На кафе с Гала/Ева

  • 111 370
  • 1 197
  •   1
Отговори
# 405
  • Viena
  • Мнения: 3 581
И аз, и аз. Ами по моите изчисления като изтече договора, ако е за 1г.значи още 6месеца.

# 406
  • Мнения: X
И как г0ла се възмущаваше на жената от Женени от пръв поглед...еми има си мнение,знае какво иска!
И аз не бих взела някакъв катил без кола.
Как може да си мъж и да се возиш в колата на жена си Grinning

# 407
  • Viena
  • Мнения: 3 581
Мани, мани панелът е мамата си трака!

# 408
  • Мнения: 4 204
Имат ли рейтинг този сезон,явно да аз очаквах трансформация още месец след старта, но увии остана си пародия.Хубава концепция имаше предните сезони,то верно трябва разнообразие, ама такова ли ? Прилича точно на събрали се баби на селска раздумка,грозно е да обсъждаш някой в негово отсъствие и то по телевизията.А тази девойка Банда Банда и тя за какво е там,ровене само в таблети телефони,очевидно е,че разговорите им не са и интересни,колкото социалните и мрежи -ми да си стои в къщи и да си рови фейсбука,инстъграма,снапчата и още по каквото е вманиечена.Хем стои,хем мълчи и нищо не прави, защо изобщо ни е показвате,че и заплата и плащате.Явно предаването е богато-къде да си пусна документите,да дойда и аз при вас на работа.То работа мечтааа ващо,блеййй сии на воля,рови си в телефончето,кажи от време на време някоя глупост, постой там няколко часа,пийни едно кафенце полигави се на воля и хопппп 2000 лв имаш заплатка.Мечтаааа искаммм при вас честно 😃!!! !!! !!!

# 409
  • Мнения: X
Гала днес е като кошница,излязла от торнадо.И пак не се е изкъпала.Що така всички са ми толкова нечистоплътни там?Тая Ева ако я видя на стоп на някоя магистрала по-добре ще ми седи,отколкото в студиото Simple Smile

# 410
  • Мнения: 3 743
На Ева трябва да ѝ сложат снимка в тълковния речник срещу селска пръчка.

# 411
  • Sofia
  • Мнения: 26 363
Как усети,че не е изкъпана Гала Joy

# 412
  • Мнения: 3 865
Илиян каква зодия е?
На мен пък мисленето на Ева ми допада. Илиян говори добре и знае какво и как да каже, че да получи одобрението на публиката, ама какъв е на дела в реалния живот не смея да заключавам само от сладкодумието му. Патрашкова повече ми приляга да стои на магистралата от Ева. Юлиан ако не го бях гледала в Биг Брадър щеше да ми е доста по-симпатичен. А малката инфлуенсърка - тя просто не знае къде се намира - хвърчи си в облаците и хич не съумява да се погледне от страни каква смешна кифла е. Но пък има нещо мило и трогателно в детинското и поведение

# 413
# 414
  • Мнения: 3 865
Интересно - прекалено сладкодумен за рибок. Че и стиснат. Сигурно асцендентът му е водолей

# 415
  • Мнения: X
Аз се чудя това живо пилешко бутче банда коя зодия е?

# 416
  • Мнения: 3 865
Овен.
А Нана има доста болнав вид?

# 417
  • Sofia
  • Мнения: 26 363
А как'Дочка /Евдокия,т.е.Ева/,коя е?

# 418
  • Viena
  • Мнения: 3 581
Мякащата бамбина от СанДорини. 😂 😂 😂

# 419
  • Мнения: 3 865
Ева е лъв

Общи условия

Активация на акаунт