БИО/органична и натурална козметика - тема 7

  • 73 017
  • 770
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 9 468
Благодаря! Аз към алтея се бях насочила, но ще видим. Сега намазах с масло от картите, чисто. Ще видим утре.

# 616
  • Мнения: 1 218
Благодаря! Аз към алтея се бях насочила, но ще видим. Сега намазах с масло от картите, чисто. Ще видим утре.
И за какво ви е чисто масло от карите? По-добре си вземете зехтин екстра върджин.

# 617
  • Мнения: 9 468
Това имах.
 Макар да си правя една настойка със зехтин и невен. Уникална е. Против бръчки Joy

# 618
# 619
  • Мнения: 1 218

Е то има защо да сте доволна. Много добър продукт! Цената е малко цифромания обаче. Ако не сте твърдо за натурални продукти (този тук не е 100 % натурален, има изопропилмиристат), на Боди Бюти има един вълшебен регенериращ крем-вазелин, тамън 4-5 пъти е по-евтин.

# 620
  • Мнения: 1 518
В началото започнахме с Веледа, но не съм за цинковите кремове, и точно както го е описал горе Color,  не се разнася добре. Та случайно ми попадна нещо, което вече две години върши безотказна работа, Многофункционален крем на Himalaya, 2,90 лв, слагаш и забравяш, другото е Джибджира Алба, но за много подсечени. Реално горният крем е превенция, не  се е подсичало с него. Ако е за тяло и лице, крем на Дм, Alverde, с ший и лайка, уникален е!

# 621
  • София
  • Мнения: 9 397
YumДа споделя впечатленията си от поръчката от сайта на Алтея. Hug

Био Овлажняващ Крем Роза и Лопен   
Доволна съм от кремчето много! 😊. За моята суха кожа е перфектен. Нанасям вечер след почистване, сутрин под слънцезащитен.
Поднесен в това тъмно стъкло, засилва усешането за луксозен продукт с претенции.
Единственото, което ми липсва е ароматът на ....роза. А етикетът го обещава! Че има роза вътре!  Аз обчиам  миризмата на рози и я търся винаги. Няма мирис тук по-скоро, усеща се аромат на лекарство, по-скоро

Био гел за измиване на лице Роза и Жасмин   
Много нежен и пенлив гел. Според мицеларният тест с тампон след него, има остатъци от фдт, с които той явно не се правя, Но пък пенливото и меко действие ми допада. Струва ми се много подходящ сякаш за шампоан за коса, отколкото да се очаква стабилно почистване на лице с него.
Натурален продукт. Т.е. натурално лице чисти, да се разбира.
И тук - ни аромат на роза, ни жасмин.


Био Масло Шипка 20 мл с пипета
   
Още не съм тествала, чака си реда


Шоколад с Розoво Масло   YumПолучих като подарък към поръчката +3 мостри от черната им серия -крем, гел за лице и серум за очи, мисля.


Био Розова Вода - Роза Алба 100мл   
Единствено от нея изпитвам наслада от аромата на българска Роза!
Обожавам тази миризма, връща ме в далечните ми ученически години, когато ходехме на бригада... за рози. Simple Smile
Като едно момиче, израснало в Долината на Розите 😊, съм живяла сред аромата на гюл! Знам прекрасно, как ухае гюла в 5,30 сутринта, как се променя към 9ч и как уляга след това в 12ч. Simple Smile
В тази бутилка има това, което търся от аромат на роза! Напълно съм удовлетворена!

Последна редакция: вт, 18 фев 2020, 16:03 от kopche

# 622
  • Мнения: X
Като човек, който мрази аромат на рози и затова не поръчва продукти на Алтея, сега се зачудих дали имат други продукти, които нямат такъв аромат? Grinning

Последна редакция: вт, 18 фев 2020, 15:52 от Анонимен

# 623
  • София
  • Мнения: 9 397
Като човек, който мрази аромат на рози и затова не поръчва продукти на Алтея, сега се зачудих дали имат други продукти, които нямат такъв аромат? Grinning
Не знам. Нямам идея. Но съм склонна да вярвам, че слагат дестилат на роза и аромат няма. Понеже не добавят есенции в продукта.
Да кажат другите, ползвали крем, различен от моя.

# 624
  • Orihuela Costa,Spain
  • Мнения: 545
Аз доколкото помня Роза и Лопен не мирише на рози. На мен в началото изобщо не ми хареса,но за лятото ми дойде идеален. На Роза и Жасмин, миризмата ми беше малко странна, но ми пасна идеално. Имам също и Wonder balm rose,  който също ми допада,сякаш на цитруси ми мирише.

# 625
  • Мнения: 1 518
Харесвам Алея, но роза и жасмин серумът ми запушваше порите, пробвах няколко пъти, за да не ги обвиня без причина,  но не е моето. Флоралната вода класическа рози и лавандула ми правеха зачервяване по кожата,  роза Алба обаче беше супер, както и лайката мисля нямах проблем. Засега тествам други марки и не мисля да се.връщам към Алтея, а много им симпатизирам и искам да се развиват.

# 626
  • София
  • Мнения: 4 878
Някой може ли да даде мнение за този крем: https://zelen.bg/biomagazin/bio-kozmetika/lice/bio-ovlazhnjavash … itiv-lavera-50ml/

# 627
  • Мнения: 54
Писах и в една друга тема, но да питам и тук. Някой има ли лични впечатление от продукти на е Лек?

# 628
  • Мнения: 5 226
Да, аз имам от спрея против въшки- върши работа за превенция.

# 629
  • Мнения: 1 600
Да споделя добри впечатления от този крем.

Общи условия

Активация на акаунт