Преди и след (home makeovers)

  • 121 801
  • 761
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 063
Е, имат своя чар.. някъде там Grinning
Може ли да покажеш какви ползвате? Моите, освен всичко се и отлепват. Временни са и като за малко - биват.

# 196
  • Мнения: 1 195
Етажерка:
Закачалка с куки:
Стойка за тоалетна хартия:

Етажерката не ни стига и ще си вземем още една, но от единичните.

# 197
  • Мнения: 3 063
Благодаря ти!

# 198
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 721
Аз имам предвид от този тип закачалки:

Скоро взех подобна, но моята е със 7 куки и е много удобна и здрава. Като реша, свалям и окачват нова.

# 199
  • Мнения: 4 499
Аз съм сложила една на вратата, ама малко ми е грозно. А и не искам винаги там да закачам дрехи, кърпи и т.н.
По този повод - като се прави ремонт на баня да се помисли къде е най-добре да са закачалките, така че хем да се стигат удобно, хем да не се мокрят. Елементарно, обаче в последните три бани, в които съм пребивавала, това не беше помислено и все трябваше нещо допълнително да се лепи и закача.

# 200
  • Мнения: 6 294
Имайте предвид, че точно тези евтини закачалки, поставки за тоал. хартия и т.н. ръждясват и след време започват да се люпят.
Снимките свалих, защото нямам разрешение да ги поствам за дълго. Ако някоя иска мога да пратя на лични една две снимки.

# 201
  • Мнения: 16 871
Какви материали трябва да се търсят ? Не съм наясно.
Какво точно имате предвид под евтини? За всеки е различно понятие.
Тази например, пише, че е неръждаема стомана. Смятам, че е подходяща.

# 202
  • Мнения: 11 575
Аз съм сложила една на вратата, ама малко ми е грозно. А и не искам винаги там да закачам дрехи, кърпи и т.н.
По този повод - като се прави ремонт на баня да се помисли къде е най-добре да са закачалките, така че хем да се стигат удобно, хем да не се мокрят. Елементарно, обаче в последните три бани, в които съм пребивавала, това не беше помислено и все трябваше нещо допълнително да се лепи и закача.
WENKO имат много здрави вакуумни закачалки, рафтове. поставки за тоалетна хартия и т.н., които не се разлепват и издържат на тежки неща. В компекта има една спринцовка, с която се изтегля въздуха.
https://aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=39&pid=92716&a … d%5D%5B180%5D=180

# 203
  • Мнения: 22 786
Само да вметна,че едни хубави вакуум закачалки, които бях сложила на вратата на банята, която врата бе МДФ с боя,развалиха боята .

# 204
  • Мнения: 6 294
Какви материали трябва да се търсят ? Не съм наясно.
Какво точно имате предвид под евтини? За всеки е различно понятие.
Тази например, пише, че е неръждаема стомана. Смятам, че е подходяща.

Ами тази щом пише, че е от нер. стомана може и да е качествена. Ето такива не са



Последна редакция: вт, 07 май 2019, 22:52 от fatalina

# 205
  • Мнения: 1

ПРЕДИ:




СЛЕД:


# 206
  • Мнения: 92
Здравейте, предстои ни ремонт на баня и в момента търся душ кабина, но да е без корито. Някои има ли опит и дали може да препоръча фирма за изработка и монтаж?

# 207
  • Мнения: 2 076
AleaPP , Много е хубаво ! Вероника ли е комплекта в малката стая ?

# 208
  • Мнения: 501
AleaPP , Много е хубаво ! Вероника ли е комплекта в малката стая ?
Да! В интерес на истината просто ни хареса и дори не знаехме как и дали ще го поберем в тази малка стая. Но крайния резултат ни хареса страшно много Blush
Чак не повярвахме как всичко пасна така. Все се бъзикаме, че сме го купили по поръчка.

# 209
  • Мнения: 22 786
Здравейте, предстои ни ремонт на баня и в момента търся душ кабина, но да е без корито. Някои има ли опит и дали може да препоръча фирма за изработка и монтаж?
В едната ни баня е просто параван,без корито, в другата е душ-кабина от две стъкла, едното плъзгащо, отново без параван.И двата всрианта са ми ок.
Виждала съм подобни в строителните хипермаркети, вероятно и в големите магазини за санитарни продукти има.

Общи условия

Активация на акаунт