Какво правите, когато и вие и детето сте болни?

  • 2 106
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
И ние се гледаме сами по принцип. Обаче преди няколко години аз боледувах от хепатит (в карантинния период детето го гледаше баба ми, а после си тръгна на градина) и след това трябваше да правя поредица от изследвания. Да, ама хлапето се разболя, а изследванията не можеха да се отложат... И баба ми и тя се разболя... Нашият татко реши да вземе болничен, за да го гледа. Личната е страхотна, издаде му без проблем - болничен за гледане на болно дете Peace Да, ама не! От неговата работа (на държавна работа е) настояха да занесе копие от моя болничен, за да признаят неговия! Е, признаха го накрая, ама защо е това разделение на родителите?! Close

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Първият път когато се случи мъжът ми беше на плаване и едва изкарах деня ooooh!, но вечерта систъра пое детето и ми се накара. И за това вторият път когато се "улучихме" с Мишката й се обадих и си взе отпуск за да го гледа Hug!

# 17
  • Мнения: 2 556
Колкото и да съм болна, бебето си го гледам аз. Виж, за сина ми може да го погледа малко баба му, ако съм съвсем зле.

Миналата година през февруари - бях бременна в 3 месец - аз, сина ми и мъжа ми се разболяхме едноврменно от ужасен грип - 40 гр. темп, болки навсякъде, виене на свят. Кошмар беше, а аз нон стоп се тревожех и за сина ми, и за бебето, да не му стане нещо. Това не искам да си го спомням просто. И ние тръшнахме матрака по средата на хола, лежахме и пъшкахме тримата първите 2 дена затворени вкъщи, как сме лекували детето, как сме му сваляли температурата, като самите ние горим, дали сме яли, какво сме пили - не помня... На третия ден свекърва ми взе Габи, който вече не вдигаше температура, мъжът ми също беше се пооправил и само аз лежах още няколко дена, много бях зле. Щом тогава се справихме - вече нямам страх от такива ситуации.

А сега с малката по принцип си боледуваме в комплект, но карам всичко на крак - няма как да се излежавам, но не съм и хващала истински сериозна болест. Дано не се случва на никого, както се казва, и да сме здрави и ние, и децата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт