Преди и след (home makeovers)

  • 121 640
  • 761
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 064
AleaPP , Много е хубаво ! Вероника ли е комплекта в малката стая ?
Да! В интерес на истината просто ни хареса и дори не знаехме как и дали ще го поберем в тази малка стая. Но крайния резултат ни хареса страшно много Blush
Чак не повярвахме как всичко пасна така. Все се бъзикаме, че сме го купили по поръчка.

Благодаря , харесала съм същия за стаята на детето , но нямаше къде да го видя на живо Simple Smile

# 211
  • Мнения: 6 622
Записвам се в темата.
Имаме да правим ремонт на цяла къща , всичко от до. Трябва да сме готови до ноември😬

Включвам се само с едни панели за стените , на които много държах и едвам намерих.

Някой да е срещал подобни панели в бг? Планирам ремонт на детска стая и много добре ще се вържат.

# 212
  • Мнения: 2 170
Записвам се в темата.
Имаме да правим ремонт на цяла къща , всичко от до. Трябва да сме готови до ноември😬

Включвам се само с едни панели за стените , на които много държах и едвам намерих.

Някой да е срещал подобни панели в бг? Планирам ремонт на детска стая и много добре ще се вържат.

Вижте във Вел дизайн, само там намерих в интернет . Може да напишете касетирани панели и ще ви излезнат подобни снимки.

Ако ви устройва да поръчате от чужбина също е вариант , защото те са леки и няма бог знае какво да им се случи. Вижте сайта wallpanels.ie , аз от там взех идеята. Нашите изглеждат почти като тези на снимката , да не кажа същите , защото стената и пода ни са в същите цветове.

# 213
  • София
  • Мнения: 318
Записвам се в темата.
Имаме да правим ремонт на цяла къща , всичко от до. Трябва да сме готови до ноември😬

Включвам се само с едни панели за стените , на които много държах и едвам намерих.

Някой да е срещал подобни панели в бг? Планирам ремонт на детска стая и много добре ще се вържат.

Вижте във Вел дизайн, само там намерих в интернет . Може да напишете касетирани панели и ще ви излезнат подобни снимки.

Ако ви устройва да поръчате от чужбина също е вариант , защото те са леки и няма бог знае какво да им се случи. Вижте сайта wallpanels.ie , аз от там взех идеята. Нашите изглеждат почти като тези на снимката , да не кажа същите , защото стената и пода ни са в същите цветове.

Вие всъщност от там ли ги поръчахте?

# 214
  • Мнения: 2 170
Записвам се в темата.
Имаме да правим ремонт на цяла къща , всичко от до. Трябва да сме готови до ноември😬

Включвам се само с едни панели за стените , на които много държах и едвам намерих.

Някой да е срещал подобни панели в бг? Планирам ремонт на детска стая и много добре ще се вържат.

Вижте във Вел дизайн, само там намерих в интернет . Може да напишете касетирани панели и ще ви излезнат подобни снимки.

Ако ви устройва да поръчате от чужбина също е вариант , защото те са леки и няма бог знае какво да им се случи. Вижте сайта wallpanels.ie , аз от там взех идеята. Нашите изглеждат почти като тези на снимката , да не кажа същите , защото стената и пода ни са в същите цветове.

Вие всъщност от там ли ги поръчахте?
Не, но са абсолютно същите. Мисля , че даже ги продават едни и същи на различни места просто.

# 215
  • София
  • Мнения: 105
Ако сте достатъчно сръчни и ви се занимава, може да си направите подобно нещо и сами. В Пинтерест има много примери. Ето и линк, дано е коректен https://www.pinterest.com/pin/611222980647791869/

# 216
  • Мнения: 7 106
AlexM1590, от какъв материал са тези панели, дай конкретен линк от където си ги поръчала. И някаква цена за ориентир Hug

# 217
  • Мнения: 2 170
AlexM1590, от какъв материал са тези панели, дай конкретен линк от където си ги поръчала. И някаква цена за ориентир Hug
Поръчани са от място в Home Depot(uk) ,защото ги нямаха в наличност. Линк не мога да дам , защото сайта им нещо се бъгнал и не зарежда, тоест ще ви е безполезен. Конкретно тези, които ние взехме са от МДФ. Цената беше около 35£ за един пакет от 4 панелчета. На нас ни трябваха много, защото “облицоваме” почти цялата къща в такива. Стоят красиво и могат да се боядисват в какъвто цвят си харесате. Не са подходящи за влажни помещения обаче.

# 218
  • САЩ
  • Мнения: 666
Между другото на английски (поне в САЩ) им викат wainscot panel / wainscoting се казва този начин на облицовка на стените - това е в случай, че ще търсите в чужбински сайтове

# 219
  • Мнения: 3 096
Красиво е, но за мен това е още едно нещо, което да събира прах Simple Smile Казах ли, че съм мързелива?

# 220
  • Мнения: 6 255
Красиво е, но за мен това е още едно нещо, което да събира прах Simple Smile Казах ли, че съм мързелива?
Не само това, но и преди доста години пак беше на мода да се слагат облицовъчни панели, че после се чудеха как да ги махат. А махнеш ли ги те чака сериозен ремонт с нови шпакловки и боядисване и т.н. Много е преходна тази мода и доста ограничаваща от към мебелировка. Поне аз така смятам, но аз като цяло предпочитам по-изчистен стил.

# 221
  • Мнения: 9 825
Много ги харесвам тия панели. И класическите мебели харесвам също.
Ние у нас си оставихме стените плоски, а купихме от ИКЕА конкретни модели с класическа визия. Много добре се получи.
Simple Smile

# 222
  • Мнения: X
Облицовъчните панели от едно време нямат нищо общо с тези красоти. За нашия апартамент например, биха били много подходящи, защото така или иначе ремонт е нужен ежегодно. Особено в коридора децата цапат постоянно, а това предпазва по някакъв начин, освен, че пълни очите.

Последна редакция: пн, 13 май 2019, 19:12 от Анонимен

# 223
  • Мнения: 2 170
Ами да ви кажа лесно се махат поне тези. Те се лепят. Това е все едно да ми кажете , че первазите по таваните оставят такива следи, че след тях е нужен цялостен ремонт. При нас такива ще има в кухнята, коридорите, хола, кабинета и едната спалня, но все пак решихме , че ще вземем 2,3 пакета резерва , защото не знаем дали ще ги имат същите ако някога се наложи да се подмени някой по някаква причина.

# 224
  • Мнения: 3 096
Сравнението с первазите не е много удачно, защото заемат много по-малка площ. Съответно, дори някъде да се отлюспи боя или мазилка, става много по-лесно.

Тези панели пък заемат по-голяма площ. Освен това, ако са поставени преди латекса и отдолу има друг цвят, ще се наложи пребоядосване на всички стени Simple Smile

Но е факт, че са красиви и може би си струват пребоядисването при нужда след това Wink

Общи условия

Активация на акаунт