На кафе с Гала/Ева

  • 111 404
  • 1 197
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 87
Тъй като работя-" по майчинство", всеки ден си пускам за фон "На кафе", защото го гледам откакто съществува.
С този сезон обаче си изложиха много.
Постоянно се говори за "бохемството"от г-жа Патрашкова, то хората мизерстват, а работят по цял ден вместо като тях да клюкарстват до обяд, тя за бохемство и перли се разтревожила...

# 601
  • Мнения: 6 529
Ева си е русокоска отвсякъде

Пак повтарям - крайно време е да го спрат това предаване. Толкова ли няма какво друго да се излъчва по телевизията?

# 602
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
Наесен ,ако изобщо още го излъчват,мисля ,че панела ще е в друг състав .
До края на юли ли ще го дават?
Само за почивки говорят преработилите се Angry

# 603
  • Мнения: 258
Тъй като работя-" по майчинство", всеки ден си пускам за фон "На кафе", защото го гледам откакто съществува.
С този сезон обаче си изложиха много.
Постоянно се говори за "бохемството"от г-жа Патрашкова, то хората мизерстват, а работят по цял ден вместо като тях да клюкарстват до обяд, тя за бохемство и перли се разтревожила...
Майчинството е най-важната ни работа. За това не бива да се слага в кавички.
В кавички може да се сложи думата "кариера",  например, защото в тази дума има много илюзии и/или избиване на комплекси, и/или алчност.

Патрашкова може да си говори за бохемство, защото тя се е пръкнала на този свят със сребърна лъжичка в уста и така до ден днешен. Не познава тя солта на живота.

Мили дами, с прискърбие искам да ви кажа, че дочух, че предаването ще продължи и в следващия сезон. Дано не съм права.
Няма човешка сила, която да спре тая простотия! Disappointed Relieved

# 604
  • Viena
  • Мнения: 3 581
Да, и аз го чух. Нека да има още много сезони, но поне да се допитат до аудиторията. Сега е пълна скръб, меко казано.

Последна редакция: чт, 04 юли 2019, 18:36 от janaa777

# 605
  • Мнения: 14 623
Почти няма ден, в който Патрашкова да не спомене, че е дъщеря на уролог!

Ще повтаря я!Бил е приближен на Тодор Живков.Чувала съм я да казва,че му е бил ЛЛ.Завършила е английската гимназия.По нейно време са влизали деца на близки до власта,а за останалите конкурс.И така цял живот бутане и подпиране.Затова е гъзолизка до ден днешен.Винаги със силните на деня,прости мутри.Защо мрази ББ?Не,че му адвокатствам.Не гласувам за партията му.Плюе го,защото А.Петров и плаща.
Цитат
предаването ще продължи и в следващия сезон
В същият състава ли?

# 606
  • Мнения: 87
Тъй като работя-" по майчинство", всеки ден си пускам за фон "На кафе", защото го гледам откакто съществува.
С този сезон обаче си изложиха много.
Постоянно се говори за "бохемството"от г-жа Патрашкова, то хората мизерстват, а работят по цял ден вместо като тях да клюкарстват до обяд, тя за бохемство и перли се разтревожила...
Майчинството е най-важната ни работа. За това не бива да се слага в кавички.
В кавички може да се сложи думата "кариера",  например, защото в тази дума има много илюзии и/или избиване на комплекси, и/или алчност.

Патрашкова може да си говори за бохемство, защото тя се е пръкнала на този свят със сребърна лъжичка в уста и така до ден днешен. Не познава тя солта на живота.

Мили дами, с прискърбие искам да ви кажа, че дочух, че предаването ще продължи и в следващия сезон. Дано не съм права.
Няма човешка сила, която да спре тая простотия! Disappointed Relieved
Абсолютно съм съгласна отнонсно майчинството.
Кавичките са с ирония, именно защото много хора ни подценяват.
За кариерата- споделям мнението Ви!😊

# 607
  • Мнения: 87
Аз буквално съм израснала с това предаване и не искам да го спират.
В този му вид обаче, е ужасно.
На мен ми става неудобно, когато Гала кара 60+ хора да стрелят с фунийки и т.н.

# 608
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Аз буквално съм израснала с това предаване и не искам да го спират.
В този му вид обаче, е ужасно.
На мен ми става неудобно, когато Гала кара 60+ хора да стрелят с фунийки и т.н.

Аз също гледам предаването от години и не искам да се спира.Всяка вечер като се прибера от работо по навик вече си го връщам да го гледам.

Но този сезон е наистина ужасен,цялата тая говорилня е много неприятна .Силно се надявам новия сезон да има На кафе ,но с една водеща с разнообразни рубрики и гости(без да ги мъчат с тъпи игри).
И без тази силна музика която направо ми бърка в мозъка.Понякога е толкова силна,че не мога да чуя какво говори госта.

# 609
  • Мнения: X
г0ла ще тегли кредит за да си прави дРъвена къщичка.
Чакайте си вие да спре на кафе Grinning Grinning Grinning

# 610
  • Мнения: 87
Юлиян и Ева се заяждат за пореден път.
По-скоро той я захапва и начина по който го прави не му прави чест според мен.

# 611
  • Мнения: X
Тоя кашалот как добре ще пасне в някоя лудница Simple Smile

# 612
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
Банда днес много шукаритетно е облечена...бяла поло блузка и комбенизон/така ли се пише😀/ в жабешко Sunglasses

# 613
  • Мнения: X
Същинска д-р Папазова.

# 614
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
Много си приличат в лице.

Общи условия

Активация на акаунт