На кафе с Гала/Ева

  • 111 391
  • 1 197
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 2 721
Само на мен ли Шишков ми е секси?
Сладур Simple Smile

Само на теб!

# 481
  • Viena
  • Мнения: 3 581
Не е само на Пели. 😂

# 482
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Мале мале. Днес направо се карат в ефир. Гала как се заяди за това нив прочит и го повтори хиляда пъти дори следкато и обясни. И се заяжда и с ева. Адски ме изнервя тъпата гОла

Наистина се скараха  ooooh!,незнам защо продължавам да си причинявам гледането на това предаване,все имам надеждата,че ще се върне стария формат без цялата тая излишна компания.
И аз да имам насреща такова тъпо същество като Ева бих избухнала,много е зле милата и да каже нещо умно не може да се обоснове и да го формулира така,че да я разберат.Много беден речник и многоооо бавна мисъл.Като добавим и тъпото хилене с или без повод... страшно е неприятна тази жена.

# 483
  • Viena
  • Мнения: 3 581
Кога са се карали, че не мога да си го причиня целият цирк Буш.

# 484
  • Мнения: X
Кога са се карали, че не мога да си го причиня целият цирк Буш.
Имам чувството, че всяка сутрин се карат то един висок и наставленчески тон, говорене един върху друг....

# 485
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Кога са се карали, че не мога да си го причиня целият цирк Буш.
Имам чувството, че всяка сутрин се карат то един висок и наставленчески тон, говорене един върху друг....

Наистина всяка сутрин прехвърчат искри и реплики,личи си,че Гала и Патрашкова не могат да търпят Ева и не пропускат да я захапят,Патрашкова яко захапва и Андреа.

Много неприятна говорилня е тоя сезон,като добавим и силната музика за фон съвсем се надвикват.Аз съм от феновете на предаването и предпочитам стария формат с гост на който се задават въпроси(не тъпи игри),рубрики за козметика,процедури,хранене и т.н. типично женско предаване.

# 486
  • Мнения: 11 566
Мнооого смотана Ева. Днес го върнах, след коментарите ви, тая поне на два пъти плю, буквално, в ефир. Гнусотия.
Беше гост шеф Шишков и им бяха вързали очите на панела, да разпознават храни. Избъзика я шефа, че й дава да опита скакалци, така изплю това, което й беше дал да хапне.. Втория път да се хили насила се разлетяха гнусотии.

Шишков и на мен ми е симпатичен.

# 487
  • Мнения: 5 903
Голям майтап ще бъде, ако младата и тъпа Ева измести не толкова младата и тъпа Гола.

# 488
  • Viena
  • Мнения: 3 581
Тогава само родата в СанДорини ще гледат предаването. Да кажеш, че е и красавица, не мисля.

# 489
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Тогава само родата в СанДорини ще гледат предаването. Да кажеш, че е и красавица, не мисля.

Тогава рейтинга ще рие дъното(предполагам сега е малко по-нагоре).
Не е грозна Ева,но е толкова глупава,неадекватна и неприятна,че визията и няма никакво значение.

# 490
  • Мнения: 6 930
Голям майтап ще бъде, ако младата и тъпа Ева измести не толкова младата и тъпа Гола.


Гола е направо професор в сравнение с Ева тъпото...

# 491
  • Мнения: X
Гала все още ли е водещата на На кафе? Като гледам само суфлира с да и някакви нечленоразделни срички, а гостите си водят разговора.

# 492
  • Мнения: 304
Да, още е водеща, ама то можеш ли да разбереш кой е водещ там. Все са едни надвиквания, подмятат си леки обиди и мислят, че зрителите нищо не разбират. Следя го само когато има интересни специални гости, като днес - семейството на Евтим Милошев. Деца-слънца! Много сладки.

# 493
  • Мнения: X
Изобщо не ми пука кой кани и кой не,искам дъто на г0ла да е Червено море,а кракът ми-Моисей Grinning И следва-шут!

# 494
  • Sofia
  • Мнения: 26 370
Яко грачене,квичене и кудкудякане е в момента Triumph
Цитат на "умното"Зейнебче:..."какви сме недодялани водЯщи..ха ха ха..."...Лепят някакви малоумни ваденки по лицата си,щели да бъдат мега гига хит това лято Trollface

Общи условия

Активация на акаунт