На кафе с Гала/Ева

  • 111 431
  • 1 197
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 7 886
Днес е добре, бисквити.
Ракия обаче няма Simple Smile))))

# 331
  • Мнения: 9 865
Гала е с прическа на кралски пудел. Ева днес изглежда добре. Ама съм изпуснала началото, правех си йогата тогава и това с бисквитите само чух, че го коментират и се хихикат нещо.

# 332
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Това е глупаво и опасно предизвикателство,подобно на лапането на лъжица с канела...
 Косата на Гала ми харесва Sunglasses ,нейната си е такава къдрава и рошава...и моята е същата,с права съм ужасссс Confused

# 333
  • Мнения: 3 907
Влизам само да споделя, че сладурите Лора и Стоян, които махнаха заради новите недоразумения в момента ги засякох по 24 kitchen! 👌

# 334
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Аз по навик продължавам да си връщам и гледам...или съм зависима от навика да го гледам това предаване....или съм мазохист Mr. Green

Обсъждали сте прическата на Гала,на мен напоследък ми харесва много косата и,незнам дали има екстеншъни,но изглежда много добре.

Ева не мога да я харесам и това си е...пак се хили до уши без причина,вече се подиграват очевидно с нея...ходила без бельо и тя пак нахилена като зелка,е много забавно и интересно.

Да свършва тоя сезон и да ги махат целата забавна група там,днес Патрашка пак се заяде с Банда...сладка или каквато и да е,толкова е явно вече как те по между си не се търпят и се хапят.Гала хапе Ева,Кристина хапе Сладката.....безмислено е.
Аз съм фен на предаването и искам пак да има интересни гости,които да не играят тъпи игри,да има различни рубрики ,от които да чуеш и научиш нещо,не простотии като днес да имат предизвикателство да си пълнят устата с бисквити,да ядат лимони....това предаване явно се опитва да стане популярно сред тийновете.

# 335
  • Мнения: 10 374
Честно казано, започна да ми липсва Стефан. Когато се появи, мислехме, че това е най-лошият възможен вариант. Е, оказа се, че не е...

# 336
  • Мнения: 7 848
Няма как да стане ппулярно сред тийнове предаване. И не само в този часови пояс. Аз нямам такива, н наблюденията ми са, че те не гледат ТВ. Даже и мармалад, който си е тийн марланад, кофитюр и пр. с лагерните им игри

Мисля, че продуцентите на предиобедно предаване знаят каква е публиката.
Ако не знаят - нека завъртят френски, испански, немски, че даже и руски канали от 9..30 часа и да погледат. Никъде няма такава седянка от група надвикващи се. Рано,рано. Докато тези, които не бързат за работа, или дори и са в офиса си на пуснато тв, започват деня с кафе и нещо приятно или поне не кряскащо.

# 337
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 357
На колко години е Банда(та)?Това инфантилно  и лигаво поведение е за 12 годишни момиченца.И да му се не види-кои са родителите й ?Във предното предаване обясняваше в каква снобска среда растяла ,че частното училище  и т.н.и т.н.

# 338
  • Мнения: 7 848
За годините ѝ нямам идея, търсих и видях само, че е родена  на 5 април, овне.

А в другата тема някой беше писал, че е чел, че баща бил оператор в наксфесгала, обаче не знам дали е достоверно инфото.

# 339
  • Viena
  • Мнения: 3 581
А, Ева яко говори на меко обаче.

# 340
  • Мнения: 9 865
На мен Бандата ми се вижда в порядъка на 24-25 г., но няма много информация за нея. А не искам да ѝ гледам цялото творчество, за да разбера дали си е споделяла възрастта.

# 341
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
На 30 е

# 342
  • Мнения: 10 374
Че даже се излигави и в "Черешката"

# 343
  • Мнения: 9 865
Уха, че амен ми е наборка, младее значи Grinning

# 344
  • Мнения: 766
На 30 с поведение на 13-годишна.

Общи условия

Активация на акаунт