Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 авг. 2018, 16:15 ч.

Преди и след (home makeovers)

• 25 975
  • 166
  •   1
Отговори
# 165
Разкошни панели. Откъде са?
Мерси много ! Намерих си ги по каталог от home depot , но трябваше да си ги поръчам , нямаха ги в наличност.
Абсолютно същите ги имат и по други сайтове , но чакането щеше да е двойно.
ПП. Живеем в чужбина и не знам до колко ще съм ви полезна в това отношение🙂

# 166
Това изглежда много добре и е практично. Може ли линк?

https://www.pazaruvai-lesno.bg/dozator-za-techen-sapun-sas-senzo … -simplehuman.html

Има и други. Можеш да си го купиш лично от мола на Цариградско шосе, на партера - магазина на Брабанция. Хем ще го видиш и пипнеш, ще си избереш цвят и вид (с или без кошничката за гъбка) и ще спестиш няколко лева за доставката.
Препоръчвам да си купиш и "веро"-то от тях. С подходящия вискозитет е и гарантирано няма да се спече по дюзата. На пръв поглед препаратът им е безумно скъп - двадесет кинта за един литър. Но аз имам моята машинка от лятото и съм изхарчила едва половината, та не е проблем. Фирмата производител е Simple Human, може по Амазон да го има и по-евтино, ама с транспорта едва ли.

П.П. На мен май ми подариха препарата, не си  спомням добре  newsm78

Simple human излиза на страхотни цени в Ebay, тук в БГ, както винаги са се уляли. Иначе и аз много ги харесвам. Както и фирма MasterClass. Проверявайте и в Amazon.

Общи условия

Активация на акаунт