Рисуване по номера

  • 61 297
  • 435
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 606
Аз взех пристанището и искам да благодаря за инфото, защото рядко ходя в Лидъл. Дано по- често пускат подобни картини. Избора не е голям, но цената е фантастична 😀

# 376
  • Мнения: 226
Да, досега май не пускали картини по номера.  И аз ходих до Лидъл, но не си купих, лалетата и морския пейзаж бяха с много дребни сектори, ще се измъча...само коня беше с едри, но той не ми хареса.

# 377
  • Мнения: 1 027
Някой пробва ли вече боите да каже как са? Че и аз ходих до Лидъл-а, ама им се зачудих( щото имам няколко дето ме чакат вкъщи да ги почна и се притеснявам, да не ми изсъхнат боите).

# 378
  • София
  • Мнения: 6 145
Някой пробва ли вече боите да каже как са? Че и аз ходих до Лидъл-а, ама им се зачудих( щото имам няколко дето ме чакат вкъщи да ги почна и се притеснявам, да не ми изсъхнат боите).
Озовах се в чужда къща под карантина и какво друго да правя освен да начена една от купените картини.
На мен боите ми харесват. Като цветове ми се струват доста сполучливи. На практика са 27 цвята, защото от някои има двойна доза.
 Не знам дали умишлено или случайно по-тъмните цветове, с които се рисуват дребните детайли в случая са с нормална консистенция, а св.синьото и бялото, с които са облаците и небето са малко по-гъсти. Не че не може човек да им капне малко вода, но аз реших да използвам факта, че имат добра покривност така (знаете иначе светлите много прозират) и смело с по-дебелите четки им придадох и релеф.
Жълтото е интересно - има някакъв блестящ отенък и на лампа или под определен ъгъл изглежда златисто. Мисля, че дори на снимката се вижда донякъде.

# 379
  • Мнения: 752
Аз си взех с лалетата.Да, дребни сектори има, но за мен са предизвикателство.Исках с пристанището, но бяха свършили.Боите ми се виждат хубави.

# 380
  • Мнения: 1 027
Днес довърших тази картина:
, ама много измъчена работа......от топлото( и поради забравяне на боите на пряко и много силно слънце), ми бяха изсъхнали част от боите. Отделно, че бях объркала и разменила два цвята....., но в крайна сметка, я приключих. Сега се чудя, да почнам ли следващата или да чакам малко да се порзахлади?!?

# 381
  • Мнения: 814
Днес довърших тази картина:
, ама много измъчена работа......от топлото( и поради забравяне на боите на пряко и много силно слънце), ми бяха изсъхнали част от боите. Отделно, че бях объркала и разменила два цвята....., но в крайна сметка, я приключих. Сега се чудя, да почнам ли следващата или да чакам малко да се порзахлади?!?
Когато не рисувам, си прибирам боичките в шкафа, защото и аз имах същия проблем с предни картини.

# 382
  • Мнения: 1 027
Ами, не успях да се удържа и  за три дни я приключих( боите бяха страхотни, само дето за пръв път идват с някакви странни номера, стикери с други номера  и схема, да си ги налепя по контейнерчетата):

# 383
  • Мнения: 5 582
ЗДравейте,купували ли сте от производител АРТ-хоби.добре ли са изработени,плътни и покривни ли са цветовете ? Благодаря !
https://art-hobby.com/kartini-po-nomera/

# 384
  • Мнения: 9 776
ЗДравейте,купували ли сте от производител АРТ-хоби.добре ли са изработени,плътни и покривни ли са цветовете ? Благодаря !
https://art-hobby.com/kartini-po-nomera/

Имам три, все оттам. Хубави са.

# 385
  • Мнения: 814
Точно миналата седмица завърших една кръгла, за първи път поръчах от там. Стана много хубава. Яд ме е, че не успях да я снимам, за да ви я покажа. Подарих я на следвщия ден

# 386
  • Мнения: 5 582
Благодаря за бързите отговори!  А какво ще ме посъветвате-опъната на рамка,или да й търся после рамкиране.Вие какви си купувате.

# 387
  • Мнения: 14 000
Аз съм по-доволна от Маджик арт. На моята от Арт хоби едно поле е объркано. На снимката е облаци (бяло и синьо), каквото е логично да е, а в схемата е... черно. Ама вече го оцветих. Хубави са цветовете, но тази от Маджик стои по-естествена, сякаш наистина съм я рисувала, а не съм оцветявала номера.
Имам още две от Арт хоби, надявам се те да са, както трябва.

# 388
  • Мнения: 9 776
Направо с рамката за мен е по-добре.
Пускам моите за малко:

Скрит текст:
Yum


Не съм имала случай на нещо сбъркано.

Последна редакция: чт, 29 сеп 2022, 20:51 от polin_a

# 389
  • Мнения: 8 590
ЗДравейте,купували ли сте от производител АРТ-хоби.добре ли са изработени,плътни и покривни ли са цветовете ? Благодаря !
https://art-hobby.com/kartini-po-nomera/

Имам три, все оттам. Хубави са.
това са на Али Експрес картините 1:1, предпочитам да си ги купя от тях  и да почакам доставката, като една и съща картина я има от различни производители, съответно с различно качество. Не сте рисували некачествена картина, където нищо не се вижда, или някъде липсва номерче...

Общи условия

Активация на акаунт