Цигара IQOS

  • 206 870
  • 258
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2
Здравейте.
Как свикнахте с айкос?
Вчера дойде моят айкос. Как свикнахте, как се отделихте от обикновенните цигари? Качихте ли килограми повреме на пушенето с айкос? За колко време изпушвате вашите хийтс, понеже при мен макс 4 минути и край. А с обикновенната цигара ми беше около 6-7 минути. Както се казва "напушвахте" ли се с тях?

# 211
  • Мнения: 1
Здравейте!Аз лично ползвам iqos 3 duо от около месец, пуша по 1,2 стикчета на ден,наскоро ми бяха свършили и в магазина до нас също нямаше,затова си взех шарено субрани,каквито преди пушех и ме заболя главата от тях,беше ми гадно,може би защото съм свикнала с айкоса, иначе с него не съм имала проблеми в началото

# 212
  • Мнения: 54
Аз пуша айкос от 1 година и 1 месец . Свикнах с тези цигари за два дена. За този период пробвах да пиша обикновена цигара два пъти , но само до половината, защото ми става гадна и повече не съм пробвала . Много харесвам самото устройство и липсата на миризмата на цигари , сякаш пушенето на цигари придобива нов по модерен смисъл . Не обръщах внимание на негативни коментари за вредите от айкос , докато не започнах и аз да ги получавам , всъщност около седмица наистина си мисля че е от айкос . Няколко пъти бях с високо кръвно , единият от които бях с 180/130 . Главоболие и замайване явно са най чести симптоми от вредите на айкос . Никога не съм имала проблеми с венците преди , но започнаха да ме болят и кървят. Започнах да имам приблеми с зъбите . Появи ми се акне . Очите ми стават много сухи вечер .Появи ми се раничка на ъгъла на усните и не изчезва . Напоследък усещам някаква болка в стомаха . Холестерола ми за една година се е повишил доста и не е от нищо друго освен от Хийтс цигарите . Преди от нормалните цигари никога не съм била с висок холестерол и останалите проблеми , а аз съм пушач от 15 години .
Още от сега ги спирам , но най големия въпрос е , когато имам нужда от цигара и никотин с какво да го заместя тоя айкос. За нормална цигара сякаш не ми се мисли , вкуса е ужасен . Ще взема да пробвам никотинови дъвки .

# 213
  • Мнения: 43
Здравейте, пуша IQOS от края на декември, за мен ползите са липсата на дим и миризма. Трудно ми е все още да свикна с "краткото пушене", различните партиди според мен различно горят. Има моменти в които цигарата свети но нищо не дърпам. Пуши ми се много от старите цигари, но когато пробвам вкуса е отвратителен, даже ми се гади. Това много ме притеснява, защото какво толкова има в тези цигари че да ми промени вкуса до неузнаваемост.
Някой изпитвал ли е такъв дискомфорт? Така ми се пуши една обикновена цигара..........да си опъна, да ме напуши.......Simple Smile

# 214
  • Мнения: 6
След като спрях айкоса, също ми беше много трудно да пуша обикновенна цигара. Но този ефект отминава бързо, при мен за около седмица....
Просто като спрях да пуша айкос, започнах по-малко по-малко да припушвам по половин цигарка и така за ден едвам изпушвах 2-3 цигари на пресекулки...пушна малко изгася-пак запаля докъдето съм изгасила и така....за около седмица гадния вкус изчезна и вече си пуша нормални цигари и ми е много готино....

# 215
  • София
  • Мнения: 11 464
Всеки ден пуша по 1-2 цигари от обикновените и така не се случва да не мога да ги понасям. Да, вкусът им не е чак съвсем същият (на конвенционалните), но не е и толкова противен.
За мен айкос не е много по-безвреден вариант, каквато е рекламата, единствено - няма мирис и пушек, както сте посочили по-горе.

# 216
  • Мнения: 103
Здравейте, от около 8 месеца преминах само на Айкос. В началото нямах никакви проблеми. Но последните два месеца попадам на дефектни партиди и от силното опъване имам болки в гърлото. Някой има ли същият проблем?

# 217
  • Мнения: 1 377
Здравейте, по отношение устройствата - lil solid е по-бюджетно и го дават за 3 цигари поред, а има ли сериозни недостатъци, сравнено с другите видове? Мъжът ми се чуди за сметка на какво е по-ниската цена.

# 218
  • София
  • Мнения: 1 754
Здравейте, от около 8 месеца преминах само на Айкос. В началото нямах никакви проблеми. Но последните два месеца попадам на дефектни партиди и от силното опъване имам болки в гърлото. Някой има ли същият проблем?
Аз също имам.....
И в последно време пуша 1 и следващите 2 са брак....🤷♀🤦🏼♀
Как не ги е срам?
То така една кутия излиза не 5.50 лв,а поне 10 лв......

# 219
# 220
  • Мнения: 264
Здравейте, някой знае ли от къде може да се купят цигари за новия IQOS ILUMA.

# 221
  • Мнения: 84
Замайването, сърцебиенето, сухотата в гърлото става по-често когато пушите прекалено бързо. Може би не усещате, че дърпате по начесто. При мен се получава така когато нямам време и я пуша набързо. Ако си я пушите нормално няма да имате такива проблеми (надявам се). Когато си пушите нормална и сега хванете някаква пръчка в ръцете да пушите може наистина да не се усещате, че дърпате по-често. Само изразявам мнение! Може просто да не ви се отразява добре. Simple Smile

# 222
  • Мнения: 571
Здравейте, продава ли се още метол в България?
При нас в САЩ и Айкоса и ментола е забранен.

# 223
  • София
  • Мнения: 70
Здравейте, продава ли се още метол в България?
При нас в САЩ и Айкоса и ментола е забранен.

Продават се още, да. Днес купих цял стек ментол.

# 224
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 136
Здравейте! Мъжът ми подари Айкос 3, но вече 3 пъти пуша от нея и не ми харесва.. последният път даже част от цигарата остана вътре в устройството, беше залепнала...Преди това пуих Карелия слимс уайт която, че ли айкос ми идва силен. Даже се замислям дали да не го върна... Някой от вас връщал ли е Айкоса си след като го пробвал и не му е допаднало?

Последна редакция: вт, 04 окт 2022, 14:46 от Бечинка

Общи условия

Активация на акаунт