Спам тема (сбогом айляшки сезон) от 11.9. до когато.

  • 23 277
  • 850
  •   1
Отговори
# 195
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Мм, пак. Пак съм изтървала Янчето. Влязох аз, ама само да отговоря на Джу, чей йощ болна, до темата не отскочих ... О, Янче, много е хубаво като вече хвърляш и раздаваш и се опразва ... голямо облекчение е.
И ДУ! Първия 1 час на работата работих, после пък се юрнаха хора и вече 1 час не моим закусим ... после, що не моа да кача - ми препускам гладна по стълбите бре! Joy
По-добре така стартирай:

# 196
  • Мнения: 11 505
Абе не можела ... можеш ти, можеш, че и палачинки ще правиш с блясък в очитe ама пуста дряновица .... Stuck Out Tongue

Така само със закани не стаа, палачинки връткам, НО не у ранни зори... ЪпсурТ!!!!
Laughing

# 197
  • Мнения: 10 679
Не правила палачинки в ранни зори .... Кико на кой ги разправяш тези, а, на кого ? Прайш ти ама си мълчиш и не споменаваш допълнителните обстоятелства. Ти вчера да не си ходила пак на фитнес ? 

# 198
  • Мнения: 11 505
Ем, чи кЪ... само дето не спя у фитнеса Laughing

# 199
  • Мнения: 10 679
Ем, чи кЪ... само дето не спя у фитнеса Laughing
Ей тоз инструктор.... Хвърли му око на момчето преди да заминеш на почивка и ся няма да мирясаш, дорде не му оглозгаш кокалите на човека. И вчера се чудя защо Кика така хищно се озърта в залата с палав поглед - а то каква била причината.

# 200
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Е,тук се заигра!Не ги плаши!
Ааа, Лането ме е кръстил "Малкото перо с голямата томахавка". Да няма суджук да режа с тази томахавка?! Joy

Сърбяло я д-то - ми кажи бре жена, ей ся ша извадим дряновицата и хубу ща почешем Mr. Green
Ако почнеш да вземаш скалпове, ще има ли къде да разстелеш всичката тази кожа ?
Трябва да ходя на пазар, а ме мързи ....
Дряновицата може да ми раздвижи кръвта и да оздравея. Може и по метода на Пайда Ладжин - с пляскане  Joy

Кат ми се насъберат много скалпове - ще си ги направя на килим пред камината Trollface

# 201
  • Мнения: 11 505
Ц, много ми е нисък... става само за тренировки, щот е дзвер... начи аз трябва коренно да променя вкиснатата си физиономия и да спра да гледам отвисоко, за да се завърти нЕкой около мен... плаша ги! Joy

# 202
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Ц, много ми е нисък... става само за тренировки, щот е дзвер... начи аз трябва коренно да променя вкиснатата си физиономия и да спра да гледам отвисоко, за да се завърти нЕкой около мен... плаша ги! Joy
Трябва ти здрав и едър мъж. А не да слизаш в низините Grinning

# 203
  • Мнения: 10 679
Джу, ако с пляскане се оправяше раутата ... у Перник щяха сите да са от Айрън мен нагоре !
Джу си знай тя какво иска - тихичко тихичко загатва кое какво ама ако и паднеш у ръчичките - щи стопи лагерите за нула бройки. Това личи, като и погледнеш ръчичките от далече Wink  Ама стига съм и правил реклама, че има много сеирджии.
Кика обаче мълчи дискретно, леекинко почервеняла Stuck Out Tongue

# 204
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Е,тук се заигра!Не ги плаши!
Ааа, Лането ме е кръстил "Малкото перо с голямата томахавка". Да няма суджук да режа с тази томахавка?! Joy

Последна редакция: чт, 13 сеп 2018, 10:30 от denissa22

# 205
  • Мнения: 10 679
Гледам самичък сред хищнички тука ... нема оцелея дълго. Требе си обирам партакешите инак ... могат ми турят кайсиите на някой клон на елхата...

# 206
  • Мнения: 15 619
Гледам самичък сред хищнички тука ... нема оцелея дълго. Требе си обирам партакешите инак ... могат ми турят кайсиите на някой клон на елхата...
Една му сянка правеше, друга му рани превързваше, трета, ах, третата... Laughing

# 207
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Е,тук се заигра!Не ги плаши!
Ааа, Лането ме е кръстил "Малкото перо с голямата томахавка". Да няма суджук да режа с тази томахавка?! Joy


Суджука върши хубава работа!Не го пипай! Stuck Out Tongue

# 208
  • София
  • Мнения: 6 308
могат ми турят кайсиите на някой клон на елхата...
Това се ядва. Ма да не се сетят и връх да и сложат. Joy

# 209
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Джу си знай тя какво иска - тихичко тихичко загатва кое какво ама ако и паднеш у ръчичките - щи стопи лагерите за нула бройки. Това личи, като и погледнеш ръчичките от далече Wink 
Начи всички бивши са живи. Без един, ама той се самоутрепа, щото много го даваше по лайфа. Пък и там работата беше - докато се чудя имам ли връзка и то нямам....друга се наместила бързо и сега се води вдовица. Пу, пу какво съм отървала на млади години Trollface

Ко мий на ръчичките? От както отслабнах и спихнаха. Трябва да ги тренирам барабар с краците, ама фитнеса от далеч трябва да го заобикалям вече, че бързо ще се озова в някоя рехабилитация Trollface За мен са само тихи спортове..йога, гимнастика, йедене и пиейне...като за последните не е задължително да са тихи. Joy

Гледам самичък сред хищнички тука ... нема оцелея дълго. Требе си обирам партакешите инак ... могат ми турят кайсиите на някой клон на елхата...
Трябва да ти леят куршум. То такъв уплах....направо паник атаки ще развиеш. У дома само ще си стоиш и няма да смееш да излизаш. Горкия. Joy

Общи условия

Активация на акаунт