Хитринки за всякакъв случай - 18

  • 64 848
  • 736
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 10 256
Нещо не мога да разбера кое дефакто чисти. Гореща пара под налягане? За бани става ли това нещо, да взема на наще, че са възрастни и банята им е най-големия зор.

# 361
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Става, става. Врялата вода смъква всичко. Още повече в кухнята, където има наслагана мазнина. Иначе самият накрайник си има чорапче, което забърсва след парата. После пера и пак ползвам Simple Smile

# 362
  • София
  • Мнения: 6 010
Допълвам, че има четка, с която се разтърква и на нея мже да се слага кърпа (микрофибърна, хавлиена).

# 363
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Моята четка цъфна, явно натискам повече. Но пък как изчистих фугите, явно съм й спряла тока Simple Smile
Дайте идея с какъв препарат да почистя захабена йена. За пръв път ми пожълтява подобна тава, а ползвам активно. Особено дръжките седят като с нагар, самото стъкло е пожълтяло. С обезмаслител не стана.

# 364
  • София
  • Мнения: 6 010
Аз йени чистя с обезмаслител и търкам с метално телче.

# 365
  • Мнения: 10 256
Става, става. Врялата вода смъква всичко. Още повече в кухнята, където има наслагана мазнина. Иначе самият накрайник си има чорапче, което забърсва след парата. После пера и пак ползвам Simple Smile

Нещо не мога да вдяна как работи това нещо Simple Smile . Ще търся из тубата. Не разбрах търкаш ли с тия накрайници или само насочваш струя срешу плочките в банята да речем.

# 366
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Сходно е с това

# 367
  • Мнения: 10 256
Благодаря ти Simple Smile Изгледах и разбрах сега. Даже тъкмо да попитам дали маха варовика от стъклени врати във баня, но показаха че ги чистят. Хм, много интересно това нещо. Само такова нямам в нас. Имам едно подобно, но не ми харесва. Пода ми размазан стои. И пера кърпите и какво ли не, но не ми харесва. Сега стои. Моето е като прахосмукачака с пара. Но за баня не го дават.

# 368
  • Мнения: 7 776
Карате ме да се замисля за подобна покупка. Препоръка за марка парочистачка, че гледам бая пари са, да се заложи поне на сигурна марка?

# 369
  • София
  • Мнения: 3 951
И аз много ги гледам парочистачките, даже преди ден-два пуснах отделна тема, ако искате се пренесете в нея, за да може който специално търси, да се ориентира по-добре. Търсех да си взема по-евтина, защото ми трябва в близките дни, а за по-скъпи неща умувам и преглеждам повече нещата. Уви, в Лидъл няма.

# 370
  • Мнения: 10 256
И мен ме замислихте дали да не взема на наще за банята. Но то и аз имам баня.....Не живея в БГ и се чудя от къде да закупя подобно нещо. По магаизните го няма. Има онлайн, от 40 до 300$. Та ми се ще да пробвам дори и с малко някое...

# 371
  • Мнения: 1 275
А може ли да се чисти ламинат с парочистачката или ще се намокри и раздуе?

# 372
  • София
  • Мнения: 39 758
Аз чистя ламината с парочистачка.

# 373
  • Мнения: 1 275
Благодаря!Значи започвам да дебна в Лидл.

# 374
  • Мнения: 2 299
Моята четка цъфна, явно натискам повече. Но пък как изчистих фугите, явно съм й спряла тока Simple Smile
Дайте идея с какъв препарат да почистя захабена йена. За пръв път ми пожълтява подобна тава, а ползвам активно. Особено дръжките седят като с нагар, самото стъкло е пожълтяло. С обезмаслител не стана.
Аз я чистя с препарат Зебра.

Общи условия

Активация на акаунт