Не знам съвет ли търся, или да се оплача...

  • 25 421
  • 661
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 231
Супер фалшиво ми звучи авторката. Пързалка отвсякъде.

# 271
  • Мнения: 164
Супер фалшиво ми звучи авторката. Пързалка отвсякъде.
Фалшиво ? Кое те доведе до подобно заключение ??? Никаква пързалка не е ! Нямам нерви да си съчинявам истории по форумите, и съм сериозен човек за подобни тъпотии, и все си мисля, че не съм изпвркала до такава степен !!!! Ако ме познаваше, щеше да знаеш !

# 272
  • Мнения: 3 231
Точно както ти подозираш мъжа си, че е хлътнал по друга жена, защото вярваш на интуицията си, така и аз вярвам на моята - а тя ми казва: пързалка!

# 273
  • Мнения: 164
Точно както ти подозираш мъжа си, че е хлътнал по друга жена, защото вярваш на интуицията си, така и аз вярвам на моята - а тя ми казва: пързалка!
С тази разлика, че аз познавам съпруга си, а ти мен - не ! Приятна вечер!

# 274
  • Мнения: X
Абсурт, тоя пич сам си го е направил уж за да си храни егото, пък се нахранил накрая...
  Е, как ще си го храни? Тя не се интересува от него, тоест не му повдига самочувствието по никакъв начин...
Не говори с нея, това е много глупав съвет.  Току виж си я амбицирала. Това, че не се интересува от него ..привидно и засега ,  не се знае утре как ще е! Аз имах залитане по семен приятел. Бракът ми не вървеше много, техният уж да. Но нали знаете приказката: "Няма такова нещо като здрав брак, все от нещо и понякога боледува". В началото наистина започна така безобидно - усещах погледите, вниманието в повече. Харесваше ми, не съм го поощрявала, но не съм глупачка да не го забележа. Стигна се дотам да ми прави комплименти пред жена си  - първо по-завоалирани /"Защо нямаш прическа като на ..."/, после по-открити . Е, чак тогава се усети неговата. Имаше достатъчно акъл, за да не говори с мен, а с него и достатъчно похвати да си го  преориентира навреме. Но имаше много тръпка, много чат по едно време ...на косъм бяхме. Не исках нещо да става, но ...такъв екзепляр е, че, ох...понякога наистина е много трудно.

# 275
  • Мнения: 2 824

Какво те учудва в това, че дадена двойка е характеризирана като перфектна в очите на околните? Никой не им е в кухнята и не знае как реално стоят нещата между тях. Налице е само факта, че в обществото те афишират прекрасни отношения, афишират ги и помежду си, така че е съвсем естествено и нормално останалите да им завиждат!

Явно съм разбрала погрешно, че открито афишират сексуалните си отношения с други.

***
Относно завиждането - проблемът е на завиждащият.
На мен не ми се вижда нормално да вземеш да завиждаш на двойка, затова че са добра двойка. Но хора всякакви.  Peace

# 276
  • Мнения: 3 510
Точно както ти подозираш мъжа си, че е хлътнал по друга жена, защото вярваш на интуицията си, така и аз вярвам на моята - а тя ми казва: пързалка!
С тази разлика, че аз познавам съпруга си, а ти мен - не ! Приятна вечер!
Мдааамммм. Това винаги е погрешно заключение.

# 277
  • Мнения: 1 432
Точно както ти подозираш мъжа си, че е хлътнал по друга жена, защото вярваш на интуицията си, така и аз вярвам на моята - а тя ми казва: пързалка!
С тази разлика, че аз познавам съпруга си, а ти мен - не ! Приятна вечер!
Мдааамммм. Това винаги е погрешно заключение.


Присъединявам се към това мнение. След много години заедно с моя и аз си мислех, че го познавам. Грешка!!!! Как да кажа, влюбването му в другата жена изкара на показ една друга личност, напълно непозната за мен. В същото тяло се беше вселила друга душа. Не разчитай, че го познаваш.

# 278
  • Мнения: 6 444
И пак клише.
Никой не може да познава някой на сто процента.
Точно както ти подозираш мъжа си, че е хлътнал по друга жена, защото вярваш на интуицията си, така и аз вярвам на моята - а тя ми казва: пързалка!
С тази разлика, че аз познавам съпруга си, а ти мен - не ! Приятна вечер!
Мдааамммм. Това винаги е погрешно заключение.


