Цигара IQOS

  • 206 517
  • 258
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте на всички, въпросът ми е насочен към тези, които ползват електронна цигара iqos. Подариха ми я преди 2 дни за рождения ден, първия ден пуших от нормалните ми цигари, докато тази се зареждаше и откакто се зареди ,до сега, съм пушила само от iqos. ( тоест от два дена и половина )Усещам обаче, че имам главоболие и леко ми се вие свят и си мисля дали не е от цигарата. Доста хора около мен пушат същата цигара и ми казват, че при тях не се е случвало и няма как да е от нея. Аз също не съм сигурна, понеже не пуша по много ( 7-8 цигари за целия ден) , като пак от два дни имам леко главоболие, докато и след като пуша, имам чувството че това главоболие се усилва и ми става малко гадно на гърлото. На някой от вас случвало ли се е , или е възможно да е само в главата ми. Или може би е нормално това чувство докато се свикне с цигарата? Ще съм много благодарна, ако ми отговорите !

Поздрави !

# 1
  • Мнения: 1 334
На мен ми се случи същото. Все пак това е чист никотин... След една седмица няма да можеш да пушиш от другите цигари, поне при повечето хора е така. Стават ужасни на вкус... Баща ми "препуши" с такива цигари и се чувстваше много зле : главоболие, замаяност. Опитайте с по-леки или намалете бройката. Hug
Аз се разболях и кашлях много лошо и спрях да пуша от тях, пушех от нормалните и спрях да кашлям, но първите два дни имаха отвратителен вкус. Дано се включят още хора, които имат мнение по въпроса.

# 2
  • Мнения: 11 717
Пробвала съм само - ментолови цигари бяха. Още след първата проба запалих нормална цигара и ми стана кофти от нея. Мисля че може би е добра опция за отказване на цигарите след няколко дни, но знам ли. Предполагам само.
Не ми е прилошавало или да ме заболи глава от 2-3 цигари, но не знам как би било ако пуша повече цигари на ден.

# 3
  • Мнения: X
Искам да попитам хората, които пушат  icos дали са отваряли да видят как изглежда  филтърът на нова цигара и на вече изпушена. Ще останете изненадани какво реално пушите, направете го и след това пак ще си говорим колко по-полезни  са icos от цигарите. Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 179
Включвам се и аз в темета, имам iqos от Коледа, първоначално пуших amber, но ги смених с ментол защото и мен започна да ме боли главата от тях, напоследък получавам главоболие и от ментовите,  дори ми прилошава от миризмата им, мисля да ги спирам, но и към нормалните цигари не бих се върнала

# 5
  • Мнения: X
Здравейте! Нагрява ли ви се филтърът на Heets,докато пушите? При мен пари доста и не знам дали е нормално.

# 6
  • Мнения: 18
Искам да попитам хората, които пушат  icos дали са отваряли да видят как изглежда  филтърът на нова цигара и на вече изпушена. Ще останете изненадани какво реално пушите, направете го и след това пак ще си говорим колко по-полезни  са icos от цигарите. Simple Smile
Като цяло цигарите не са полезни, било то електронни или обикновенни

# 7
  • Мнения: 367
Аз не разбирам защо, хората си позволяват да пушат тези цигари и в затворени обществени места, като ресторанти, молове... случи се и докато бях на кино, не е никак приятно, има един специфичен мирис, който не е приятен за непушачите. Масово тези цигари се пушат и размятат супер демонстративно, повече като аксесоар, отколкото като цигара от която един пушач има потребност примерно. Направило ми е впечатление, че доста хора смятат, тези цигари за абсолютно безвредни, че даже и полезни..

Последна редакция: вт, 18 сеп 2018, 16:59 от antoanetas

# 8
  • Мнения: 1 334
Да, дори и аз надуших този аромат наподобяващ печена филия, докато бях в киното. Хората смятат, че е позволено, защото пушека няма да активира датчици и защото не мирише така силно, както обикновена цигара... No comment! Close

# 9
  • Мнения: 4 578
Искам да попитам хората, които пушат  icos дали са отваряли да видят как изглежда  филтърът на нова цигара и на вече изпушена. Ще останете изненадани какво реално пушите, направете го и след това пак ще си говорим колко по-полезни  са icos от цигарите. Simple Smile

Какво имаш предвид? Чудя се дали да не мина на тези цигари...

# 10
  • Мнения: 355
От днес и аз съм с iqos. Да ви попитам колко време трбява да е първото зареждане на зарядното и самата цигара?   Още един въпрос самата цигара трябва ли да е постоянно в зареждащото у-во?

# 11
  • Мнения: 78
rapar4eto Зареждането на цигарата трае 1ч и 30мин и да цигарата трябва да се пиставя в зарядното устройство ,за да може то да я зареди и когато решиш да пушиш следващата цигара .

# 12
  • Мнения: 14 766
Записвам се в темата.
Дядо Коледа дойде по-рано при мен и вече и аз съм с такава цигара. По принцип пуша по 6-7 на ден,надявам се сега да ги спра съвсем,но все още нямам воля,та ще си дърпам електричката. 😃

# 13
  • Мнения: 52
Преди няколко месеца лятото бях си я взела ,но пак си пушех и от нормалните.Главоболие и аз имах незнам защо.Хубавото беше че вкъщи като я пушиш не мирише почти. Но сега спрях всички видове цигари

# 14
  • Мнения: 2
Искам да попитам хората, които пушат  icos дали са отваряли да видят как изглежда  филтърът на нова цигара и на вече изпушена. Ще останете изненадани какво реално пушите, направете го и след това пак ще си говорим колко по-полезни  са icos от цигарите. Simple Smile



Точно това ме притени и мен.

Общи условия

Активация на акаунт