Нежелание за секс с интимната половинка!

  • 14 705
  • 121
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 749
Имах подобен проблем преди години - дълги години, в които се чувствате удобно и се превръщате повече в съквартиранти. Човекът е уморен от физическа умора и заспива рано. Мен психическата умора ме държи будна и се разминаваме. Случвало се е аз да съм активна и да не се получава. Резултатът е, че създадох друга връзка и се разделихме. После пак се опитахме да се съберем няколко пъти, но нещо вече беше счупено и не се получиха нещата.
Съжалявам за негативния коментар.

# 61
  • Мнения: X
Eй, брутални сте, аз съвет искам а не критика:), не е спал с тъщата не се притеснявайте, хахах, по-скоро искам да намеря решение на проблема а не да бягам, най-лесно е да се откажеш нали?


Здравей, имам същия проблем но без живеенето при тъщата и за съжаление от доста по-дълго време (5г.) Женени сме от 7г.Сега съм на 37г. От 5г. сме без секс вследствие на еректилна дисфункция.Естествено нямаме и деца...не ни идва и от вътре да поискаме защото май се плашим от грижите около тях но това е друг въпрос.За нещастие няма секс...забравих вече какво е това...Съпруга ми няма любовница а и не може да има тъй като не му става (дори само на приказки звучи ужасно).Когато четох твоя пост си помислих  за дисфункцията.Та си мисля дали нямате същия проблем?Вече 5 г. се опитвам да подтискам желанието тъй като нямам избор.От дългия си стаж без секс разбрах че за мъжа ми е унизително да не е истински мъж и не смее да поиска.Поговорете затова може да измислите нещо.Той трябва да е сигурен че ще го разбереш.Опитайте и със сини хапчета.Дано имаш повече късмет от мен.

Последна редакция: пт, 31 авг 2018, 00:21 от Анонимен

# 62
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Eй, брутални сте, аз съвет искам а не критика:), не е спал с тъщата не се притеснявайте, хахах, по-скоро искам да намеря решение на проблема а не да бягам, най-лесно е да се откажеш нали?


Здравей, имам същия проблем но без живеенето при тъщата и за съжаление от доста по-дълго време (5г.) Женени сме от 7г.Сега съм на 37г. От 5г. сме без секс вследствие на еректилна дисфункция.Естествено нямаме и деца...не ни идва и от вътре да поискаме защото май се плашим от грижите около тях но това е друг въпрос.За нещастие няма секс...забравих вече какво е това...Съпруга ми няма любовница а и не може да има тъй като не му става (дори само на приказки звучи ужасно).Когато четох твоя пост си помислих  за дисфункцията.Та си мисля дали нямате същия проблем?Вече 5 г. се опитвам да подтискам желанието тъй като нямам избор.От дългия си стаж без секс разбрах че за мъжа ми е унизително да не е истински мъж и не смее да поиска.Поговорете затова може да измислите нещо.Той трябва да е сигурен че ще го разбереш.Опитайте и със сини хапчета.Дано имаш повече късмет от мен.
Disappointed Relieved Добре не се ли лекува?

# 63
  • Мнения: X
Eй, брутални сте, аз съвет искам а не критика:), не е спал с тъщата не се притеснявайте, хахах, по-скоро искам да намеря решение на проблема а не да бягам, най-лесно е да се откажеш нали?


Здравей, имам същия проблем но без живеенето при тъщата и за съжаление от доста по-дълго време (5г.) Женени сме от 7г.Сега съм на 37г. От 5г. сме без секс вследствие на еректилна дисфункция.Естествено нямаме и деца...не ни идва и от вътре да поискаме защото май се плашим от грижите около тях но това е друг въпрос.За нещастие няма секс...забравих вече какво е това...Съпруга ми няма любовница а и не може да има тъй като не му става (дори само на приказки звучи ужасно).Когато четох твоя пост си помислих  за дисфункцията.Та си мисля дали нямате същия проблем?Вече 5 г. се опитвам да подтискам желанието тъй като нямам избор.От дългия си стаж без секс разбрах че за мъжа ми е унизително да не е истински мъж и не смее да поиска.Поговорете затова може да измислите нещо.Той трябва да е сигурен че ще го разбереш.Опитайте и със сини хапчета.Дано имаш повече късмет от мен.
Disappointed Relieved Добре не се ли лекува?