Всъщност,мое мнение разбира се,познаваме се и опознаваме се през годините. През едни години сме едни,в следващите-други. Просто, защото и съвместният ни живот се променя. Облаци,розови очила, пеперуди...Деца,ангажименти,работа...Нали не мислите, че си оставаме замръзнали във времето откъм емоции,страст,обич...И все пак се развиваме и променяме под един покрив..В едно легло. Не може да твърдите,че не се усещат някои отклонения от ежедневни привички,разговори и взаимоотношения.
И много бързо и удобно пък и забравяме,как сме се чувствали като млади, влюбени. Нито сме мислели,нито сме били тактични. Дали спрямо приятелки,родители. Както някой беше написал по-напред,залитналите(да не кажа влюбените) са имунизирани от такт и подобни.
И така. Не, че не се познаваме. Просто според ситуации и емоции,някои реагираме по-адекватно от други.
Мое мнение.

# 279
  • Мнения: 164
Точно както ти подозираш мъжа си, че е хлътнал по друга жена, защото вярваш на интуицията си, така и аз вярвам на моята - а тя ми казва: пързалка!
С тази разлика, че аз познавам съпруга си, а ти мен - не ! Приятна вечер!
Мдааамммм. Това винаги е погрешно заключение.

E, все пак го познавам дотолкова, че да забележа ако има промяна !

# 280
  • Мнения: X
За съжаление и аз не знам какво да кажа на авторката, освен че я разбирам. Не смятам темата за пързалка - просто за едни ситуацията изглежда изключително маловажна и преекспонирана за подобни терзания, но за някои (вкл. и за мен) е изключително неприятна и затормозяваща. Не виждам изход от ситуацията. Ако имаше "истинска" изневяра е едно, но когато е само на емоционално ниво няма как да "вадиш доказателства" и да искаш обяснения. А единственият, който може да възвърне спокойната атмосфера в семейството й, е мъжът й. Обаче той очевидно е на фаза отричане и не се знае накъде ще го отвее вятъра. Най-вероятно след един определен период ще прекрати отвратителното си държане, но вредата вече ще е нанесена.

Подобни изпълнения за мен рушат доверието в партньора. Според мен решението е в честен и открит разговор, който той очевидно не желае (или поне не на този етап). Би могла все пак да споделиш с него, че ти е изключително обидно и неприятно и ако наистина държи на теб - да се постарае да се държи така, че да се чувстваш добре, без да задълбаваш в това какви са всъщност неговите чувства към въпросната семейна приятелка. При подобна ситуация аз не успях да стигна до "честния и открит" разговор поради нежелание от отсрещната страна. И въпреки че вече всичко е отдавна отминало, все още не мога да възстановя собствения си баланс и хармония и си оставам с известни резерви.

# 281
  • София
  • Мнения: 16 105
Уфф, вие като сънувате "розови" (или мокри) сънища с други партньори, смятате ли че имате проблем? Аз мисля, че фантазиите/сънища не са проблем, те са разтоварване на мозъка. Проблем са действията. Проблем е липсата на топлина вътре в семейството. Проблем е липсата на доверие, т.е. ревността. Всеки разумен човек би отричал в разговор, защото той реално нищо греховно не е направил.

# 282
  • Мнения: 6 444
Тя, липсата на доверие, де, не идва ей тъй..от розови сънища. Идва от много липси през годините и не е задължително тези липси да са все пред очите ни. Очеизвадни. Има и душеизвадни.
И щото не са избождащи очите,да раздаваме жълти книжки на кг, да омаловажаваме мнението на ближния и да се правим на тарикати на негов гръб.
Време ми е за хапчетата, отиом.

# 283
  • Мнения: 3 510

Не, но е някак нелепо, при положение, че нямаш никакъв дългосрочен опит във връзките (визирам поне над 10 години), да съветваш "Бучни си перо в г.за и ще те забележи!".
В масовия случай това НЕ върши работа.....силно подозирам, че и тук няма да има нужния ефект.
Затова моя съвет бе, ако изобщо авторката реши да ходи с "перо в г.за", да го направи основно заради себе си и чуждите мъже.Защото мъжът й може и да не види "перото", но със сигурност ще забележи, ако около нея започнат яко да се навъртат чужди "петли".


Добре, да оставим настрани конкретния случай на авторката. След брака жените масово се запускат и това е една от основните причини мъжете да им изневеряват. Просто спират да ги привличат и за това са си виновни единствено жените. Освен външния вид, те стават перачки, готвачки, чистачки и т.н., което също действа много анти на мъжете. Искаш да ми кажеш, че ако една такава жена се промени коренно и стане същата като преди брака, мъжът и няма да и обърне внимание ли?

# 284
  • Мнения: X
Ще забележи промяната, но няма да й обърне кой знае, какво внимание щото  си я има от години.Ако ви се счупи фара на колата и ви сложат нов ще забележите, че е нов, но колата си е старата и пак ще трябва нея да карате ....това им пречи....стара кола с нов фар ли ще иска или изцяло нова кола???

Общи условия

Активация на акаунт