Аблация на сърцето - 9

  • 45 314
  • 755
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 54 054
Калейчеlove001
Танчето май те е изпреварила. Simple Smile

# 256
  • Мнения: 307
Гръдни или зъбни ,Калейче ? Щото правих зъбни и съм супер щастлива . За другите по мое време не бяха измислени още .

# 257
  • Мнения: 6
:polq_j
four_leaf_clover:WorriedAnguishedRelaxed
 Kak  мина аблацията? ,,Тракия,, ли предпочетохте?

За съжаление в болница "Тракия" все още не се правят аблации,докато  не се сключи новият договор с НЗОК.Д-р Протич беше много любезен да ми предложи дата април месец в "Св.Анна".Междувремено се свързах с НКБ с проф.Балабански и н 27 и 28 /два последователни дни /ще ми поставят холтер и след преглед от него ще уточним ще има ли аблация и кога ще бъде:relaxed: В НКБ ми поискаха предварително ехо на щитовидна жлеза и изследване на хормони.Мисля,че е доста задълбочено:thinking:Ще мина и от там,пък ще избирам.Да вметна,че преди 2 год.ходих и при д-р Трайков и сега пак му прозвъних..отзова се,върна ми обаждането,но сега пък поиска коронарография преди аблацията,която трябва да направя там:anguished:при прегледа за нищо такова не стана въпрос. И защото вече 40 год. съм в бранша и защото знам как се правят излишни манипулации с цел източване на НЗОК...да ви кажа честно направо съм объркана:worried:На някой от вас с надкамерна синусова тахикардия правена ли е коронарография?Така,че след 28 ще стане ясно...само проф.Балабански беше останал ..ама и него ще видя...ами така ,де хората фризьори и маникюристи избират....Flowers Four Leaf Clover

# 258
  • Мнения: 54 054
А каза ли защо е тази коронарография?
За пръв път чувам да се изисква, а д-р Трайков не е от тези, които назначават излишни манипулации.

# 259
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Гръдни:)))
 
Девичка, мисля че е време д-р Трайков да те назначи за личен асистент Simple Smile)) Сериозно, много ще ти отива Simple Smile)))

# 260
  • Мнения: 307
И аз съм кандидат ,за асистент на асистента .
Народе,във вторник съм на кардиолог в Германия ,профилактичен преглед . Ако кардиолозите работят като онколозите ,ще бъда най -здравата българка в Немско . Любопитно ми е как ще се произнесат за резултата от моята аблация .

# 261
  • Мнения: 54 054
Танче, ами ти си здрава. Какво друго ще кажат немските кардиолози? Hug
Калейче! Heart Eyes
С удоволствие бих станала, на мен медицината ми беше детската мечта и много съжалявам, че послушах мама да не кандидатствам това.

# 262
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Ако д-р Трайков влезе дапрочете само 1-2 поста или 1 тема оттук, медицина няма да ти е нужна - веднага ще те наеме Simple Smile))

# 263
  • Мнения: 54 054
Ох, сладурка си ти, Калейче! Grinning Hug
Успех с разкрасяването! Heart Eyes

# 264
  • Мнения: 19

piponi моята диагноза беше надкамерна пароксизмална тахикардия(незнам дали е същото синусова) и не са ми предлагали коронарография

# 265
  • Мнения: 9
От Бургас била и аз съм от тука.Какъв ти е проблема хващаш си влакчето в 10 вечерта 30 пари отиване и връщане 10 лв спален вагон и в 6:30 си в София.150 лв. Ви вземат в Токудата и това е .Проблема е да те приемат да имаш уговорка с д-р. Трайков.За страх и мен ме беше много страх но не е толкова страшно.Първо ми направиха коронарография  през ръката и ми сложиха един стенд. След 1 ден ми направиха аблация през крака. За да ти я направят трябва да са сигурни че нямаш тромб. Това се установява с един апарат дето се пъха през устата , на при мен не стана имам сливици и се наложи да мина на скенер - ядрено магнитен . Пътеката е 3 дена.
От 7 до 21 часа  работят и то здраво.Лошото е голямото чакане.При д- р. Трайков са най- добрите.Да са живи и здрави той и екипа му.Огромни благодарности.

# 266
  • Мнения: 307
Момичета и момчета ,ходих на профилактичен преглед . Немецът похвали нашия доктор,че се е справил блестящо . Сърцето ми е бетон,според него . За щастие и лечението на мъжа ми върви прекрасно , ще бъде един от малкото излекували се . Ако не бях се аблирала ,щяхме да сме трагични през изминалите седем месеца. Успех на всички !

# 267
  • Мнения: 54 054
Танче, мила приятелко, по-хубави новини от това не мога да си представя! newsm51 newsm51 newsm51
Страшно много се радвам и за двама ви! Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Много силно те прегръщам! Hug Hug Hug

# 268
  • Мнения: 41
Момичета,д-р Трайков що за човек е,как се отнася с пациентите,отзивчив ли е,обяснява ли?

# 269
  • Мнения: 54 054
Много прекрасен! bouquet
Но е претоварен и понякога просто няма време за подробни обяснения.
Важните неща ги казва. Peace

Общи условия

Активация на акаунт