Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 24

  • 22 325
  • 726
  •   1
Отговори

Анкета

Колко голям фен сте на Триото?

Опции:

# 525
  • Мнения: 331
Само да кажа, че току що Диде обнови снимката на корицата си Joy

# 526
  • Мнения: X
Олелеее, сложила е снимката!!!!!
Егати якото

# 527
  • Мнения: 1 358
За да се пребориш с гнева, трябва да говориш за болката. Нали нещо подобно каза Банков. Предполагам, че повечето герои ще трябва да минат през това и да се научат да говорят.

# 528
  • София
  • Мнения: 9 557
Споделия я Доне в групите, моля те
Аз отивам да гледам.

# 529
  • Мнения: 9 374
Само да кажа, че току що Диде обнови снимката на корицата си Joy

Охааа, това е изненада. Страхотно! Heart Eyes Убедена съм, че дори и самата Диана би искала нейната героиня да остане с Марио и си мисля, че от екипа биха се съобразили с това. Затова не се съмнявам, че ще са заедно докрай, каквото и да става. Преди време в коментар беше казала, че Марио е прекрасен и иска да се оправят (или нещо от сорта).

# 530
  • Мнения: X
Искам да споделя думите на Диана:

# 531
  • Мнения: 331
Само да кажа, че току що Диде обнови снимката на корицата си Joy

Охааа, това е изненада. Страхотно! Heart Eyes Убедена съм, че дори и самата Диана би искала нейната героиня да остане с Марио и си мисля, че от екипа биха се съобразили с това. Затова не се съмнявам, че ще са заедно докрай, каквото и да става. Преди време в коментар беше казала, че Марио е прекрасен и иска да се оправят (или нещо от сорта).

Яничка, аз съм убедена в същото. Такава дива, волна, свободолюбива и ексцентрична душа, каквато е нашата прекрасна Диде, никога не би харесала персонажът Банков!

# 532
  • Мнения: 56
Много мило,страхотно е да можеш да изкажеш възхищение и благодарност и суетата,която обикновено я има в техните среди да не попречи ни най-малко.

# 533
  • Мнения: 9 374
Малеее, ще се пръсна от кеф! Joy Толкова се радвам, че тия двамата са в такива прекрасни отношения, че не може да бъде просто. Браво на Диана, прекрасна е! Heart

Майова, а след последните думи към Велислав от тая вечер, ако някой ми каже, че ще съберат Зорница с Банков ще има бой. Joy

# 534
  • Мнения: 9 609

Майова, а след последните думи към Велислав от тая вечер, ако някой ми каже, че ще съберат Зорница с Марио ще има бой. Joy
Я пак с кого Joy?

# 535
  • Мнения: 9 374

Майова, а след последните думи към Велислав от тая вечер, ако някой ми каже, че ще съберат Зорница с Марио ще има бой. Joy
Я пак я с кого Joy?

Аааааааа, аз се усетих и го поправих, ама ти как ме засече. Тц тц, съжалявам, ама на мен в главата ми е само Марио. Joy

# 536
  • Мнения: 331
Малеее, ще се пръсна от кеф! Joy Толкова се радвам, че тия двамата са в такива прекрасни отношения, че не може да бъде просто. Браво на Диана, прекрасна е! Heart

Майова, а след последните думи към Велислав от тая вечер, ако някой ми каже, че ще съберат Зорница с Банков ще има бой. Joy


Това май и за мен се отнася, ама аз съм готова да си понеса боя доброволно Joy Innocent

# 537
  • Мнения: 1 358
А пък Велислав й е харесал поста Heart Eyes ще умра от кеф, че тези двамата се разбират така добре.

# 538
  • Мнения: 9 374
Вече ще припадна от кеф, не мога повече! Седя нахилена като идиотка в момента. Joy

# 539
  • Мнения: 2 653
Спрете се с този ентусиазъм, защото според един определен кръг от зрителки, Марио няма шанс пред Банков. Конкуренцията в лицето на Банков била непреодолима и двамата не можело да се сравняват. Горкият Марио !

Общи условия

Активация на акаунт