Случи ми се нещо странно XVIII

  • 93 579
  • 734
  •   1
Отговори
# 570
  • софия
  • Мнения: 773
Спомням си нещо, което баба ми ми казваше в далечните 95-96 година, когато психичните заболявания бяха табута. Баща ми беше беше с психично разстройство и тя ми каза "ти ако имаш син и той сигурно ще е болен" - дали ме е "орисала" един вид да имам момче.
П.с. голяма злобарка е тя, това даже не е толкова лошо в сравнение с другите неща, които ми е казвала.

# 571
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 114
Малко,след като родих, сънувах покушение срещу Алексей Петров ( от какъв зор и аз не знам?!). Нападателите бяха с червена кола. Като станах сутринта, пуснах телевизора и както си пиех кафето, тръгнаха извънредни новини за този опит за покушение. По- късно се разбра, че нападателите са били с червен автомобил.
Началото на 2012 имах ужасен сън- вода напълни цялата къща, имах ужасното чувство за безизходица, страх, задушаване... най- вече задушаване. Сутринта пуснах новините, течеше извънредна емисия за наводнението в Бисер.

# 572
  • Sofia
  • Мнения: 26 187
vera87,и моята баба по бащина линия ми ги говореше едни...обиди,клетви,за мен,майка и сестра ми...лошото е,че повечето се сбъднаха...

# 573
  • софия
  • Мнения: 773
vera87,и моята баба по бащина линия ми ги говореше едни...обиди,клетви,за мен,майка и сестра ми...лошото е,че повечето се сбъднаха...
При мен е по майчина. Като цяло знам че "хваща" от човек, който те е къпал. Тя по скоро ме винеше за всички беди,които се случват на семейството и че приличам на дядо си(по бащина линия)

# 574
  • Sofia
  • Мнения: 26 187
А,не знаех това за къпането,ужас Scream
Къпала е мен,сестра ми и дъщеря ми Disappointed Relieved
Добре,че "спасих" сина си Unamused

# 575
  • Deutschland
  • Мнения: 5 351
Слава Богу, че моята С не е къпала децата ми 👌

# 576
  • Мнения: 620
Пуснете си по една чистка. Не отнема много, а иначе ако е добре направена чисти подобни неща. Има една в темата за магия, ама май ще пусна и още 1-2. А за лечение - квадрата на Ану върши доста добра работа Simple Smile.

# 577
  • Sofia
  • Мнения: 26 187
Може ли човек сам да си направи тази чистка,какво представлява?

# 578
  • Мнения: 620
Ами там съм сложил как се прави. Разбира се , че може сам да си го направиш - просто следвай инструкциите. Символите се рисуват на ЛЯВАТА ръка. Заклинанието го четеш буквално - това е една особеност на руните - мн им е праволинейно действието, затова трябва да си максимално ясен какво искаш и понякога и как го искаш. В случая призоваваш елементите да те изчистят.

# 579
  • Мнения: 340
Здравейте ,момичета .Отдавна не бях отваряла темата ,но днес ми се случи нещо невероятно.Преди няколко дни - по точно на 4 -ти оставих на секцията в къщи ваучер (който представлява лист хартия) и касова бележка от такси прибрани в джоб.На следващия ден понеже ги отчитам в работата видях ,че касовата бележка липсва.След което три дни подред търсех като луда касовата бележка обръщайки цялата секция, по която имаше действително разни листчета и други предмети -няколко пъти включително по пода ,под самата секция с фенерче .Вчера просто се отказах и реших да пробвам номера с отворената ножица ,в тотално отчаяние и обмисляйки срама да кажа ,че просто съм загубила проклетата бележка.Днес се прибирам и минавайки покрай секцията виждам бележка на напълно видно и чисто място и познайте това е изгубената от мен бележка .Гледам я и не мога да повярвам ,как така се появи от нищото.Почти се изпокарах с мъжът ми обвинявайки го ,че ми е скроил номер,но той отрича да е виждал бележката и да я е слагал там ,пък и той не знаеше ,че я търся.Деца имам ,но и те не са пипали и когато им разказах ме гледаха с поглед от тип "Мамо ти си полудяла".Знам ,че случая е незначителен ,но аз съм изумена  и нямам логично обяснение,как от нищото цъфна на изключително видно място.

Последна редакция: нд, 09 дек 2018, 00:11 от HHelena

# 580
  • Sofia
  • Мнения: 26 187
Ножицата на мястото където е била бележката ли остави?
Каза ли някакви думи на глас или наум?

# 581
  • Мнения: 340
Ножицата на мястото където е била бележката ли остави?
Каза ли някакви думи на глас или наум?

Не ,ножицата оставих в друга стая ,но стоя отворена почти два дни.Казах си наум - Поигра си ,вече ми го върни.

# 582
  • Sofia
  • Мнения: 26 187
Ще пробвам пак,търся си златни обеци Cry

# 583
  • Deutschland
  • Мнения: 5 351
Ножицата на мястото където е била бележката ли остави?
Каза ли някакви думи на глас или наум?

Не ,ножицата оставих в друга стая ,но стоя отворена почти два дни.Казах си наум - Поигра си ,вече ми го върни.

Точно по този начин мъжа ми откри загубени из апартамента 500€. Откри ги на перваза на прозореца на банята, как са се озовали там, никой не знае. Излишно е да казвам, че той изобщо не вярва в такива неща, но ето, че се получи

# 584
  • софия
  • Мнения: 773
Имаше някакво научно обяснения как не виждаме нещо, което е пред очите ни. Аз също съм търсила дребни предмети, които всякаш са се изпарили за момент. Точно касова бележка търсих на сестра ми да снимам и понеже не бях много ок да й правя услуга си помислих че за капак съм изгубила бележката. Прерових света и накрая се оказа в плика с покупките.

Общи условия

Активация на акаунт