Ами опитахме.Ходихме при много уролози в София и Пловдив а исписват само сини хапчета които обаче не ликуват.Съпруга ми е с силно стиснени кръвоносни съдове на пениса.А щом там не се разширят и не навлиза кръв....🙁Опитахме и с мистериозни капки в Он Клиник в Пловдив да които дадохме 700 лв и имаше файда само за момента.Когато свършиха всичко си стана по старому.Може и да има някакъв начин но досега от толкова лекари и все уж добри никой не помогна!

# 64
  • Мнения: 2 694
С помпата за пенис не пробвахте ли Simple Smile

# 65
  • Мнения: X
С помпата за пенис не пробвахте ли Simple Smile

Не но едва ли ще помогне

# 66
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Пробвайте с билки-бабини зъби,мурсалски чай ........

# 67
  • Мнения: X
Проблема е че съпруга ми вече се е отчаял и предал.Вече не му минава изобщо през акъла за секс...

# 68
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Аз разбирам,че и психическата нагласа е супер важна,но като сме се заговаряли с бабата на ММ,тя е споделяла:да вършим работа сега,че като остареем видиш ли се случвало това и това.Тогава с билки си помагали,защото мъжа губел желание дори за живот-всичко вървяло назад.В началото мислели,че им били направили заключваща магия,но с илачите се оправили нещата.От днешна гледна точка си мисля,че натрупването на стрес,токсини умора променят тялото ни и трябва да обърнем вътрешната си енергия в правилно водене живот.

# 69
  • Мнения: X
Аз разбирам,че и психическата нагласа е супер важна,но като сме се заговаряли с бабата на ММ,тя е споделяла:да вършим работа сега,че като остареем видиш ли се случвало това и това.Тогава с билки си помагали,защото мъжа губел желание дори за живот-всичко вървяло назад.В началото мислели,че им били направили заключваща магия,но с илачите се оправили нещата.От днешна гледна точка си мисля,че натрупването на стрес,токсини умора променят тялото ни и трябва да обърнем вътрешната си енергия в правилно водене живот.

Да много добре казано.

# 70
  • Мнения: 559
Моя приятелка имаше проблем с мъжа си (все още го има), който постепенно спря да прави секс с нея. И тя се кълнеше, че той не е такъв и няма как да има друга. Е оказа се, че има любовница. След доста прочетени неща из нета, тя се убеди, че тъй, като той е моногамен тип по природа, просто не прави секс с жена си, за да не изневерява на любовницата. Хора всякакви.

А по отношение на невъзможността мъж да не може да го вдигне, моето мнение е, че хубав секс може да се прави и без участието на мъжественността му. Има ласки, прегръдки играчки и т. н. Така, че ако един мъж обича жена си и има такъв проблем, не би я обрекъл до живот без секс и нея.

# 71
  • Мнения: 13
Много, много благодаря на всички за съветите и коментарите, снощи проведохме един сериозен разговор и мисля изяснихме причината довела до това, депресиран е от стреса в работата, ще преминем към справяне със стреса и да видим:), желая на всички много усмихнат ден:)

# 72
  • Мнения: 18 524
Изречението "10 години живяхме при нашите и всичко беше супер" ме плаши. Как е възможно млади хора да живеят 10 години с родители, че и да им е супер? Не ми стига въображение да си го представя.

# 73
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Темата ми е много хлъзгава. 10 години се туткали при мама и тате, пък после 3 години без секс, а сега - хоп! снощи изяснихме причината, благодаря! Бре да му се невиди.

# 74
  • София
  • Мнения: 24 839
Силата на форума, ръйш! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт