Инвитро КИРМ гр. Плевен

  • 38 380
  • 348
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 032
Да, доплаща се доста. Правят се изследвания преди старта на процедурата. Също така се купуват и лекарства. Не всички са от фонда. Приблизително още около 1000 лв. взависимост от конкретния случай. Фондът покрива разходите - прегледи, изследвания самата процедура, след като е започнала вече. Преди това има доста изследвания.

# 106
  • Мнения: 523
Благодаря за бързите отговори, сега остава да подадем документи и да чакаме...

# 107
  • Мнения: 104
Здравейте и от мен ,ние посещаваме клиниката почти 2 години и само изследвания.Насочих се към тях заради,доц.Конова,понеже имах хашимото и 2 миседа.Като отидохме там се оказа ,че съм бременна ,правиха ми вливания,заради тромбофилия и резултатът отново мисед.Последваха 6 месеца възстановяване и после 1,5 г безкрайни изследвания и всичките без проблем,само при микробиологията излиза постоянно "нормална влагалищна флора с данни за възпалителен процес",който те не можаха да оправят и имам множество малки миомни възли.Относно хипо функцията антителата бавно влизат в норма,TSH закова на 1,8.Казаха ни да опитваме 6 месеца да видим дали ще стане,предписаха много витамини и добавки,но уви нищо(АМХ е под 1) Решиха да правим инвитро ,с д-р Гинчева и ак.Маринова и д-р Първанова няма проблем,мили любезни обясняват връщат винаги обаждане веднага или при 1-ва възможност,но д-р Рилчева е чудо.Уговорихме се за кога ще почваме правим серология (има определена валидност),почваме лекарства и Рилчева решила,че нещо не и харесва и да пие приятелят ми по-дълго от уговореното Профертил.Добре както кажат,ама тя постоянно в отпуск или има официални почивни дни,не отговаря на обаждания,от регистратурата само мотаят и не можем да се разберем до кога с тия лекарства,ще се правят ли изследвания.По едно време Рилчева я нямаше и я заместваше д-р Блажева и един от ембриолозите Мартин,страхотни просто.Много мили позитивни,винаги обясняват и връщат обаждания,но доц.Конова настоя да отидем пак при Рилчева и ето ти лошо отношение и липса на комуникация.Акушерката е мила и ме уверява ще започнем опита на време,но не вярвам дори да стигнем до там ,а ако стигнем вече не вярвам че ще се получи нещо.

# 108
  • Ловеч
  • Мнения: 328
Nevvena, аз имам същия проблем, ти сигурно си прочела. Бяха ме побъркали. Вземи направление за уролог и запиши час за д-р Дунев в Уромед. Да му направят преглед на видеозон за варикоцеле и да си му напишат, че става за инвитро (ако няма варикоцеле де). Вземи му и за ендокринолог, ние ходим при Генов, да му пусне и хормони и с двете отиваш при Нея.
Първо хормоните и тогава уролога, че да ги види и той.
Аз така направих, защото Рилчева успя да ме побърка. Сега за втори път ми изтичат всички изследвания за хормони, защото графика им бил пълен, а преди това чаках, тази да се произнесе.
Ако всичко при теб е ок, направи така, както ти казах, изпрати и ги на имеил и на другия цикъл ще започнеш подготовката.
Според мен го правят за пари, ама аз си пускам хормоните по ЗК.
И да кажеш на Конова за отношението, няма да има смисъл, защото като повтаряш изследвания в клиниката, тя печели пари.
Аз също бях загубила вяра, но за сега уж започваме. Ако сменя клиниката, няма да мога да пътувам, те го осъзнават, че повечето сме така и за това си правят каквото искат с нас.
Само не ходи при Пенков, там със сигурност ще загубиш още 2 години в повтарящи се изследвания.
Успех и пиши какво е станало.

# 109
  • Мнения: 3 125
Малко късно,но искам да кажа нещо относно едно изказване на  Helinor.Знам,че те няма как да изживяват нашите емоции,но все пак отношението към човека вдъхва надежда.Вярно,в книгата им за отзиви една жена пише"Всички са много мили и добри.Но аз не плащам за усмивки".Аз лично от моя опит мога да кажа,че през 2018г получавах повече внимание,отколкото тази.Заставам и зад думите си,че изгубих доверие в лекаря си.Относно Рилчева,винаги ми е вдигала на личния си номер.Доктора ми иска този месец да правим ЗЕТ,понеже заповедта ми е да юли.Но аз не искам.Нямам цикъл от 68 дена,което според мен говори,че организма ми не се е възстановил от стимулацията.И как тогава средата ще е благоприятна за ембриончетата?!Ще пиша и по нататък,но отсега знам, че кръвния ще е отрицателен.

# 110
  • Мнения: 3 032
Всичко се прави заради пари. И усмивките им и любезнастите им. Тъжно е, но е факт.

# 111
  • Мнения: 104
Nevvena, аз имам същия проблем, ти сигурно си прочела. Бяха ме побъркали. Вземи направление за уролог и запиши час за д-р Дунев в Уромед. Да му направят преглед на видеозон за варикоцеле и да си му напишат, че става за инвитро (ако няма варикоцеле де). Вземи му и за ендокринолог, ние ходим при Генов, да му пусне и хормони и с двете отиваш при Нея.
Първо хормоните и тогава уролога, че да ги види и той.
Аз така направих, защото Рилчева успя да ме побърка. Сега за втори път ми изтичат всички изследвания за хормони, защото графика им бил пълен, а преди това чаках, тази да се произнесе.
Ако всичко при теб е ок, направи така, както ти казах, изпрати и ги на имеил и на другия цикъл ще започнеш подготовката.
Според мен го правят за пари, ама аз си пускам хормоните по ЗК.
И да кажеш на Конова за отношението, няма да има смисъл, защото като повтаряш изследвания в клиниката, тя печели пари.
Аз също бях загубила вяра, но за сега уж започваме. Ако сменя клиниката, няма да мога да пътувам, те го осъзнават, че повечето сме така и за това си правят каквото искат с нас.
Само не ходи при Пенков, там със сигурност ще загубиш още 2 години в повтарящи се изследвания.
Успех и пиши какво е станало.
Имаме ги тези неща отдавна,варикоцеле няма,хормоните са ок,има някои проблеми със СГ.

# 112
  • Мнения: 3 032
Шест месеца имали давност изследванията. Случи се, че ми закъсня, изтичаше Заповедта и така и не ми пуснаха изследванията, които са на третия ден за пореден път. Бяха минали 4,5 месеца и искаха отново.
Отивам с резултат от ТСХ от преди седмица и искат повторно, че вярвали на тяхната лаборатория.
Това как трябва да бъде тълкувано?
Всеки сам може да си направи изводите.
Ама иначе навсякъде са много докачливи като им кажеш, че сме клиенти, а не пациенти.

# 113
  • Мнения: 3 125
Тъй като всички сме там,някоя знае ли актуален имейл,на който мога да се свържа с Милена Горанова?

# 114
  • Ловеч
  • Мнения: 328
Тъй като всички сме там,някоя знае ли актуален имейл,на който мога да се свържа с Милена Горанова?

Здравей, това акушерката на Иванов ли е?
Това и е имейла
migle_ves@yahoo.com


Nevvena, тогава какво искат още от вас?
Отиди при Рилчева и и кажи, че всичко при теб е ок и ти трябва само нейния подпис, но с по-твърд тон. Тая ме дразни и гледам да имам по-малко комуникацията с нея, но при последния ни разговор се съгласи да започнем.

# 115
  • Мнения: 3 125
Благодаря,но това е акушерката на доктор Бързашки.

# 116
  • Мнения: 956
Здравейте момичета,

Аз съм при доц. Иванов. Беше ни посъветвал, ако не станат нещата до пролетта, да направим инсеминация, но тогава нямахме възможност да пътуваме. Сега мислим да се подготвим за есента. Имахме правена спермограма в друг град и досега не сме правили в Плевен. Тъй като пътуваме от далеко се чудя как ще е най- практично да направим. Първо спермограма в Плевен, а в месеца, в който ще е инсеминацията, консултация с Перчева. Или в един ден спермограмата и консултацията с Перчева, но тогава дали ще са готови резултатите, за да има какво да коментира тя. Ще се радвам да споделите как е било при вас, чисто организационно.

# 117
  • Мнения: 3 125
Момичета,спешно ми трябва номер на д-р Иванов.Не мога да се обадя в клиниката,а трябва да се свържа с него до 5 дена.Проблема е,че съм пациент на друг лекар там,а ми трябва второ мнение преди операцията.

# 118
  • Мнения: 1
Здравейте! Аз забременях от първия опит ин витро там. Имам близначки на 2 години и половина.

# 119
  • Мнения: 670
Скрит текст:
Здравейте момичета.Незнам дали тук е мястото,но искам да споделя с вас нашия горчив опит с КИРМ Плевен.
Всичко започна миналата година октомври месец.След усилени опити от наша страна за забременяване повече от година,решихме да си обърнем по сериозно внимание и да започнем по задълбочени изследвания,за търсене на причината.За да не разтеглям много разказа...накратко....
Според тяхната спермограма излизаше,че моя мъж има нарушена морфология на 100%.
След срещата ни с Рилчева,нищо конкретно не ни се каза,само ни се подхвърли че имало безплатни програми за инвитро...и дотам...предписа на мъжа ми да пие хапчета,които струваха 400 лв,които се оказаха после(след като ги беше изпил),че са спрени от производство и забранени.На мен ми пуснаха изследвания на хормоните и за инфекций.
Казаха ми,че имам хламидий...съответно ми предписаха антибиотик.
Нещо ме накара да не се доверя на тези хора...и декември месец отидохме в "Надежда" в София.
Резултати...отлична спермограма.
От там...аз усетих,че не мога да имам никакво доверие на казаното ми в КИРМ и си направих наново изследванията за хормони и хламидий във В.Търново
Резултат...хламидий отрицателни...хормони всички в норма.
Още една спермограма и в Търново...резултат отличен.
Та...мили дами...нашия извод с моя мъж за КИРМ Плевен е....Машина за правене на пари.Те си играят с надеждата на хората,които искат да се сдобият с детенце.
Гледат ни като банкомати.]Здравейте момичета.Незнам дали тук е мястото,но искам да споделя с вас нашия горчив опит с КИРМ Плевен.
Всичко започна миналата година октомври месец.След усилени опити от наша страна за забременяване повече от година,решихме да си обърнем по сериозно внимание и да започнем по задълбочени изследвания,за търсене на причината.За да не разтеглям много разказа...накратко....
Според тяхната спермограма излизаше,че моя мъж има нарушена морфология на 100%.
След срещата ни с Рилчева,нищо конкретно не ни се каза,само ни се подхвърли че имало безплатни програми за инвитро...и дотам...предписа на мъжа ми да пие хапчета,които струваха 400 лв,които се оказаха после(след като ги беше изпил),че са спрени от производство и забранени.На мен ми пуснаха изследвания на хормоните и за инфекций.
Казаха ми,че имам хламидий...съответно ми предписаха антибиотик.
Нещо ме накара да не се доверя на тези хора...и декември месец отидохме в "Надежда" в София.
Резултати...отлична спермограма.
От там...аз усетих,че не мога да имам никакво доверие на казаното ми в КИРМ и си направих наново изследванията за хормони и хламидий във В.Търново
Резултат...хламидий отрицателни...хормони всички в норма.
Още една спермограма и в Търново...резултат отличен.
Та...мили дами...нашия извод с моя мъж за КИРМ Плевен е....Машина за правене на пари.Те си играят с надеждата на хората,които искат да се сдобият с детенце.
Гледат ни като банкомати.
Може ли да споделите къде си направихте спермограма и хормони във В. Търново? Ние вече правим 2 спермограми и лекарите все казват, че не били пълни, а ужким пускаме подробна всеки път.

Последна редакция: нд, 21 юли 2019, 11:53 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт