Рисуване по номера

  • 62 028
  • 435
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 8 799
спазила си всичко сигурно, но вземи четката и заглади малко, аз виждам някакви къдравини в контура на папагалите и в листата на палмата (вертикалните)

# 256
  • София
  • Мнения: 1 040
Благодаря за съвета.

# 257
  • Мнения: 8 799
Има някакви нови правила в Aliexpress, от 1.7.2021, някой купувал ли е скоро? Има ли някакви доплащания след като заплатиш съдържанието на количката. По отношение на чакането, ще се чака много.

# 258
  • София
  • Мнения: 6 726
Аз си поръчах Юли месец и не съм платила нищо, но доста хора се оплакват, че на ново ДДС се е налагало да плащат, а попринцип се калкулирало при плащане. Иначе дойде много бързо за 2 седмици със Спиди.

# 259
  • Мнения: 4 344
Здравейте.
Бихте ли ми препоръчали български фирми за доставки освен Слънчоглед?

# 260
  • София
  • Мнения: 6 726
Сайта на Моливко. Има чудесни картини.

# 261
  • Мнения: 666
И аз съм поръчвала след 01.07, също бързо дойде от Китай дори. На сумата накрая се начислява такса, не знам дали е точно ддс, но не съм плащала нищо в БГ.

# 262
  • Мнения: 8 799
за Aliexpress
първо ми направи впечатление, че цените са станали много ниски, примерно някои неща от 6-10 евро, струват сега 0,80 евро. Но след като влязох с регистрацията ми, същите тези неща, струваха към 3 евро средно, за някои ми направи впечатление, че отделно има и  транспорт за 3 евро, а на други нямаше, сигурно зависи от кой продавач, склад и т.н.
Платих, за да тествам как работят, мислите ли, че като дойде (след месец) ще ми искат  и още пари? Нямах избрана картина, затова не купих, аз много избирам, докато се вдъхновя да рисувам. А и вече нямам място за произведенията си с къщи.

Последна редакция: нд, 15 авг 2021, 09:14 от Pepina_n3

# 263
  • София
  • Мнения: 6 726
Това е така, защото тези цени са за нови потребители и вероятно това те е объркало Simple Smile

# 264
  • Мнения: 255
Здравейте, искам да попитам някой поръчвал ли си е картина по номера по снимка? Гледам различни български сайтове предлагат тази опция и искам да направя за подарък, но не съм сигурна кой сайт да използвам? Благодаря ви предварително! А и не съм рисувала до сега, този ще ми е първи опит, но се надявам да успея.

# 265
  • Мнения: 5 380
Габриела, аз поръчах от сайт и съм доволна, но цената излиза доста солена в сравнение с AliExpress например.
От тук - https://juart.bg/%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B … 0%B5%D1%80%D0%B0/

Нямам конкретна причина да избера този сайт, просто те имаха картината "Африка", която исках .  Simple Smile

# 266
  • Мнения: 8 799
как по снимка, искате някой да ви направи схема, да нарисувате някаква друга картина, която не се продава, или например ваша снимка -портрет?

# 267
  • София
  • Мнения: 6 726
Виж в Алито там има да изпратиш снимка и те да ти направят картина за рисуване по номера. Има доста сполучливи.

# 268
  • Мнения: 255
Да, искам да изпратя снимка и по нея да ми направят за оцветяване. Гледах в няколко сайта, че предлагат - arthobby, goblena и още един два, затова питам дали сте поръчвали и вие от този тип и дали е сполучливо. Не съм рисувала до сега картини, но искам да направя подарък за специален случай.

# 269
  • София
  • Мнения: 6 726
Аз лично не. В групата за пратки от Алиекспрес имаше дама, която се похвали от конкретен продавач. Мога да потърся пак и да ви пише ако искате да е от Алито.

Общи условия

Активация на акаунт