Къде в Бургас? (54)

  • 64 663
  • 756
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 3 134
Пица - Piazza grande, пицаря е италианец Simple Smile

Арабин е, живял в Италия. Но редовно дърдори нещо на италиански, за да поддържа градската легенда ...

# 601
  • у нас
  • Мнения: 5 710
От къде можем да си вземем вкусно китайско

На мен ми харесва срещу ТОХ-а  , "Азия", имат и доставка 0892384595.Брошурата ми е малко стара, дано не са сменили телефона.
+1 от мен. Редовно поръчваме. Порциите са големи и е вкусно.

# 602
  • Мнения: 2 883
Извинявам се, не знаех. Във фейсбук страницата им е написано къде е роден, та от там и объркването ми
Скрит текст:
Въпреки това мисля, че там са най-вкусните пици в града Simple Smile

# 603
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
И за мен пиците на Макс са най-вкусните. Иначе поръчваме и от Grand Italia в Славейков

# 604
  • Мнения: 5 994
Галчудо, искаш да ми кажеш, че при махнати реклами, каси, всичко изнесено, а другото покрито с найлони и прах си влязла и питала къде можеш да разгледаш нещо ли?

# 605
  • Бургас
  • Мнения: 157
Здравейте, някой виждал ли е някъде из града да се продава ключодържател с аларма https://exo.bg/domashni-potrebi/interioren-dizayn/klyuchodarzhatel-s-alarma? Трябват ми два броя и не ми се плаща доставка

# 606
  • Мнения: 2 429
Има ли магазин на Geox в Бургас? Интересуват ме моделите за деца? А Clarks или Primigi пак за деца сещате ли се да продават някъде?

# 607
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
От къде можем да си вземем вкусно китайско
На мен ми харесва срещу ТОХ-а  , "Азия", имат и доставка 0892384595.Брошурата ми е малко стара, дано не са сменили телефона.
И от мен + 1 - най-вкусна им е храната, цените са много добри за тези грамажи, а доставката винаги идва на време

А как поръчвате от тази Пиаца Гранде? Влязох в сайта и ФБ страницата им- всичко друго, само не и меню и опция за поръчка  newsm78

# 608
  • Мнения: 1 510
Има ли магазин на Geox в Бургас? Интересуват ме моделите за деца? А Clarks или Primigi пак за деца сещате ли се да продават някъде?
Geox не знам дали остана някъде, отдавна не съм търсила. Кларкс само онлайн, а Primigi има в мол Плаза, на втория етаж около асаньора.

# 609
  • Бургас
  • Мнения: 6 471
Има ли магазин на Geox в Бургас? Интересуват ме моделите за деца? А Clarks или Primigi пак за деца сещате ли се да продават някъде?
Geox не знам дали остана някъде, отдавна не съм търсила. Кларкс само онлайн, а Primigi има в мол Плаза, на втория етаж около асаньора.

Геокс се продава в уличката зад Безистена, на излизане от задния вход, в магазина отсреща. Има също и в магазин Венера, в уличката вдясно от х_л България.

# 610
  • Бургас
  • Мнения: 6 289
Галчудо, искаш да ми кажеш, че при махнати реклами, каси, всичко изнесено, а другото покрито с найлони и прах си влязла и питала къде можеш да разгледаш нещо ли?

Не,магазина работи, нищо, че е в ремонт.Казаха ми, че няма да затварят.Касите са зад найлоните, там където беше Зора, а нагоре си работят майстори и служители.Само първият етаж не е работи.Сега, възможно е ден за ден да се изменя положението, но щом няма да затварят явно ще има все по нещо изложено.

# 611
  • Мнения: 2 429
Аз си купих килим от Айко, докато са в ремонт. Работеха. Просто изглеждаше на първи етаж, все едно бомба е паднала. Влизате смело.

# 612
  • Мнения: 345
Здравейте, някой може ли да ми каже дали в Бургас е възможно да се наеме за 1 ден прахосмукачка Rainbow?
Благодаря!

# 613
  • Мнения: 40
Здравейте,
Някой може ли да ми препоръча фирма за измиване на прозорци.
Благодаря.

# 614
  • Бургас
  • Мнения: 6 471
Здравейте,
Някой може ли да ми препоръча фирма за измиване на прозорци.
Благодаря.

Миналата година ползвах услугите на Пулсар 177 за пране на мека мебел и миене на прозорци.

Общи условия

Активация на акаунт