Рисуване по номера

  • 61 970
  • 435
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 348
Днес пристигна пратката от zuty, една седмица след като съм ги поръчала. Само че повода мина и просто няма да ги взема. Онзи ден им писах мейл и не ми отговориха, вчера им звънях два пъти и не вдигнаха. Всъщност ако ми бяха казали, че днес ще дойдат, щях да ги изчакам, но уви - вече купих друг подарък.

# 406
  • София
  • Мнения: 39 755
Здравейте.
Включвам се набързо с въпрос. Рамкирали сте с подрамка? Търся ателие в София за рамкиране.
Прочетох, че и в Бриколаж рамкирали. Близо ми е.
Или пък от някъде да си купя дъски за подрамка и да кроя?!

За сега имам само една картина за рамкиране

Но имам за рисуване още доста картини Simple Smile

# 407
  • Мнения: 494
Аз се появявам с картина, която взех преди година, но едва миналата седмица започнах да рисувам. Светлите цветове трябва да повторя, че личат границите. Като цяло съм доволна, поръчах я от български сайт, не помня кой беше.
Сега искам да взема тема слънчогледи и да си сглобя триптих. Харесах едни с момиче и слънчогледи, може и нещо такова. Идеѝ? Искам да са от български сайтове, нямам време да чакам, музата ме е обзема. 😁

Последна редакция: ср, 03 май 2023, 20:02 от Лиана

# 408
  • Мнения: 818
Лиана, разгледай тук - https://magicartbg.eu/risuvane-po-nomera/tsvetya
Аз поръчвам от този сайт и боите са хубави, както и платното.

# 409
  • Мнения: 8 796
в алиекспрес има много триптихи.
аз съм рисувала слънчогледи, но като ги сложих на стената ми бяха много интензивни като цвят, още от вратата, право в тях поглеждах.

Сега съм сложила нещо много нежно, с преобладаващо бяло.

# 410
  • Мнения: 5 379
Здравейте,
Аз рядко рисувам, но появи ли ми се желание искам да си взема нещо и да почна веднага. Grinning
Кой  БГ сайт е най-добре зареден откъм артикули според вас?
Последният път 3 седмици чаках от АлиЕкспрес и накрая в пощата нещо объркаха и хайде още 1 седмица. Накрая ми беше минало желанието.

# 411
  • Мнения: 494
Rocket, от MagicArt. Аз съм много доволна. Аз съм същата с рисуването и музата. Затова на една промоция си поръчах 3 наведнъж. 😄
Сега съм в муза и доста напредвам.

# 412
  • Мнения: 818
Подкрепям с две ръце MagicArt. Боите са качествени и стигат за цялата картина. Доставката е до 2 работни дни.

# 413
  • Мнения: 14 068
Подкрепям горните две мнения. Аз поръчвах и от Хоби арт, но определено предпочитам Маджик арт.

# 414
  • Пловдив
  • Мнения: 586
Здравейте, от къде мога да си купя само бои? Боите в комплекта са изсъхнали.

# 415
  • Мнения: 422
Здравейте, от къде мога да си купя само бои? Боите в комплекта са изсъхнали.
Първото което ми хрумва е да пишете на производителя.
На мен ми се случи преди време и използвах по-лесен начин - просто напаснах цветовете с обикновени боички от книжарницата.

# 416
  • Мнения: 8 796
Аз ще си търся 4 картинки да рисувам, формат 20/30, три съм виждала, но 4 не помня имаше ли в Алиекспрес?

# 417
  • Мнения: 1 443
Здравейте,
Някой поръчвал ли е от стативи.бг?
Как са платната,боичките?

# 418
  • Мнения: 11 329
Някой скоро да е купувал от Али-то картина и да е доволен от крайния резултат? Трябва ми читав търговец искам да купя на дъщеря ми. Мога да изчакам и затова не ме притеснява, че ще дойде след месец.

# 419
  • Мнения: 422
Поръчвах в началото на годината и останах доволна от тези магазини. Само последните две не съм започвала още, но и при тях всичко изглежда наред.

Общи условия

Активация на акаунт