На кафе с Гала/Ева

  • 111 362
  • 1 197
  •   1
Отговори
# 375
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Тия хора глухи ли са??? Защо е толкова силна музиката " за фон"????
Еми виж на колко са години вече! Скоро ще е не На кафе, а На памперс.


 Joy

мен също ме влудява тая силна музика.

# 376
  • Мнения: 14 610
Жалко,че утре не е петък!Не заради ГОла и без това не я гледам.Просто следващият уикенд е много далече.И понеже както споменах не гледам безполезната говорилня,искам само да им кажа:наздраве! Пък дано мине по-бързо работната седмица.Мн.рядко пия алкохол,пийнете едно и за мен неуважаеми коментатори.Wine Glass cheers Drunk

# 377
  • Мнения: X
Вече това е най - точното определение за това предаване.
безполезната говорилня,:cheers: Drunk

# 378
  • Мнения: 9 865
Ххааххахахаха, днес някой е поставил кошер на главата на Гала.
Изглежда безумно зле.

# 379
  • Viena
  • Мнения: 3 581
Гала изпада в нервна криза като слуша глупостите на Ева, Патрака и тя искри хвърля на другата дразнеща!

# 380
  • Мнения: 1
Няма по-тъпо предаване от това. И тая Гала докога ще ни губи времето? А сга и седянка спретнали. Да няма простотия за която да не са ни освдомили.

# 381
  • Мнения: 6 529
Няма по-тъпо предаване от това. И тая Гала докога ще ни губи времето? А сга и седянка спретнали. Да няма простотия за която да не са ни освдомили.

Така е, но никой не ни слуша. Не следят ли рейтинга тия хора?  newsm78

# 382
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 750
Ами защо ги гледате, бе хора?  Дистанционно нямате ли?

# 383
  • Мнения: 6 529
Ами защо ги гледате, бе хора?  Дистанционно нямате ли?

Не го гледаме  Mr. Green

# 384
  • Мнения: 5 903
Ние не гледаме. Само обсъждаме по спомени и по случайно изпуснати реплики. И по картинки.

# 385
  • Viena
  • Мнения: 3 581
И залагаме кой ще се изложи най-много. 😂

# 386
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 750
Сигурно ще спечели този който заложи на всички. Grinning

# 387
  • Мнения: 9 865
Аз гледам чат-пат, ама не ми е основен избор. Освен това, превключвайки мяркам някакви абсурди и спирам да се посмея, последнот беше заради прическата избухнал кошер.

# 388
  • Мнения: 10 371
Аз също не го гледам, ако го включа и чуя стържещият глас на малката, направо превключвам.

Последна редакция: пт, 01 мар 2019, 19:46 от Poni69

# 389
  • Sofia
  • Мнения: 26 358
Аз гледам чат-пат, ама не ми е основен избор. Освен това, превключвайки мяркам някакви абсурди и спирам да се посмея, последнот беше заради прическата избухнал кошер.
Днес и мен ме разсмя с избора на стилистката и,беше навлечена с разнородни от към материя и цвят парцалки-рокля тъмно синьо ламе с дребни волани цялата,1/2 жилетка и 1/2 дънково яке...надали ще ме разберете,колкото и фантазия да има човек..трябва да се види това ансамбълче Joy

Общи условия

Активация на акаунт