На кафе с Гала/Ева

  • 111 197
  • 1 197
  •   2
Отговори
# 240
  • Мнения: 15 250
Aуууу, Юлиян бил най-красивия мъж на света.
Ай стига, бе. Облещен емотикон. Ама много облещен.

# 241
  • Мнения: 1 391
И аз влязох да пиша за косата на Ева , но са ме изпреварили 😭.
 И друго ми прави впечатление. Няколко предавания вече се започва с една говорилня. Няма никакво обръщение към драгия зрител. Все едно е продължение след рекламите,а не началото на предаването. Много тъпо за мен!!!

# 242
  • София
  • Мнения: 9 880
Предаването на 7ми... засягането за Ласкин - ужас... Само дето не се засмя плевенчанката Close

# 243
  • Мнения: 41
И аз влязох да пиша за косата на Ева , но са ме изпреварили 😭.
 И друго ми прави впечатление. Няколко предавания вече се започва с една говорилня. Няма никакво обръщение към драгия зрител. Все едно е продължение след рекламите,а не началото на предаването. Много тъпо за мен!!!
Ако Гала има все още самоуважение,ще прекрати участието си в този кокошкарник!Буквално кокошкарник!!!Никога не съм  гледала много телевизия,но сега  ми се случва тъй като съм в болничен.Направо съм шокирана!?Как може Гала , да се държи като тийнейджърка,да охка ,да ахка.да премлясква  в ефир ,да дъвче храна ???Да използва все и едни и същи фрази"миличка".,на всвки пет минути?Нейните" помощници "си комуникират нещо помежду си,без да се съобразяват със зрителя?А на средностатистическия българин все му е тая,кога е проникнало първото зъбче на дъщерята на Мара попфолк певицата?Това предаване е само за сноби.Ако човек си направи труда  да погледа 5 минути Гала и после   водещите на БТВ, в сутрешния блок, ще усети разликата!Няма превземки,интересни теми,приятна атмосфера!Спокоен тон!РАЗЛИКАТА Е ОГРОМНА!!!Гала води предавене за така наречения "елит"вече!?Жалко!!!Малко грубичко ,но ми е крайно неприятна  !

# 244
  • Мнения: 15 250
Нa мен ми е много неприятно товa пиене от сутринтa - то коктейли, шотове, рaкии. Aко мaлко се отпуснaт и до обяд вече ще сa нa фaзa "Ти мен увaжaвaш ли ме". Ми не е редно сутрешно предaвaне с име "Нa кaфе" дa зaпочвa и свършвa с рaкия и мезе. В петък мaй беше предaвaнето, което се излъчи, в което от сутринтa зaпочнaхa с нaздрaвиците и зaвършихa с "Нaздрaве, нaздрaве, нaздрaве, животaaa е хууубaaaФ". Егaти пиянскaтa история. Остaнa по еднa пурa дa пaлнaт, по еднa линия дa дръпнaт и дa си викнaт персонaл с консумaция, който дa ги обслужи и кaртинкaтa ще е пълнa.

# 245
  • Мнения: 3 865
Забелязахте ли като дадоха интервюто с Диана Димитрова колко злобно я гледаха коментаторите в студиото. Имам чувство че много ги е яд на нея че е готина и талантлива.

# 246
  • Мнения: 3 865
Гала винаги си е била такава - бута се навсякъде където може да има келепир и и е много важно всякакъв вид елит да я харесва и обича, а тя далеч не харесва и обича всички, на които вика "миличка" или "многоуважаем". Дори я усещам как си вика на акъла "Леле, колко си жалка/жалък" докато му се усмихва лицемерно. И на мен ми е неприятна - интересчийка, която се прави на човеколюбка

# 247
  • Мнения: 5 885
Гальоната е страшна!
Скоро ще достигне Тодор Живков по управление. Упорита като Цола Драгойчева. Вечна като Байкушевата мура. И ако продължава така скоро ще бъде сравнима с Хеопсовата пирамида. Само талантът й е спорен като стъпването на Луната. А простотията й е необятна като Вселената.

# 248
  • Viena
  • Мнения: 3 559
Не мисля, че скоро ще я махнат. Сама каза, че още като била на 35-36г.е чувала "еи тая до кога ще седи на екран и тнт" 😀

# 249
  • Мнения: 1 187
Най-противното за мен е как сядат на софрата с мазните си гладни физиономии в края на  предаването. Много ме дразни колко си вярва патрашка, че е голяма интелектуалка и класи над обикновения човек.  Юлиян не се уважава мисля, че е ясно, продажник жалък. В епизода в четвъртък   се надвикваха повече от по принцип

# 250
  • Sofia
  • Мнения: 26 196
Забелязали ли сте как се прави Гала, че пие кафе?..многократно е казвала,че не обича и не пие кафе.Надига доста често празна чашка или с вода или чай..казват и в ухото и тя се прави че отпива...Joy

# 251
  • Мнения: 15 250
Вече почвaм дa се чудя дaли не е някой aлкохолен коктейл, че с този лaйтмотив зa хубaвия живот още не отворили гуреливи очи и приповдигнaт тон с който го мaнтросвaт (оп новa думa) ми приличaт нa опиянени, aмa не от позитивизмa с който ни го пробутвaт.

# 252
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 357
Безумно тъпо стана това предаване-скъпо ефирно време запълнено с ......нищо стойностно.

# 253
  • Viena
  • Мнения: 3 559
И новите мекащи репортери за капак!

# 254
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 357
Голяма глупост с тези репортери и чак фишовете си от заплатите си показаха -ми то цели 600 лв.-жалка работа е вече това предаване.

Общи условия

Активация на акаунт