АПРИЛКИ вече чуха сърчице, някои даже и по две! ТЕМА 2

  • 44 293
  • 725
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 275
Първо се прави феталната морфология и после БХС,както каза и Cerry^Blossom.На базата на това се прави от измерваниятаи не само.Охх аз може ли да се оплача понеже ще изкарам бременноста си в България,а мъжа ми е в Италия ще си идва когато може,Но според вас незнам дали ще имам рогца.Той много ме обича може и да си внушавам от хормоните и бебетата....
Недей да се поддаваш на хормоните. Щом те обича няма да ти изневери..и защото си бременна и защото държи на теб.  Heart

# 226
  • София
  • Мнения: 595
Zaya, стискам палци всичко да се нормализира! Сигурна съм, че ще се намери решение.

# 227
  • Мнения: 28
здравейте, предварително се извинявам за спама, на съм много притеснена. Както вече е ясно, бременна съм. С приятеля ме имахме намерение да сключим брак със сватбена тържество. Но.... бебо ни изпревари. Аз не желая да организирам сватби в това състояние, но той държи да сключим брак преди април, когато се очаква  се роди детенце.
Това ще се случи, вероятно края на годината, в съвсем тесен кръг- семеен. Иска ми се обаче, да се превърне в специален въпреки, че ще е нещо малко, само със семействата и няколко приятели. Но изобщо не мога да си представя как ще изглежда цялото това нещо и много се притеснявам.
Та въпросът ми е..... някоя от вас да е организирала мини сватба???? Или да ми дадете идеи за това как точно трябва да изглежда. Не знам да има ли рокля, в ресторанта нещо по специално или да е проста една обикновена вечеря след сключване на гражданския брак. Извинявам се още веднъж, че ви занимавам с подобни неща, точно тук- в тази тема.

# 228
  • София
  • Мнения: 595
здравейте, предварително се извинявам за спама, на съм много притеснена. Както вече е ясно, бременна съм. С приятеля ме имахме намерение да сключим брак със сватбена тържество. Но.... бебо ни изпревари. Аз не желая да организирам сватби в това състояние, но той държи да сключим брак преди април, когато се очаква  се роди детенце.
Това ще се случи, вероятно края на годината, в съвсем тесен кръг- семеен. Иска ми се обаче, да се превърне в специален въпреки, че ще е нещо малко, само със семействата и няколко приятели. Но изобщо не мога да си представя как ще изглежда цялото това нещо и много се притеснявам.
Та въпросът ми е..... някоя от вас да е организирала мини сватба???? Или да ми дадете идеи за това как точно трябва да изглежда. Не знам да има ли рокля, в ресторанта нещо по специално или да е проста една обикновена вечеря след сключване на гражданския брак. Извинявам се още веднъж, че ви занимавам с подобни неща, точно тук- в тази тема.

Силвия, първо, честито - сватбите са хубаво нещо, пък били те и мини такива. После, живот и здраве, може и макси да си направите, стига да ви се иска.
Моят съвет е да седнеш и хубаво да си помислиш ти самата какво искаш за този ден. Няма редно-нередно, няма никакво значение аз или някое друго момиче как си е направило сватбата. Има значение вие какво искате, защото това си е вашият (+ на най-близките) специален ден. Ако ти се иска рокля - направи си го с рокля. Ако ти се иска със специална програма в украсен ресторант, направи си го така. Ако пък ти се иска, направи си го само с любимия и кумувете, подпис и толкоз. Важното е на теб и човекът до теб това да ви остане един приятен спомен.
Твърде е вероятно и аз да направя "мини" сватба. Нямам никаква идея какво точно ще измислим и в какъв формат ще го направим (ако изобщо), но със сигурност това ще ми е определящото - за мен и човекът до мен да остане спомен за хубаво изживяване.

# 229
  • Мнения: 686
Zaya и radostmoq,аз също съм на фраксапирин през ден,може би при всяка е различно.Аз като си бия зачервява се подува се и след около 1 час вече е синьо не се притеснявай Zaya,но ако продължи се консултирай с твоята АГ.💋💋💋💋

# 230
  • Мнения: 133
Силвия, аз миналата година вдигнах сватба, но голяма. Ако имаш конкретни въпроси може да помагам. Според мен направи всичко както искаш, без притеснение и съображения, че си с бебе Simple Smile Каква е разликата? Няма да пиеш и роклята няма да ти седи по същия начин. Стига да не се напрягаш много с приготовленията, всичко ще е наред Wink
Относно бюджета, може да го намалите, ако си правите повечето неща сами, например поканите, подаръчетата за гостите и украсата.

