Преди и след (home makeovers)

  • 121 643
  • 761
  •   1
Отговори
# 180
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Хубави неща показвате в темата.
Алея - много симпатични решения има при вас; Бихте ли споделили и като бюджет как излезе ако може по помещения?
Мисля ,че и за другите ,които качиха снимки ще е интересно да се сподели бюджета;
Моя позната също направи кухнята на малка детска, а това , което беше спалнята като усвои терасата стана на хол+кухня, а големия хол си го запази за нейна стая; Като при терасата е с бар плот - много хубаво се получи, но разпределнието го позволява;
Аз нямам какво да ви покажа ,защото не съм правила големи трансформации, но по-нататък предстоят и събирам идеи : )

# 181
  • Мнения: 499
Да вмъкна само, че за ремонта имахме много малко време - 2 месеца! И гледах много от нещата да бъдат закупени преди това и по възможност на промоция Grin Откъм бюджет няма да бъда много полезна понеже повечето неща ги свършиха мъжа и брат му. Шпакловката, гипсокартона на терасата и банята, както и лепенето на плочки излезе около 4000лв. Като цяло най-скъпа си беше банята, но всичко зависи от това какво и вие ще изберете.

# 182
  • Мнения: 16 868
Браво! Много хубаво! От нищо - нещо!

На нас май ще ни се наложи да правим баня. Направих проучване,  табличка и сметките ще излязат не по-малко от 2000 лв. Труд и материали.  Ето какво съм избрала.
Предполагам снимки,  който се интересува:







в икеа има хубави шкафове за умивалници.

Ще има още и параван за душ, ще трябва и тол.чиния да избера,  трябва и още два смесителя и плочките да се изберат.

# 183
  • Мнения: 499
Браво! Много хубаво! От нищо - нещо!

На нас май ще ни се наложи да правим баня. Направих проучване,  табличка и сметките ще излязат не по-малко от 2000 лв. Труд и материали.
Ще има още и параван за душ, ще трябва и тол.чиния да избера,  трябва и още два смесителя и плочките да се изберат.

Със сигурност ми излезе повече от 2000лв. банята, но там не исках да правя много компромиси. Исках и аз параван да сложим, но стените бяха толкова криви, че се наложи да сложим гипсокартон, който изяде малкото предвидено място за него. Disappointed

# 184
  • Мнения: 16 868
Ами аз не съм гледала още плочки, но хубавите + труда, плюс останалите неща ще дойдат горе долу толкова. Няма да правя компромиси, защото не е нещо за година или две. Основната ми е цел е да намеря нещо по моя вкус и да го търся на възможно ной-ниската цена. Стова дума предимно за дребните детайли - например закачалка, поставка за т.хартия. дреболии, но накрая като теглиш чертата....

# 185
  • София
  • Мнения: 135
Цитат на: ver4eto_sv link=topic=1059812.msg38668086#msg386.........
[/quote


За икейските шкафове -  само предупреждавам ,  че бяхме залооили на същата  серия ,  но   още на първата година фурнирът се разду.  Вярно ,  приеха ни рекламацията ,  но се наложи да ремонтираме .  Сега заложихме на мебели за баня от пластмаса ,  по поръчка.  По скъпо  е но се поддържа много лесно  и няма шанс за раздуване

# 186
  • Мнения: 499
Стова дума предимно за дребните детайли - например закачалка, поставка за т.хартия. дреболии, но накрая като теглиш чертата....

Тези дребни неща ми излязоха 200лв., за което мъжът ми беше във "възторг" Scream
Но не съжалявам, както каза банята не е за година или две Blush
Иначе и моето предложение е за мебели от ПВЦ, колкото и да харесвам дървените. Макар и с параван помещението ще е сравнително влажно.

# 187
  • Мнения: 16 868
Лошо за икейските шкафове.
Може би по-скъпите /харесах един тъмен за 460лв, / е по-добра изработка.  Трябва да задълбая в тази посока.

# 188
  • Мнения: 8 793
Страхотни идеи има тук, а догодина ще ремонтирам или ще довършвам нов апартамент и ще ми послужат тези хрумвания със сигурност  Simple Smile Sunglasses

# 189
  • Мнения: 1 195
И аз се хвърлих на дървени мебели за баня първоначално, но в последствие заложихме на ПВЦ понеже избрахме други плочки и мисля, че е по- добрия вариант.  Най- доволна съм от  аксесоарите- поставка за шампоани и т.н, закачалки за кърпи и закачалки за тоалетна хартия. Понеже не исках да се пробиват плочките взехме аксесоари, които се закачат с вакуум. За момента сме много доволни. На закачалката натрупахме 5 хавлии и не мърда. Казвам го като вариант, ако някой като мен не иска да пробива повече Grinning

# 190
  • Мнения: 4 321
В моята баня с вакуум не стана Sad Колебая се да пробиваме или да сложа етажерки на държачи, които се лепят с лепило. Старите собственици са направили банята малко преди да продадат и е хубава, с изключение на това, че закачалките са неудобни (на практика само една кукичка е използваема) и няма нито една етажерка в цялата баня.

# 191
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 651
Има хубави закачалки, които се окачват на вратата, така се пести пробиване на плочките и могат лесно да се сменят.

# 192
  • Мнения: 1 195
Сложихме и на вратата с вакуум. Добре че това избрахме, понеже съм ниска, мъжа висок и на него за да му е добре, на мен ми е високо. Местихме я тая закачалка 3 пъти докато всички са доволни. Иначе най- смисленото с вакуум за мен е етажерката и поставката за тоалетна хартия (които също местихме няколко пъти) Grinning

# 193
  • Мнения: 3 051
Удобни са, верно е, но са си доволно грозни.

# 194
  • Мнения: 1 195
Удобни са, верно е, но са си доволно грозни.
Е, имат своя чар.. някъде там Grinning

Общи условия

Активация на акаунт