Шеф, мултиварка или както ние го наричаме КУКЪР - Тема 5

  • 55 404
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 117

Mometo*, какъв е твоят модел?

# 706
  • Мнения: 11 475
Crock pot Express

# 707
  • София
  • Мнения: 2 411
Да се похваля и тук... Сдобих се с ИП... Почти😊Другата седмица го чакам с GGBG. Взех го на прИмоция за 70£.

# 708
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
Да ти е честит! Simple Smile
Цената му е повече от чудесна.

# 709
  • Мнения: 87
Здравей, благодаря за обеснението на рецептите. Стария боб го накиснах от предната вечер, след което го мия много хубаво с няколко води, след което го слагам в купата, вътре слагам подправки и каквото по принцип му слагаш, аз слагам ако имам кромид, чушка, морков, домат и вода и пускам на високо налягане за 20 минути. Когато минат го изкючвам и чакам да падне налягането и после добавям размито брашно с вода , за да го сгъстя малко и това е - на програмата Brawn. Подправки на вкус. Рецептата е от една група във фейсбук - сготвено с любимите ни уреди. От там гледам много полезни неща.

Не съм си купила нищо допълнително все още, само още една купа съм си поръчала и я чакам да дойде.

а колко време на Brown ? - пускам го за 10 мин, но то дори ни стига до отмерване на минутите. Става бързо защото
е топъл все още

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Хайде и аз тук, като бъдещ притежател на Instant Pot Simple Smile Напълно импулсивна покупка, породена от добрата му цена, за която всички говореха че е такава и спомняйки си хвалби тук и там за подобни уреди. Сега ме чака четене на теми и търсене на рецепти и идеи Wink

# 711
  • Мнения: 1 326
Хайде и аз тук, като бъдещ притежател на Instant Pot Simple Smile Напълно импулсивна покупка, породена от добрата му цена, за която всички говореха че е такава и спомняйки си хвалби тук и там за подобни уреди. Сега ме чака четене на теми и търсене на рецепти и идеи Wink
И аз така😁
Не знам кога ще ми го пратят, но почвам да събирам рецепти. Има ли някаква тема, в която се дискутират рецепти -! ИП, или в тази да това назад.?

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
Това е темата за ИП https://www.bg-mamma.com/?topic=954736
На мен ми беше много полезна в началото, както и една фейсбук група.
Изглеждаше ми изключително сложно и страшно чудо на техниката, докато не сготвих няколко пъти. Simple Smile
Голям помощник е! Simple Smile

# 713
  • София
  • Мнения: 2 411
Да ти е честит! Simple Smile
Цената му е повече от чудесна.
Ооо аз го дебнех от мн отдавна. Когато си взех Фърст преди почти 2 години, не можех да си позволя пот-а. Но меракът си остана.
Включих се във ФБ групата за ИП. Там ми е по-удобно да търся😊 Има мн полезна информация. Но за ИП мрежата е бъркана от съвети и рецепти. Все пак е един от най-добре познатите такива уреди.

# 714
  • Мнения: 3 047
Кекс с ябълки и канелапо рецепта за Делимано
Запечени картофи с копър и чесън
Запечени картофи с кюфтенца
Пилешки крила
Гювеч от картофи
Прясно зеле със свинско
Огретен от тиквички
Всичко стана супер вкусно и бързо.
Днес мисля да пробвам някаква супа:)

Благодаря за споделената информация. А крилата успяват ли да хванат някаква коричка или седят като варени Thinking

# 715
  • София
  • Мнения: 83
Кекс с ябълки и канелапо рецепта за Делимано
Запечени картофи с копър и чесън
Запечени картофи с кюфтенца
Пилешки крила
Гювеч от картофи
Прясно зеле със свинско
Огретен от тиквички
Всичко стана супер вкусно и бързо.
Днес мисля да пробвам някаква супа:)

Благодаря за споделената информация. А крилата успяват ли да хванат някаква коричка или седят като варени Thinking

много малко, не са като на фурна определено, но не са и варени

# 716
  • Мнения: 54
Моля,кажете от къде мога да взема уплътнители за Redmond rmc-m110e.

# 717
  • Мнения: 154
Здравейте!
Взех си този мултикукър https://www.technopolis.bg/bg/Multicookers/MULTICOOKER-TEFAL-CY5 … HrRwBVFlI8z9-R2Qs. Снощи исках да направя картофи с месо, но след като избрах програма Печене ми изписа Е 2. На програма Запичане същата работа. След няколко опита включих на програма супи/яхнии и тръгна. В книжката с упътване не можах да намеря какво означава този код. Някой знае ли какво се е объркало?

# 718
  • София
  • Мнения: 83
На Brown капака трябва да е отворен, на Bake - само затворен, без да е заключен
Прочетете в книжката пише позицийте на всички функции на капака

# 719
  • Мнения: 1 466
Точно както е казала xera. Грешка Е2 дава, когато капакът не е в правилната позиция. На печене трябва са е затворен, но не заключен. На "запичане", което всъщност е запържване, капакът трябва да е отворен. Обаче имайте предвид, че дори отворен капакът трябва да е завъртян в отключено положение, защото ако отворен се завърти, уредът отчита, че е заключен и дава грешка.

Общи условия

Активация на акаунт