На кафе с Гала/Ева

  • 111 381
  • 1 197
  •   1
Отговори
# 360
  • Sofia
  • Мнения: 26 364
Ех,тази Галка,само секс и е в главата....

# 361
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 760
Пуснах си предаването за фон ама то глупост до глупост, до глупост. 

# 362
  • Viena
  • Мнения: 3 581
Годжинити и дитето..тьие са луди в ефир така да се допуска мадам Сандорини да говори. 😂

# 363
  • София
  • Мнения: 7 886
Гала има днес РД, всичко хубаво и желая, но... имам чувството, че  се намирам в хола и.

# 364
  • Мнения: 15 309
Мдaa, и пaк от сутринтa почнaхa с нaздрaвиците. Мa то нaли щото Гaлa имa ден ден. Утре пaк ще имaт повод, нaли е винaрско любовния прaзник. И aйде пaк шорaне в ефир. Егaти. Пп Aбе, вие мен ся увaжaвaте ли ме!!! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 365
  • Sofia
  • Мнения: 26 364
Да и честит РД на Гала!
Гледам Патрашка и се чудя защо не инвестира в нови зъби...всеки ден на екран,уж еталон за стил,"модна икона",а зъбите криви и жълти...

# 366
  • София
  • Мнения: 9 918
Kak да се изключа от темата?

# 367
  • Мнения: 9 865
Да и честит РД на Гала!
Гледам Патрашка и се чудя защо не инвестира в нови зъби...всеки ден на екран,уж еталон за стил,"модна икона",а зъбите криви и жълти...
И аз от отдавна се чудя това, защо не си направи едни свестни зъби, не от тия лъскавите кастанети, но има какво да се направи, все пак, по тв се явява, с приказване си изкарва парите...

# 368
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 760
Ама тия ненормалните шампанско ли пият? В 9 часа?
Рожден ден, добре, ама да надигаш чаша още сабахлян, то предаването трябва да е "Наздраве".

# 369
  • Мнения: 3 025
То само предаването се казва " На кафе". Отдавна му забравиха вкуса. Цяла зима се подгряват.
Днес имат повод де- рожденния ден на Гала, но да бяха завършили предаването с чаша шампанско, а не от 9 да започват с наздравиците.
Утре друг повод ще има и скоро и без повод...

# 370
  • Мнения: 705
От 09:30 до 12:00 сигурно чувам "между другото" около 578 пъти. Няма ли кой да им направи забележка?!

# 371
  • Sofia
  • Мнения: 26 364
На Евчето и се смрази фейса по време на репортажа с Ася Капчикова за голотата и плеймейтството Joy и дума не продума след това като коментираха

# 372
  • Мнения: 35 109
Тия хора глухи ли са??? Защо е толкова силна музиката " за фон"????

# 373
  • Мнения: 9 865
Много ме дразни на Гала радостта, че било петък и постоянното повтаряне в oстаналите дни "днес не е петък", "жалко, че не е петък", "петък е чак след 2 дни" и под., ами като не ти се работи - напусни, госпожа. Много е неуважително към публиката, която и каквато и да е тя.
Днес забелязах, че Евето е бая внушителна женшина, като стана да танцува, машалла, драго ми е, то пък не може само манекенки Mr. Green

# 374
  • Мнения: 5 903
Тия хора глухи ли са??? Защо е толкова силна музиката " за фон"????
Еми виж на колко са години вече! Скоро ще е не На кафе, а На памперс.

Общи условия

Активация на акаунт