Всичко за косата. Тема 6.

  • 59 695
  • 757
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 556
Попаднах на този супер интересен и хитър начин за начупване. Удивена съм от резултата,който се получава. За първи път виждам този метод,не го знаех и реших да споделя. Отивам да го пробвам незабавно с пяната на Сери.
https://www.dunavmost.com/novini/znaete-li-che-kadravata-kosa-mo … eshoara-prez-sito
При мен не може да се пусне  newsm78
Може ли подобен клип  bouquet

Не съм Мис Бингли, но ще пусна линк вместо нея, дано да се отвори

https://www.youtube.com/watch?v=oOaSXZzVFb0

На два пъти го пробвах този метод. Първият път, от нетърпение, изсуших косата с по-силна струя и тя стана разхвърчана и бях като някое хипи. Вторият път сложих един активатор за къдрици, който от топлината стана като лепило, косата ми залепваше и се оплиташе по пръстите и решетката. Определено с дифузера се получава доста по-добре, поне при мен, но може аз да не правя нещо както трябва Rolling Eyes

PS sesksta, не знам до колко е актуално розовото злато в момента, но имай предвид, че ще се поддържа трудно. Ще трябва почти, да не кажа на всяко миене, да си тонираш косата. Интересен цвят е, но си иска редовни занимания с него Stuck Out Tongue Winking Eye

# 166
  • Мнения: 1 327
sesksta, аз съм за розовото злато, обожавам такива коси😋
Аз да питам, Шп на Лореал с кокос омазнява ли косата, моята я държа на два дена, сега обаче взех един хималая за косопад и от него на втория ден е зле в корените, та ми се ще нещо по - балансирано, но пък как ухае този кокос 🤭💗

# 167
  • Габрово
  • Мнения: 1 015

Т*е*р*и ,
много благодаря за отговора..
А видеото  е много интересно...

# 168
  • София
  • Мнения: 105
Започнах да се суша кичур по кичур,които навивам на щипки после,благодарение на видеата пускани по напред в темата. Е много яко застава после , а като напръскам с лак,докато са навити е доста трайно. Благодаря за идеите момичета

# 169
  • Мнения: 19
Знам, че не е много по темата, но не намирам други активни такива.
Бих искала да попитам дали знаете за нещо, което би ми помогнало да постигна бърз разстеж на косата?
От две години ми седи до раменете.
Януари месец я подстригах на черта до брадичката и ми отиваше, но мечтата за дългата коса остана.
Косата ми не е много капризна, но си има собствено мнение за това как да изглежда.
Косъма в корените е доста плътен, а надолу нормален.

# 170
  • Варна
  • Мнения: 7 700
 Е де има точно такава тема  Laughing и то доста активна http://old.bg-mamma.com/?topic=1003028;topicrefid=4 но да обобщя като цяло....Кой знае какъв растеж засилен трудно се докарва. Косатарасте с 1-1.5 максимум до 2см. на месец. Номерът е добро подхранване на кутикулите,за да расте здрава и плътна коса и много грижи за дължините,за да не се налага често подстригване.

# 171
  • Мнения: 19
Е де има точно такава тема  Laughing и то доста активна http://old.bg-mamma.com/?topic=1003028;topicrefid=4 но да обобщя като цяло....Кой знае какъв растеж засилен трудно се докарва. Косатарасте с 1-1.5 максимум до 2см. на месец. Номерът е добро подхранване на кутикулите,за да расте здрава и плътна коса и много грижи за дължините,за да не се налага често подстригване.

Благодаря. Изнасям се от вашата тема

# 172
  • Мнения: 1 668
Момичета, здравейте!
Решила съм да сменя сешоара, да си взема нов, който суши по-бързо и щади косата повече.
Бихте ли ми препоръчали ако сте доволни от вашите, търсих отделна тема, но намерих от 2014г.

# 173
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
И аз вълнувам от мощен сешоар.

Последна редакция: нд, 09 сеп 2018, 23:14 от Гита Ог

# 174
  • Мнения: X
А аз търся дифузер за сешоар. Някой ако има излишен...?

# 175
  • Мнения: 18 547
А аз търся дифузер за сешоар. Някой ако има излишен...?

И аз. Търся универсален дали не се продават?

# 176
  • русе
  • Мнения: 414

А аз търся дифузер за сешоар. Някой ако има излишен...?

И аз. Търся универсален дали не се продават?
https://www.remington.bg/chasti-i-konsumativi/universalen-difuze … i-remington-d52du
Изпитан!

# 177
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
Аз имам дифузер към сешоарът, който умира вече (като се изключи, трябва се изчака да се пусне, докато изстине) и не го ползвам. Но не знам дали би паснал на всякакви сешоари. Ронсън е.

# 178
  • Мнения: 18 547

Че то за без пари. Дали обаче ще  ми пасве на сешоара. Моя е Филипс,най-обикновен. Ще го поръчам освен,пък да видим,че много ми трябва.
Хробвах метода със ситото и стана чудесно,почти като на мацката на клипа.
Ще потърся друг линк,че този явно не на всеки се отваря. Вчера си измих косата само с шампоан и балсам и си я оставих да изсъхне и намачках. Стана супер начупена и много ми хареса как стои.
Ще спра за поне месец-два всички останали грижи и ще слагам само балсам и олио финиш,да си почине малко косата.

# 179
  • Мнения: 892
Здравейте, интересува ме някой правил ли си е прическа тип мокра коса - току-що излязла от банята, зачесана назад. На мен много ми харесва, но не знам дали е възможно да се фиксира така че да седи дълго време така косата?

Като ходя на фризьор се харесвам повече в този вид, отколкото с буклите и сешоара накрая Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт