На кафе с Гала/Ева

  • 111 377
  • 1 197
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 7 886
Това чудо Андреа, да вземат да го махнат.
Главата ми наду, нищо не и разбрах от посланията.
На кой е човек това. Никой не би го държал.

# 196
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 760
Не ми харесва това, че като дойде гост Гала се отделя на една страна с него, а ония от седянката стоят като изпъдени. По-добре ще е да сядат всички по диваните и да участват в разговора с госта. Като я нямаше Гала го правиха това.

# 197
  • Мнения: 9 865
Гостът не става ли разноглед от тая седенкя, аз не съм попадала, в седмицата без Гала не си бях по това време у нас...

# 198
  • Мнения: 7 847
Гостът не става ли разноглед от тая седенкя, аз не съм попадала, в седмицата без Гала не си бях по това време у нас...
Те гостите по презумция са разногледи.  Mr. Green

Преди да направят седянката на госта се отделяше повече внимание, визирам предишни сезони. Почти цяло предаване на кафе, в задушевна обстановка... Така гостът може да сподели и по- пикантни неща.

А този сезон хванах само Ненчо Балабанов и започнаха с някакви циркаджийски номера. От някаква торба вадеше имена, които имитараше. Та ме загубиха с гостите.

# 199
  • Sofia
  • Мнения: 26 364
Гала днес беше пременена с много опърпан пуловер и разбридани и съдрани розови ръкавници...потрес...такова нещо и в къщи не бих облякла Angry

# 200
  • Мнения: 14 618
Новината е с днешна дата,но уж се случило преди десетина дни.Като чета тук явно всичко е наред.В статията пише,че гала не е в ефир,защото племенника и в Сащ е застрелян.Тези си плачат за съд.
https://www.blitz.bg/layfstayl/shoubiznes/tragediya-v-bfalo-plem … h_news646992.html

# 201
  • Sofia
  • Мнения: 26 364
Май е истина,за съжаление...Стефан бил писал нещо,също и сестрата на момчето Мария.

# 202
  • Мнения: 14 618
Май,да.Видях още една статия.Тази по-горе пише,че гала отлетяла веднага за щатите,а тя е на екран и реших,че се оливат от лъжи.

Последна редакция: чт, 20 дек 2018, 22:29 от Silverstone

# 203
  • Sofia
  • Мнения: 26 364
Миналата седмица от вторник в нямаше на екран.

# 204
  • Мнения: 1 187
Гала не е над 50 със сигурност ги няма 50те.  предаването и е по 2 часа това е много време,  естествено че ще кани едни и същи  хора, все пак всеки ден се излъчва . Сега за сефте водят 100 човека, преди съвсем сама нямаща време и за секунда да млъкне, трябва всеки делничен ден да  задава въпроси на хора чиито живот не я интересува грам.  Може би е просто роля, свикнала е вече. Много ви се радвам, да това е прекрасно.. Едни и същи ги говори

# 205
  • Мнения: 9 865
Гала е на 51.

# 206
  • Мнения: 10 372
На Гала и диктуват всичко в слушалката, тя не го и крие. Не би имала и физическата и психическа възможност да запомни всичко за всеки, който и гостува и да му зададе правилните въпроси. Тя има опит и рефлекс (за толкова години), за да звучи естествено, но истината е, че редакторите обработват всичко предварително, тя е лицето.

# 207
  • Мнения: 258
Новината е с днешна дата,но уж се случило преди десетина дни.Като чета тук явно всичко е наред.В статията пише,че гала не е в ефир,защото племенника и в Сащ е застрелян.Тези си плачат за съд.
https://www.blitz.bg/layfstayl/shoubiznes/tragediya-v-bfalo-plem … h_news646992.html
Това истина ли е или измислица? На търсачката не ми излиза... ако знаете фамилията на момчето, кажете ще потърся още веднъж. Но на мен ми изглежда измислица, въпреки, че в този сайт съм чела и свестни неща. Не мисля, че биха допуснали непълнолетни, т.е. под 21-годишни да влизат в такива заведения и да консумират алкохол. Тези неща се много стриктни в щатите.

# 208
  • Мнения: 14 618
Има доста статии вече.Ако не е истина щеше да се вдигне повече шум.Информацията е противоречива като час и местонахождение.И на мен ми стана странно,как в клуб,пък около 13ч.местно време?На друго място пише,че се е затворил в банята,преди това имало шум и съседи се обадили в полицията.Не се е подчинил на полицейско нареждане,тичал по улицата,накрая тръгнал с нож към полицай и така...Пишело го и в български вестни в щатите,но не съм търсила.
           Честита Коледа!

# 209
  • Мнения: 258
Има доста статии вече.Ако не е истина щеше да се вдигне повече шум.Информацията е противоречива като час и местонахождение.И на мен ми стана странно,как в клуб,пък около 13ч.местно време?На друго място пише,че се е затворил в банята,преди това имало шум и съседи се обадили в полицията.Не се е подчинил на полицейско нареждане,тичал по улицата,накрая тръгнал с нож към полицай и така...Пишело го и в български вестни в щатите,но не съм търсила.
           Честита Коледа!
Разгледах из интернет... първо, американците не назовават нито името, нито възрастта, нито расата на жертвата. Станалото е наистина голяма трагедия.Sad Момчето е 95-ти набор, така, че е пълнолетен. Имало е неадекватно поведение, затворило се в баня в къща с други хора, които изглежда са се обадили на полицията... момчето махало с нож срещу полицая и последният го застрелял ... Предполага се, но не се твърди, както в българските статии за злоупотреба на алкохол, наркотици и /или психично разстройство. Не можах да намеря статия, в която да се каже категорично за странното поведение на момчето.

Гледах Коледното предаване, голяма какафония, готвят, готвят 12 човека, почти нищо не се разбра как готвят... накрая седнаха на една дълга маса като на балканска свадба... ядене, пиене... уффф!:rolling_eyes:

Стефчо Галкин пуска ухилини снимки в  Instagram. Човекът тренира и се весели, няма мярка, няма приличие.Unamused

Общи условия

Активация на акаунт