# 231
  • Мнения: 275
здравейте, предварително се извинявам за спама, на съм много притеснена. Както вече е ясно, бременна съм. С приятеля ме имахме намерение да сключим брак със сватбена тържество. Но.... бебо ни изпревари. Аз не желая да организирам сватби в това състояние, но той държи да сключим брак преди април, когато се очаква  се роди детенце.
Това ще се случи, вероятно края на годината, в съвсем тесен кръг- семеен. Иска ми се обаче, да се превърне в специален въпреки, че ще е нещо малко, само със семействата и няколко приятели. Но изобщо не мога да си представя как ще изглежда цялото това нещо и много се притеснявам.
Та въпросът ми е..... някоя от вас да е организирала мини сватба???? Или да ми дадете идеи за това как точно трябва да изглежда. Не знам да има ли рокля, в ресторанта нещо по специално или да е проста една обикновена вечеря след сключване на гражданския брак. Извинявам се още веднъж, че ви занимавам с подобни неща, точно тук- в тази тема.
Честито бебе и от мен! Дано да ти е безпроблемно и бременеенето:)
Аз съм за сватбите и това е супер празник, които те кара да си спецялна Heart
Може би като правих 2 такива - май и август ( понеже съм женена за чужденец и имаше сватби за вс.държава) ще ти дам съвет- направете го но обмислете ненужни разходи ( от рода на екстра скъп костюм, декорации, покани, оркестри и прочее) Аз лично с тая в Бг се набутах - изкарах 3200 на 70 човека. ( Не съм го и правила за пари - да съм на плюс но минуса ми беше двоен и се ядосах- хем стрес хем минус 2800..)
Та идеята ми е- направи го в нормален ресторант без излишни бумащини. Нека просто роклята ти е елегантна в светъл цвят . Сложи твой си грим и кок за прическа. Без излишни глупости- нека гостите са щастливи с храната и пиенето- и това е купона! и ДА- ожени се преди бебето без притеснения, аз бях за 2та във 2ри месец Simple Smile
Успех мила!

# 232
  • София, България
  • Мнения: 3 579
Аз съм прясна булка от 2 месеца. Сама си организирах всичко. Нямах агенции, сама си правих украсата. И въпреки, че съм взискателна и си направих голяма сватба, подготовката не е чак толкова натоварваща. Така че, ако мечтата ти е да се видиш булка, сега ти е момента. След раждането много рядко се решават. Някои се решават де. И си включват и дечица та в сватбата, но са доста малко в сравнение с тези, които оставят мечтата си на заден план. Simple Smile Ще се справите Heart

# 233
  • Мнения: 28
Благодаря ви много, момичета! Нека всички сме здрави и да ни е лека бременността, ще ви информирам след няколко месеца какво се е получило.

# 234
  • Мнения: 2
Здравейте прекрасни ♥️
И нашите 2 чертички ни зарадваха на 4 септември...
Вече сме в 7г.с. и е толкова вълнуващо ♥️
Очаквам с нетърпение 27-28 април когато ще се запознаем с човечето...
Лека бременност на всички ни ♥️😊

# 235
  • Мнения: 96
И ние сме младоженци от 2 месеца. Цял живот съм мечтала за голяма и приказна сватба- е, имах я- 230 гости, с жива музика и всички обичаи- както се прави по български . 😁 Обаче много хора ме обявиха за луда, защото организацията ми отне половин година. Но сбъднах мечтата си ❤ Така че няма правило как трябва да изглежда една сватба. Всичко е в твоята главица. А пък и аз не исках да съм бременна на сватбата, за да мога да не се притеснявам излишно, така че трябва да вземеш предвид и това, че имаш да мислиш и за бебчо. Но съм била на сватби, в които булката е 7ми месец, и на сватби, на които детето е на годинка. Решението си е ваше ☺ Ако имаш въпроси- на среща съм .

# 236
  • Пловдив
  • Мнения: 209
Аз се омъжих преди 4м.
Не ми се занимаваше с рода... Организации и т. н затова направихме сватба в Рим само ние и 2 свидетели беше невероятно... Както и да си го направите е вашия ден аз лично ако правя малка сватба за каквато става дума ще е нещо нестандартно не си падам по традициите Kissing Heart

# 237
  • София, България
  • Мнения: 3 579
Момичета, напоследък сутрин като стана и много ми бучат ушите и са ми заглъхнали. Признавам си, имам апарат за кръвно, но нещо не се справям сама да си измеря кръвното (обикновне апарат е), не ми се получава и това си е. Принципно съм с ниско кръвно (даже онзи ден ме развълнува АГ-то и ми се посмя, че съм го качила на "цели" 120/80 Sweat Smile ) Та на някоя друга пада ли ѝ така кръвното сутрин?
Горе долу ми минава за около 15-тина минути.

# 238
  • София
  • Мнения: 595
Фъстъче, не съм си го мерила, но според мен и моето пада така. Сутрин най-много го усещам, но и през деня не е много по-добре. Онзи ден ходих да ми взимат кръв - три пъти ме бодоха докато успеят да накарат някоя вена нещо да пусне, така ми беше паднало кръвното.

# 239
  • София, България
  • Мнения: 3 579
Ясно, значи не съм аз  в грешка Simple Smile  Понеже не ям шоколад и не пия кафе и кола и сега съм в чуденка какво да правя... може би черен шоколад...

Общи условия

Активация на акаунт