Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 септ. 2018, 11:02 ч.

На кафе с Гала/Ева

• 70 730
  • 850
  •   1
Отговори
# 840
  • В. Търново
Егати гнусотията.
Да обявяват РД на Гала за национален празник и да се свършва. Голяма бащиния в тая телевизия. Чак се хвалеше, че Кадиев и Деси я поздравили от ефира си. Чудо голямо.
Каза ли на колко става?

# 841
Не знам дали е казала, но става на 53. Започна 54 - то лето.
Адмирации! И салют!

# 842
Простотията днес в на ниво още в първите 5 мин на предаването: Ева задава въпрос към панела: кои тела-мъжките или женските- са по-красиви.... 😨😨😨 май е време да наложат цензура на това предаване....😷

# 843
Тъпото Евче пак се изказа: моделите от шоуто на Виктория сикрет вече били по-пищни 😂😂😂. Първо, не е вярно, в последните ревюта си бяха все същите кльощавели и второ- вече НЯМА годишно шоу на Виктория сикрет, заради многобрйните скандали, свързани с марката, които тотално я закопаха. 2019г нямаше шоу на ВС.

# 844
  • София
Още ли има хора, които гледат това? Не мога да го издържа и минута, винаги привключвам, голяма простотия е това предаване.
Евчето като визия ми е сладка, но не ми блести с интелект, Гала и нейния възлюбен - дъното... тази с дебелите вежди, която се прави на модна икона, също.. като цяло няма нищо, което ми харесва в това предаване.

Честно да си призная, почти няма за какво да си пусна телевизора..и да гледам от българските предавания. Sad

# 845
Днес направих грешката да си пусна предаването и още в самото му начало си напомних защо не съм го правила в последните 3 месеца. Според г-жа Патрашкова всички хора изневеряват. Страхотно обобщение от устата на един ''журналист''. Как не им разтуриха седянката на тези безделници?

# 846
  • Terra incognita
Тя Патрашкова ако беше журналист, нямаше да нищи пуловери на селска седянка, а щеше да седи зад бюро и да разсъждава над сериозни въпроси.

# 847
  • В. Търново
Ааа, моля, моля. Скоро каза, че работи И във вестник. Най са ми "любими" с Ева като тръгнат да ръсят акъл за възпитание на деца.

# 848
  • Terra incognita
Е тя само в някое клозетно издание може да работи. Сериозната журналистика не е за фурнаджийски лопати.

# 849
  • София
Днес направих грешката да си пусна предаването и още в самото му начало си напомних защо не съм го правила в последните 3 месеца. Според г-жа Патрашкова всички хора изневеряват. Страхотно обобщение от устата на един ''журналист''. Как не им разтуриха седянката на тези безделници?
И тази само си чеше езика... какво проучване е направила, че е убедена, че всички изневеряват?  И що за изказване от устата на един "журналист" да слага всички под общ знаменател?
И защо и нея само я бутат.. насам, натам .. има къде по-кадърни и интересни хора от нея, аман от тази връзкарщина.

Тъй като коментирах темата и ми излизат известия като има нов отговор.. и заради това отворих да видя и още повече се радвам, че не гледам тази помия. Grinning Ако повече хора бият бойкот, може това безумие да се замени с нещо по-приятно и разпускащо.

# 850
  • Terra incognita
За съжаление много хора си пускат На кафе смо за фон и изкуствено им поддържат рейтинга.

Общи условия

Активация на акаунт