Неподправеният вкус на гръцкото слънце в изцяло натуралните сокове OLYMPUS

  • 16 490
  • 209
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 4
Храни се в детската столова в училище, но му слагаме вода/сок и ябълка/банан в отделна чантичка.

# 181
  • Мнения: 405
Старая се детето ми да си носи храна от вкъщи в училище,така намалявам риска да яде некачествени  храни и напитки.Обича много да яде и плодове,затова често присъстват в раницата й.

# 182
  • Мнения: X
Моето дете още не ходи на училище, но като порасне и тръгне на училище смятам да му приготвям храна от вкъщи, когато имам възможност, за да създам навик да се храни здравословно и когато нямам възможността да приготвям храната, то да си купи нещо качествено.

# 183
  • Мнения: 501
За да съм сигурна, че детето ми ще хапне полезна храна в училище му приготвям нещо домашно, обикновено парче кекс, сандвич и плод според сезона.

# 184
  • Мнения: 1 421
Моите деца са още малки, но примерно носят храна като излизаме навън за цял ден. Държа на сандвичите, понеже засищат доста. Сок и плод за някаква междинна закуска. Сандвичите да са с домашен хляб, качествено филе и кашкавал.

Много е неприятно, че в училищата и около тях е пълно с така наречените бързи храни, които децата заливат буквално с кетчупи, майонези и тн, пълно е с вафли, форнети и тн

# 185
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Купува си кроасани, дюнери, пици, принцески...Обяснила съм му за енергиините напитки и вредата от тях. Като има повечко пари си купува сок или фанта.
Сутрин му правя принцески, кашкавалки, мляко с шоколадови топчета. Всекидневно яде плодове.

# 186
  • София
  • Мнения: 3 480
Малкият взима предимно сандвичи или банан - неща с кито няма да се изцапа. За съжаление сокчетата доста тежат и носи само вода. В училище продават само вода със захар, оцветител и ароматизатор, така че не го поощрявам да купува.
До училището на големия има плод-зеленчук и магазин за млечни и често си купуват закуски от там. Много по-добре е от тестените неща и шумкащите пликчета, които продават в училище.

# 187
  • Мнения: 2 607
Старая се да са здравословни, сандвичи с пълнозърнест хляб, плодове и често купувам соковете Олимпия от Кауфланда.

# 188
  • Пловдив
  • Мнения: 9 703
В началното училище беше на стол, където имаше готвена храна. Детето вече е по-голямо, но рядко се храни в училище. Не си пада по сандвичи, дюнери и подобни. Понякога си носи храна в кутия, ако има много часове, някой плод, чай. 

# 189
  • Мнения: 1 386
Правя на моето дете сандвичи и добавям плод. На обяд обядваме заедно в стола на моята работа

# 190
  • Мнения: 452
Ябълка, диня, праскова,банан, кисело мляко, сокчета от време на време.

# 191
  • Мнения: 828
Дъщеря ми главно пие вода,чайове и айрян. Понякога взимаме и натурални сокове, като гледам да са от типа- нектари Simple Smile

# 192
  • Мнения: 82
Опитваме се да се храним здравословно и обичаме в следобедната закуска да  включваме плодове, зеленчуци и сок, направен от нас. Когато приготвяме сандвичите държим те да са по възможност с домашен хляб, пресни зеленчуци, качествено филе и кашкавал.

# 193
  • Мнения: 1 156
Домашно приготвен сандвич, задължително със някакъв зеленчук вътре. Понякога оризовки, пак направени като сандвич. За десерт - плод и няколко бисквитки. За пиене минерална вода или сокче.

# 194
  • Мнения: 566
Като беше по - малка дъщеря ми, слагах сандвич и плод по неин избор в раницата. Понякога и кутийка сок. Като поотрасна, не иска да си носи храна от вкъщи, вече никой не правел така. Записах я на стол, но там пък не хареса особено храната. Сега давам джобни и ежедневно се интересувам какво яде.
Моето голямо постижение е, че от малка я приучих да яде плодове и зеленчуци - като готвех, винаги и давах резенчета от зеленчуци каквито ползвах за момента. Много обичаше да си ги гризка. Отделно правех всякакви комбинации от прясно изстискани сокове. И сега продължава да консумира и обича почти всички плодове и зеленчуци.

Общи условия

Активация на акаунт