Име за момиченце

  • 13 529
  • 91
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 18 551
Луиза ми е голям фаворит. Беше ми в списъка за име.И не е честно срещано,което пък още повече ми допада.

# 76
  • Мнения: 2 807
Калояна ми е момчешко. Киара не ми харесва. Адриана горе долу, но не ми е ОК с Анна и Мария.

Бих предложила Яна.

# 77
  • Мнения: 1 108
От изброените три бих избрала Адриана.
Иначе до Анна и Мария много добре ми звучат Магдалена, Лора, Луиза, Катерина и Клара Simple Smile

# 78
  • Drammen, Norge
  • Мнения: 76
Калояна ми е момчешко. Киара не ми харесва. Адриана горе долу, но не ми е ОК с Анна и Мария.

Бих предложила Яна.

Не ми допада Яна с Анна

# 79
  • Мнения: 2 807
Калояна ми е момчешко. Киара не ми харесва. Адриана горе долу, но не ми е ОК с Анна и Мария.

Бих предложила Яна.

Не ми допада Яна с Анна

Ами то и Адриана с Анна са си горе долу едно и също име.

# 80
  • Drammen, Norge
  • Мнения: 76
Калояна ми е момчешко. Киара не ми харесва. Адриана горе долу, но не ми е ОК с Анна и Мария.

Бих предложила Яна.

Не ми допада Яна с Анна

Ами то и Адриана с Анна са си горе долу едно и също име.
Да, но по ми харесва като звучене. Вече си избрахме име с буквата К.

# 81
  • Мнения: 2 807
Радвам се, че сте избрали име. Леко раждане ви желая и прекрасна първа среща с бебка.

# 82
  • Drammen, Norge
  • Мнения: 76
Радвам се, че сте избрали име. Леко раждане ви желая и прекрасна първа среща с бебка.
Благодаря !

# 83
  • Мнения: 624
Какво име избрахте?

# 84
  • Drammen, Norge
  • Мнения: 76
Катина, защото е най - близко до това на сестра ми.

# 85
  • Мнения: 914
Калоян е чисто момчешко име,  според мен, означава "Хубав Йоан". Някак не звучи за момиче.

# 86
  • Мнения: 18 298
Аз го харесвам и съм го обмисляла за моето дете, но честно да ви кажа се отказах, защото веднага се сещам за възможен прякор.

# 87
  • Drammen, Norge
  • Мнения: 76
Искам да благодаря на всички Ви , които предлагахте имена и гласувахте. На 04.11.18г. се роди третата ми дъщеричка, която носи името Катина. Роди се 40 дни преди термина си. Именният ѝ и Рожденният ѝ ден са с 20 дни разлика. Някой ми го беше предложил това име, благодаря!

# 88
  • Мнения: 2 405
Теди, бъдете здрави и щастливи Flowers Hibiscus

# 89
  • Мнения: 2 754
Жива и здрава да е малката Катина! Мисля, че предложението беше мое и много се радвам, че сте избрали това име. Heart

Общи условия

Активация на акаунт