На кафе с Гала/Ева

  • 111 174
  • 1 197
  •   1
Отговори
# 150
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 537
Лошо впечатление ми направиха готвачите. Тази Светла или Светлана беше, меси тесто с гривни и  часовник. Не обърнах внимание, но няма да се учудя ако покаже някой червен маникюр. 

# 151
  • Sofia
  • Мнения: 26 188
Елхите са рекламни,утре мисля че няма да са там,или поне не всички Christmas TreeChristmas TreeChristmas Tree

# 152
  • Мнения: 258
Ще трябва да погледам малко от селската седянка.По прочетеното от последните две страници,разбирам,че непрекъснато изненадват зрителя продължават да рият дъното.И такова нещо е имало?
https://www.blitz.bg/layfstayl/shoubiznes/skandal-reporter-razkr … i_news642855.html
Не знам кой идиот е автора на тази концепция ''Животът е хубав''?Или е препратка към групата водещи?Живота е хубав и безгрижен,когато плещиш глупости в ''На кафе'' и получаваш пари за това. #Crazy
...и коментарите под статията са много добри.
Тя Голка не изпусна за изложи и една друга бивша репортерка, "немска възпитаничка", сега живее в Италия, която направила секс при първа среща...

# 153
  • Sofia
  • Мнения: 26 188
Познах за елхите Stuck Out Tongue Winking Eye ...поне една да беше оставил...
Милата банда-панда..искала след години да имало деца кръстени на нея,т.е. Банда Joy

# 154
  • Мнения: 3 865
Как може синът на Нана да живее от толкова години в България и да не знае български

# 155
  • Мнения: 14 504
Ох,тук направо косвено ме убеждавате да гледам това чудо невиждано,това недоразумение ''животът е хубав!''.

# 156
  • Мнения: 15 248
Тия ракиено - кафеените, дето им е хубав живота, наистина ли пуснаха песен в която се пее: "Ко мЪ еВе",
без да заглушават фразата, в 10.15ч. сутринта.
Значи, съвсем изплискаха легена. Като не им понася пиенето, да пият вода или кафе, аааа.

# 157
  • Мнения: 7 847
Проетоха ви, сега в рекламите ще светнат Евето къде се чете😂
Всъщност влязох да кажа, че от цялата седянка понасям само Гала и Патрашкова. Много смислени неща каза Патрашка, относно паметта ни. По повод интервюто с балерината Красимира Колдамова.
И да, щом четете,  показвайте повече такива хора. Като нея.
И Юлиян ако може само да мълчи, щом не може да се махне.

Последна редакция: чт, 06 дек 2018, 12:16 от Билян@

# 158
  • Мнения: 15 248
Днес Гала няма ли я. Кокошарника е един такъв тих, кротичък. Коментаторите се държат някак нормално, не се надвикват. Оставам с впечатлението, че Гала е излишна и прави предаването едно такова напрегнато, изкуствено, фалшиво приповдигнато. Я, без нея как кротичко си хортуват, не повишават тон, дори не са и толкова злостни както обикновено. Да не им се надяваш.

# 159
  • Мнения: 7 847
Патрашкова президент, опс  - водеща!
Да, няма я. Болничка е. Гледах началото и Патрашка и зае мястото галино, като умно ги предупреди, че ще казва на кой от седянката ще дава думата. Каза го на Ева, да внимава. другите да се сещат. Браво!

Последна редакция: вт, 11 дек 2018, 10:36 от Билян@

# 160
  • Мнения: 15 248
Патрашкова президент, опс  - водеща!
Да си призная, не без елемент на изненада/за самата мен/, че Патрашкова на мястото на Гала ми стои по-добре от нея.

# 161
  • Мнения: 168
В момента   актриса, която е гост на предаването. Защо е слизала до мазето и е извадила най-нелепите боти, които е намерила кой знае от кои години на майка й. Да беше прибягала до казана можеше да бъде с много по-хубави и по-нови. Но всъщност такова й е отношението към хората, които я гледат и  които са я поканили в предаването. Възвишените и смислени мисли относно театъра и киното са просто думи  от нейната уста.
Умишлено не й казвам името, за да не се помни.

# 162
  • Sofia
  • Мнения: 26 188
И аз ги забелязах ,поне една вакса да им беше минала Confused

# 163
  • Мнения: 9 865
Ботите са си ок, така в гръндж стил, аз ги харесвам, ама калта хич не е телегенична, операторите и режисьорите можеше просто да я пощадят и да не ги снимат.
На мен Патрашкова не ми харесва много повече от Гала, стилът ѝ е един такъв... вестникарски.

# 164
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 537
Коя актриса беше гост?

Общи условия

Активация на акаунт