Киста в начална бременност

  • 1 626
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 813
Здравейте мами, вчера бяхме на първия си преглед и видяхме плодния сак, но видяхме и една много малка киста, докторката каза че не е притеснителна и да съм спокойна, с бременноста се свивали и изчезвали, но аз много се притеснявам ако не изчезне пречи ли ми тази киста да родя? Каза че била съвсем малка и да съм спокойна? Моля ако има други мами с този проблем, дайте мнение😣

# 1
  • Мнения: X
Не се тревожи и аз имах не помня май беше около 2-3см. След 3тия месец нямаше и следа от нея а сега съм в почти 8 месец. Изписаха ли нещо? На мен ми бяха изписали да пия дуфастон.

# 2
  • Мнения: 813
Не се тревожи и аз имах не помня май беше около 2-3см. След 3тия месец нямаше и следа от нея а сега съм в почти 8 месец. Изписаха ли нещо? На мен ми бяха изписали да пия дуфастон.
Не нищо не ми исписа, каза че е съвсем малка и не е притеснителна 2,3 см е. Но аз все пак се притеснявам след 2 седмици съм пак на преглед, и ще видим какво е положението. Надявам се да се свие и да изчезне

# 3
  • София
  • Мнения: 1 480
Това е лутеинова структура,  съвсем нормално за тази фаза от бременността.  С този размер не може да се нарече киста. Въобще не я мисли. Лека бременност!

# 4
  • Мнения: 813
Това е лутеинова структура,  съвсем нормално за тази фаза от бременността.  С този размер не може да се нарече киста. Въобще не я мисли. Лека бременност!
Много ме успокои, благодаря ти много се бях протеснила😣 едното е кистата, другото е плодния сак в 5 г.с съм

# 5
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Аз имах киста към 4 см с третата си бременност. Разгради се сама някъде 4-5ти месец. Нищо страшно, не се притеснявай.

Общи условия

Активация на акаунт