доста настройки и трябва да си прецениш за теб какво ти харесва. И както при всички машини, много е важно да си оцелиш, кое кафе ти харесва. С едни става хубав каймак с други не. Ако не искаш да миеш  ръкохватката на другата кафе машина, значи тази изобщо не е за теб. Да тук не е при всяко кафе, но толкова неща има за почистване..... Капучино не пием, не знам как го прави. Като трябва да направя набързо чай използвам горещата вода от машината.

# 2
  • Мнения: 489
Благодаря за отговора.Аз като гледам няма бог знае какво почистване на тези роботи.На 15 кафета изпразвам контейнера на 500 кафета права почистване и 1 път в седмицата мия самата машинка отстрани.Така ли е или се бъркам?

Общи условия

Активация на акаунт